Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 150 אלף ש"ח או ליסינג תפעולי, חסכוני עם בקרת שיוט אדפטיבית שכוללת זחילה בפקקים

aviw100
שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מתעד לקנות רכב 0 קמ כנראה או לקחת בליסינג תפעולי. עדיין לא החלטתי אם זה משתלם. אם לקנות אז חשבתי עד לסכום 150k בהנחה ואצליח לקבל טרייד אין 30k לרכב שלי. כלומר מהכיס שלי עד 120k.

אני מאד רוצה בקרת שיוט אדפטיבית עם זחילה בפקקים ורוצה צריכת דלק נמוכה יחסית. מצד שני רוצה אוטו גדול ואמין.

אני בגובה 1.86 ואדם גדול ורוב השבוע נוסע לבדי אך בסופי שבוע נוסע עד 3 מבוגרים ושני ילדים

. אני נוסע 25k בשנה.

חשבתי על הרכבים הבאים עם בקרת שיוט אדפטיבית

יונדאי איוניק 2020 124k אפס קמ 20km/l. לא נראה רכב גדול וגבוה
סיאט אטקה 2020 סטייל 132k אפס קמ 14.5km/l
מיצובישי אאוטלנדר 2020 7 מקומות אינטנס 147kשח אפס קמ
מיצובישי 7 מקומות אינסטייל 152k אפס קמ. צריכת דלק גבוהה נראה לי
טויוטה פריוס 2018. לא מספיק גבוה
קיה נירו 2020 רצוי EX באפס קמ זה רק דגםLX 130kשח. 20km/l. יש שמועות שהגיר הרובוטי בקיה עושה הרבה בעיות.
סקודה קאמיק 1.5 צריכת דלק 13km/l שירות צמפיון הבנתי לא משהו
סובארו קרוסטרק 2000ל 138k שח
טויוטה קורולה פריים טופ הייבריד יד 00 125kשח לא נראה אוטו גדול ומקורי עם יבוא יוניון.
טויוטה קורולה פריים קום 128k יד 00
טויוטה קורולה סטייל 134k
טויוטה chr flow אפס קמ מיבואן יד 00 135k לא נראה רכב גדול
טויוטה chr flame אפס קמ מיבואן יד 00 138k
סקודה קארוק אמבישן 1.5 140k

רכבים ללא בקרת שיוט אדפטיבית
קיה ספורטז אורבן דיזל 1.6 עם בקרת שיוט. 135k 15km/l. יש שמועות שהגיר הרובוטי עושה הרבה בעיות.
יונדאי קונה היברידי פרימיום 128kשח
מיצובישי אקליפס קרוס אינטנס 2020 15km/l 135k
אין לדגם הזה בקרת שיוט אדפטיבית רק לדגם instyle

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקילומטראז' כזה עדיף היברידי. 

נירו ex בחירה נכונה שעונה על כל הצרכים שציינת. 

תקלת הגיר בקיה נפוצה יותר במנועי ה 1600 טורבו בנזין ודיזל. 

לא נשמעו תלונות מבעלי נירו ואיוניק. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליסינג תפעולי הוא לא משתלם. אלא אם יש לך דרך לעשות הרבה אחוזים בשנה על הכסף שלך (ואז אשמח אם תגלה איך).

התפעולי נותן לך פתרון של נוחות + פתרון מימוני ועולה לך כ 500-700 ש"ח יותר לחודש בהשוואה לרכב חדש. ההפרש גדול יותר ביד ראשונה 0 ק"מ וכן הלאה אם הרכב משומש.

מבין הרכבים.. הם שונים ורבים אז באמת קשה לתת עצה. כנראה שנירו היברידית תעשה את העבודה (אם היא נחשבת "גדולה וגבוה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...