Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להבנתי פוליש ידני יקח נצח אז חשבתי לקנות את התוסף הזה למברגה

שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש באחד כזה של שלוש אינץ כשאני עושה פנסים או את הקורות ברכב ליד השמשה.

לדעתי רכב שלם יקח לך גם הרבה זמן וגם יש בזה סיכון כי זה בעצם נותן לך פתרון רוטורי, כך שאם אתה נשאר על אזור אחד יותר מידי זה יכול לשרוף את הלכה.

מה לגבי ההתקן של מגוויירס למברגה? meguiar's da power , עולה בסביבות 350 ש"ח והוא DA . למרות שלדעתי הוא עדיין קטן מידי לעבודה על רכב שלם.

בלי קשר אם יש לך מברגה או מקדחה חשמלית עם חיבור ישיר לחשמל כדאי לך לנסות עם זה ולא עם אחת נטענת , הסוללה תיגמר לך מהר יותר ממה שאתה חושב וגם הכוח יורד מהר מאוד, בשימוש עם כלי שמתחבר לחשמל צריך לשלוט במהירות הסיבוב ולא לתת 100% כוח לאורך כל הדרך כי זה מהר מידי ואתה מגביר את הסיכויים לשריפת הצבע . 

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את ההתקן של מגווירס, בחיים לא הייתי עושה איתו רכב שלם.

אתה תגמור את הידיים, את המברגה שתשתמש בה, גם ייקח נצח וגם התוצאה לא תיהיה מי יודע מה כמו מכונה.

זה יותר לתיקון קטן פה ושם, פנסים וכאלה.

רכב שלם עם זה או ידני זה הרפתקה מפוקפקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי בעצמי והיה לי זמן בשפע וסבלנות והתלהבות. אל תחשוב אפילו על לנסות זה פשוט לא הולך לעשות חלק חלק. מה גם שהספוגים נסתמים והמקדחה מתחממת שלא נדבר על האחיזה הלא נוחה. אתה תתיאש אחרי חלק אחד ותתבאס.

קנה פולישר רוטורי מסין בזול אם אתה אמיץ ומוכן לספוג נזק אם יקרה לצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתאמים האלו מתאימים לא רק למברגה אלא גם למשחזת זוית (ראה תמונה).

אני משתמש בהם (ובספוג המצורף) לליטוש פנסים לפני הטסט.

חשוב להשתמש במשחזת זוית עם בקרת מהירות, ולהשתמש במהירות נמוכה בלבד.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, yuvk כתב:

המתאמים האלו מתאימים לא רק למברגה אלא גם למשחזת זוית (ראה תמונה).

אני משתמש בהם (ובספוג המצורף) לליטוש פנסים לפני הטסט.

חשוב להשתמש במשחזת זוית עם בקרת מהירות, ולהשתמש במהירות נמוכה בלבד.

אין תמונות  אשמח עם תצרף

לפני 42 דקות, yd b-4 כתב:

ניסיתי בעצמי והיה לי זמן בשפע וסבלנות והתלהבות. אל תחשוב אפילו על לנסות זה פשוט לא הולך לעשות חלק חלק. מה גם שהספוגים נסתמים והמקדחה מתחממת שלא נדבר על האחיזה הלא נוחה. אתה תתיאש אחרי חלק אחד ותתבאס.

קנה פולישר רוטורי מסין בזול אם אתה אמיץ ומוכן לספוג נזק אם יקרה לצבע.

עדיף כבר לשלם את ה900 שקל וזהו פחות כאב ראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות אך כפי שציינו עם המון המון סבלנות. יש לי גם מכונה מקצועית של רופ גם לי יש את שניהם הקטנים. אך בגלל שאני אוהב את ההתעסקות הזו החלטתי לעשות את הפוליש בשלבים. פעם מכסה מנוע ומכסה בגאז , פעם שני גג וכנפיים וכך הלאה עד שסיימתי הכל. נכון שזה לקח לי איזה חודש אך מאד נהנתי . מי שמחפש לסיים זה ממש לא השיטה היעילה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.6.2020 בשעה 22:26, 98civic כתב:

אפשר לעשות אך כפי שציינו עם המון המון סבלנות. יש לי גם מכונה מקצועית של רופ גם לי יש את שניהם הקטנים. אך בגלל שאני אוהב את ההתעסקות הזו החלטתי לעשות את הפוליש בשלבים. פעם מכסה מנוע ומכסה בגאז  

כנל אבל עם זה ישרוף לי שבתות שלמות אז לא. אבל עם כל שבת יקח לי שעתיים על חלק שתיים אין לי בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1363 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...