Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטראז' במקור ליסינג/צה"ל ב- 20K - מציאה או מלכודת?

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הצבא התחיל 'לחלק' אותן כשהייתי בסוף השירות שלי, לא הבנתי בהתחלה מה הפח אשפה המרעיש הזה, מעבר לכך שכנראה רובן היו מונעות בחניות צבאיות מחוץ למשרדים במשך 60 70 אחוז מהיום, כי אנשים לא היו מכבים את המנוע, שהמזגן יעבוד... 
ב20 אלף זה מחיר לא רציני, כי אפשר לקנות רכבים טובים יותר עם קמ נמוך מפרטי שנה אחת אחורה בתקציב הזה.
הרכבים האלו עברו גיהינום כבר יותר מכל רכב אחר. בעשיריה עוד אפשר להגיד שזה הימור ששווה לקחת. אבל עשרים? הצחקתם אותי.
מעניין אותי מהי ההשפעה של מנוע שמונע ברצף, נניח שעה-שעתיים ביום, על רכב ועל המכלולים שלו (מנוע, מערכת קירור וכו') הבלאי גבוה יותר? מקצר את החיי המנוע?
ממתי פורום חובבי רכב הפך למקום של אנשים שמעוניינים לקנות אטראז' (מבחינתי מהווה זלזול מוחלט בבטיחותם/בטיחות יקריהם) ועוד מליסינג צבאי?
מי מכל השרשור הזה ראית שמעוניין בחראטראז'?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Shaike.Zam כתב:

לצה"ל היה גם מהדור השלישי

נכון עכשיו אני נזכר שזה היה רכב סא"לים (נראה לי) בשלב מסוים, זה קרה אחרי שהשתחררתי ולפני שאשתי הייתה זכאית לרכב אז הדחקתי את זה 🤣

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Pecan כתב:

מעניין אותי מהי ההשפעה של מנוע שמונע ברצף, נניח שעה-שעתיים ביום, על רכב ועל המכלולים שלו (מנוע, מערכת קירור וכו') הבלאי גבוה יותר? מקצר את החיי המנוע?

תושבות עובדות יותר זמן, חלקי גומי עובדים תחת חום גבוה יותר זמן, אותו דבר לגבי חלקי פלסטיק בתא המנוע וסביבתו. המנוע עצמו עובד יותר שעות על אותו שמן שכנראה מוחלף באינטרוולים רגילים ולא קצרים יותר. מעבר לכך שעבור מנוע לא בריא לעבוד ללא עומס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, EliC25 כתב:

תושבות עובדות יותר זמן, חלקי גומי עובדים תחת חום גבוה יותר זמן, אותו דבר לגבי חלקי פלסטיק בתא המנוע וסביבתו. המנוע עצמו עובד יותר שעות על אותו שמן שכנראה מוחלף באינטרוולים רגילים ולא קצרים יותר. מעבר לכך שעבור מנוע לא בריא לעבוד ללא עומס.

פחות הייתי מודאג מהתושבות והמנוע,והוא מכוסה באחריות.

מזגן שעבד היה מדאיג אותי יותר ולרוב לא מכוסה באחריות.

צריך להפריד בין 2 דברים שונים.

הראשון הוא סוג הרכב,למי שמחפש סדאן זולה וחדשה יחסית לנסיעות עירוניות היא תעשה את העבודה.

לקנות רכב שהיה בצבא,המון נהגים שלא שומרים על הרכב(מעשנים,נוסעים בכבישים לא סלולים וכו') והמון שעות עבודה יותר מפריע לי.

ממתי SIXT היו זכיין? כל האטראג'ים שנתקלתי בהם בצבא היו של אלדן.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו של אלדן והיו של סיקסט.

אם אני לא טועה גם היו מאלבר.

בוודאות אני זוכר שגם היו אטראז'ים מושכרים מחברת פרי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכורים לי רק רכבים יקרים יותר של פרי-ריו,פוקוס,קורולה וכו' וגם יאריס חדשות של סרנים.

הרכבים מהחוזה הקודם(I25 וריאו) היו של אלבר.

אולי זה מפוזר יחידתית אז לא נתקלתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.6.2020 בשעה 13:00, zvit כתב:

יש את הפרסומת המצויינת לרכישת של אסטון מרטין  משומשת עם דוגמנית שמרמזת שאם הבחורה מספיקה יפה לא ממש ממש אכפת לך מי היה איתה קודם...

האטראז' אמנם מכוערת, א-ב-ל אישית לא חושב שמס' הנהגים שנהגו ברכב קובע משהו. יתרה מזאת כמעט בכל שרשור שמדבר על רכישה מליסינג יש את הצדקנים שאומרים שליסינג זה ח*ה ולך רק על פרטי.

אז יש לי חדשות בשבילכם - לא מעט רוכשים מפרטי משלמים מחיר גבוה בשביל נבלה שטופלה פחות טוב מבחברת הליסינג הכי בזויה, ורכב שבעליו או ילדיו של בעליו קרעו לו את האמממאא

במקרה זה הקונה ישלם מה שהנבלה שווה פחות או יותר ואולי יקבל אחריות. יש אנשים שיתאים, ואלה שלא - אפילו לא יבואו לראות...

אני חושב שיש ויש, הקליאו שהייתה לי בליסינג נמכרה כבר לאדם פרטי(פחות מחודש אחרי שהחזרתי אותה) - עם 67 אלף קילומטר אני שמרתי עליה מאוד ומי שקנה אותה ממש הרוויח.

מצד השני אני רואה המון רכבי ליסינג מוזנחים או כאלה שעוברים חיים קשים - המון מהם.

האם אני חושב שכל רכב ליסינג מוזנח וכל רכב פרטי מלוקק? לא, אבל האם אני חושב שיש יותר סיכוי לשלם יותר על רכב פחות שמור בליסינג? בפירוש כן - לכן לכל מי שנעול רק על מגרשי הליסינג אני תמיד אומר שכדאי ללכת ולחפש רכב בשוק הפרטי לפני, למרות ה"נוחות" במגרשים.

לגבי הרכבים של שלמהSIXT? הם בלי פרסומת עליהם ולכן בגלל זה אולי יותר קשה לזהות אותן ביחס לאלדן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה המון כלים מונעים דיזל שעומדים מונעים שעות על גבי שעות ללא תזוזה,
אני מתאר לעצמי בכמה נזק מדובר לרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, noknok כתב:

אני חושב שיש ויש, הקליאו שהייתה לי בליסינג נמכרה כבר לאדם פרטי(פחות מחודש אחרי שהחזרתי אותה) - עם 67 אלף קילומטר אני שמרתי עליה מאוד ומי שקנה אותה ממש הרוויח.

מצד השני אני רואה המון רכבי ליסינג מוזנחים או כאלה שעוברים חיים קשים - המון מהם.

האם אני חושב שכל רכב ליסינג מוזנח וכל רכב פרטי מלוקק? לא, אבל האם אני חושב שיש יותר סיכוי לשלם יותר על רכב פחות שמור בליסינג? בפירוש כן - לכן לכל מי שנעול רק על מגרשי הליסינג אני תמיד אומר שכדאי ללכת ולחפש רכב בשוק הפרטי לפני, למרות ה"נוחות" במגרשים.

לגבי הרכבים של שלמהSIXT? הם בלי פרסומת עליהם ולכן בגלל זה אולי יותר קשה לזהות אותן ביחס לאלדן.

לגבי רכבי שלמה סיקסט חפש ביוטיוב "תהליך הכנת רכבים שלמה סיקסט" הם מראים שם איך בודקים כל דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, noknok כתב:

ולי זכורה לפני מספר שנים קורולה עפ 70 אלף ק"מ שהוחזרה, ועוד באותו יום הושכרה לי כרכב חלופי. הרכב המפחיד ביותר בו נהגתי מאז הטנדר 404 הצבאי ב-1986. רכב ללא בלמים, מה שמעיד על היחס לו זכתה מהנהגים ומהמכונאים. שוב, לא מדגם אבל מעלה חששות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריח כמו כתבה שיווקית, אף אחד לא יקנה את הדבר הזה ב-20 אלף ש"ח. אם הייתי מחפש רכב שני הביתה (נסיעות לסופר וכו') הייתי מוכן להמר על אחת שנראית יחסית סביר עם סכום של עד 10,000 ש"ח, וגם זה רק אם אני מקבל אחריות על מנוע וגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עד 10,000 שקל בן 5 עם אחריות על מנוע וגיר זה לא הימור אלא קניה דיי בטוחה עם סיכון נמוך.

אם אלה יהיו התנאים אני אמכור את המאזדה ואעבור לאטראג׳,אם תהיה אחריות שנתיים ב10 אלף אין יותר מידי מה להפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא ימכור רכב ב-10K עם אחריות. סביר להניח שתוכל למצוא אטראז' במחיר הזה AS IS בלי אחריות (ולא בטוח שזו עסקה רעה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...