Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

eshaham

המלצה לרכב שני בבית עד 15 ק"מ ביום

Recommended Posts

אהלן, מעוניין בהמלצה לגבי רכישת רכב שני בבית המיועד בעיקר לנסיעות מקומיות, בממוצע עד 15 ק"מ ליום.

הדרישות:

• בטיחותי
  • מרווח מספיק לכסא בטיחות + בוסטר + נוסע נוסף מאחור

התקציב לא ממש מוגבל - אבל מצד אחד אני מניח שלא הגיוני לקנות רכב יחסית חדש עבור הטווח היומי המתוכנן, ומצד שני לא מעוניין לבלות במוסך בתדירות גבוהה. אז אני מניח ש-30-40 אלף זה סביר, אבל משאיר את זה פתוח להמלצות נוספות.

תודה 🙏

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה זה קצת גבולי. אתה יכול לחפש רנו סניק (לא הגרנד) בנזין (2 ליטר), שהן די נדירות. יש עכשיו אחת ביד2 מ-2012, אבל מבקשים עליה מחיר קצת (הרבה) גבוה לטעמי. מצד אחד מדובר במנוע וגיר של ניסאן, פשוטים, אמינים ומתאימים לנסיעות עירוניות, מצד שני זה כבר לא רכב חדש כל כך.

ב-50-60 אפשר למצוא סיטרואן c4 פיקאסו קצרה (5 מקומות) מ-2016, שתהיה מודרנית יותר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, pooh-bear כתב:

בתקציב הזה זה קצת גבולי. אתה יכול לחפש רנו סניק (לא הגרנד) בנזין (2 ליטר), שהן די נדירות. יש עכשיו אחת ביד2 מ-2012, אבל מבקשים עליה מחיר קצת (הרבה) גבוה לטעמי. מצד אחד מדובר במנוע וגיר של ניסאן, פשוטים, אמינים ומתאימים לנסיעות עירוניות, מצד שני זה כבר לא רכב חדש כל כך.

ב-50-60 אפשר למצוא סיטרואן c4 פיקאסו קצרה (5 מקומות) מ-2016, שתהיה מודרנית יותר.

האם אין חלופות אחרות?

מה מגביל אותי פה? עד כמה מרווח מאחורה? מכיוון שמדובר בנסיעות קצרות, אני לא חייב שיישבו בנוחות, פשוט שיהיה מקום לשבת.

זה לא ש-50-60 מפחיד אותי, אבל זה לא קצת יותר מדי בשביל רכב שייסע 300 ק״מ בחודש?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כול משפחתית סטיישן יפנית וקוראנית תמלא את המשמישה פורטה סטיישן או i30cw בגאז ענק לעגלה ומספיק מקום מאחורה ואמינות טובה.

אם בא לך קצת יותר פינוקים פיגו 308SW יותר מפוארת מרווחת ונוחה אבל רכב יותר מתקדם = יותר פונציאל לתקלות.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אולי רנו קנגו בנזין תתאים. היא מרווחת וזולה. היא די בזבזנית בדלק ועם מנוע חלש אבל בנסיעות קצרות זאת לא בעיה כל כך. אני לא יודע לגבי אמינות.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש רכב משפחתי פשוט ואמין שיתן ראש שקט ומרווח במושב האחורי. 

סובארו אימפרזה 2014/5 נמכרת סביב 40000 שקל ותהיה תמורה מעולה למחיר. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 1500 00׳,לאנסר 1600 04׳,סוזוקי קרוסאובר 2014

היום:kia sportage 2000 urban top 2017

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, eshaham כתב:

האם אין חלופות אחרות?

מה מגביל אותי פה? עד כמה מרווח מאחורה? מכיוון שמדובר בנסיעות קצרות, אני לא חייב שיישבו בנוחות, פשוט שיהיה מקום לשבת.

זה לא ש-50-60 מפחיד אותי, אבל זה לא קצת יותר מדי בשביל רכב שייסע 300 ק״מ בחודש?

הכל אפשרי (סבקוץ' מילגה, להודים בינינו). אני גם

ישבתי עם עוד שני אנשים בוגרים במושב האחורי בפיאסטה, ושרדתי לספר. היה מאוד לא נח.

באופן חד פעמי זה כמובן סביר, לעשות 2 נסיעות כאלו כל יום נשמע לי פחות נעים.

זה מאוד מאוד תלוי ברוחב של הכיסא וברוחב של המבוגר. יכול להיות שפשוט כדאי לקנות כיסא צר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב יותר זול לחסוך מקום בספסל האחורי פשוט על ידי קנייה של כיסאות צרים. אם מחברים את הכיסאות בטיחות הצרים בעזרת החגורות (קצת יותר מורכב מרוב הכיסאות) ולא בעזרת האיזופיקס אפשר למקם את הכסאות כך שיהיה מקום (לא בנוחות גדולה) לעוד נוסע בכל משפחתית נורמלית ומעלה בגודל. משפחתית גדולה וזולה רנו פלואנס. שים לב שלרכבי סטיישן יש תא מטען גדול אך בדרך כלל מושב אחורי בגודל רגיל, לכן אם אתה לא צריך תא מטען גדול במיוחד אתה לא צריך לחפש דווקא סטיישן.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

לאור הבדיקות, שוקל לנסות גם את הכיוון של רכב 7 מושבים (הרכב הראשון שלנו כבר 7 מושבים).

אולי כדאי שאעשה את זה בהודעה אחרת?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש רנו גרנד סניק בנזין 2.0 במצב הכי שמור ועם נתונים נורמליים.
אפילו 2013-2014 נכנסים לתקציב של 40-45 אלף₪
יופי של רכב לצרכים שלכם. החסרון שלו ( צריכת דלק גבוהה ) לא רלוונטי במקרה שלך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 14 שעות, eshaham כתב:

כסא בטיחות + בוסטר + נוסע נוסף מאחור

אם הנסיעות קצרות והנוסע הנוסף הוא ילד, שים בוסטר וכיסא לא מאוד גדולים ואז כל פוקוס ושות תתאים. לא צריך לחפש רכב מיוחד בשביל 15 ק"מ שהם כנראה כמה דקות לכל כיוון ביום.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שפורד פוקוס דור 2 ( עד 2010 ) מרווח מאוד מאחורה ויכול להתאים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...