Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

shugiflex

שכנים תבעו דייר שהתקין בחנייה עמדת טעינה

Recommended Posts

בבניין שלי יש עתודות חשמל של לוח תאורה שמספיקות ל4 רכבים בלבד, כאשר יש כבר 2 כל אחד 16 אמפר עם מונה משלו. אגב יש בעיה להתחשבן כי אנחנו משלשמים לועד לפי אחיד וועד יושב על מונה תעו"ז. אז אנחנו פשוט משלמים לפי תעריף מקסימלי של 57 אגורות נדמה לי. חתמנו הסכם עם וועד הבית שברגע שיגמרו עתודות חשמל ציבוריות אנחנו נממן בניית לוח חשמל יעודי לטעינה ונמכור חיבורים אליו כדי לכסות עלויות של הלוח. וועד לא משתתף בשום עלות בשום שלב. לחבר לבית זה פחות ענייני בגלל צורך בכבל ערוך מאוד ויקר בגלל חתך עבה וגם כי בית סטנדרטי זה 3×25 אמפר ואתה צריך 16 על פאזה אחת ואפילו רצוי תלת פאזי אם יש לך BEV טהור

Sent from my SM-T590 using Tapatalk

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

צרות עין.

מסכן הבחור שצריך להתגורר שם עם שכנים כאלה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 27.5.2020 בשעה 14:44, ChemGuy85 כתב:

איזה דיירים צרי עין. נורא. 

אכן, מהסוג שבטח מתלונן על כל פיפס קטן.

יונדאי גטס GLS 2006

120 אלף קילומטראז'

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ הגרר יגיע אחרי 3 שעות כשהרכב כבר יעזוב ועדיין ינסה לגבות ממך את הכסף

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 21 שעות, shellcase כתב:

מניח שבעוד כמה שנים יוכנס לתקן הבנייה הכנה לעמדות טעינה, או שרוכשים יוכלו להזמין את זה מראש כשהם קונים דירה כשהבניין עוד לא גמור, לא יודע.

בעיירה בה אני מתגורר זה כבר בתקן הבניה. בכל בנין משרדים או מגורים רב משפתחתי אחוז מסויים ממקומות הכניה חייב לכלול עמדות טעינה ואחוז גדול יותר הכנה לעמדות טעינה עתידיות.

לפני 18 שעות, sperial כתב:

אין מה להשוות את ארה"ב לישראל. השיטה האמריקאית שונה מהישראלית, ואצלנו מי שיעשה את מה שאתה מתאר עלול להדרש לפצות את בעל הרכב. לפני מספר שנים היה לי סיפור - מישהו חנה בצורה שהפריעה לי לצאת מהחניה  הפרטית שלי (וגם בלט לתוך מעטפה) - הזמנתי את פקחי העיריה. הרכב לא נגרר אלא הוצמד לו דו"ח על 250 ש"ח, אחרי שהתברר כי מדובר ברכב ליסינג וחברת הליסינג סירבה למסור לעיריה את מספר הטלפון של המחזיק בו.

ברור לי לחלוטין שהמצב החוקי לא מאפשר זאת בישראל. מה שלא ברור לי זה למה לא משנים אותו. זה רווח לבעלי החניות החסומות שיש להם דרך מהירה ויעילה להפטר מהפולשים. זה טוב למשטרה ולפיקוח העירוני, כי אף אחד כבר לא יבלבל להם את המוח בנושא הזה. זה טוב לחברות הגרירה כי זה מספק להם פרנסה קלה. היחידים שזה רע להם הם אלו שפולשים לחניות לא להם.

לפני 8 שעות, Hagaix כתב:

בארץ הגרר יגיע אחרי 3 שעות כשהרכב כבר יעזוב ועדיין ינסה לגבות ממך את הכסף

השיטה שהתשלום הוא על ידי בעל הרכב הנגרר מתמרצת את הגרריסטים להגיע מהר. בהרבה חניונים גדולים של סופרמרקטים, למשל, הם מגיעים מיוזמתם ומחפשים עבריני חניה לגרור. $150 לגרירה של קילומטר שניים זה הרבה כסף למעט עבודה. חברת הגרירה צריכה להתקשר בחוזה עם בעלי החנייה שמחוייבים לפי החוק לציין את הטלפון של חברת הגרירה בשלט האזהרה, כדי שבעל הרכב הנגרר יוכל למצוא אותו. אם חברת הגרירה תנסה לגבות כסף מבעל החניה, היא פשוט תאבד את החוזה.

עריכה אחרונה על ידי eladts

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מתפיסת העולם של החוק. גם "חוק דרומי" חדש יחסית בארץ (כעשור) בעוד שבארה"ב ירי בפורצים הוא כנראה ארוע שגרתי. 

בארה"ב גם בתי כלא פרטיים, מה שמתמרץ כליאה.

שאלה לי אלעד - מי משלם נזקים שנגרמים לרכב הנגרר בגלל התלהבות יתר של הגרריסטים?

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שיחרור רכב שנגרר בארצות הבריתה וא חוויה מתקנת. אחרי פעם אחת אתה לא תחנה יותר אף פעם במקום שאסור. 

כתייר שברכב היו מזוודות כמה שעות לפני טיסה, זה לקח לכל החיים 😁

בניגוד לארצנו, חווית המפגש עם שיטור אמריקאי רחוקה מלהיות נעימה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 שעות, sperial כתב:

חלק מתפיסת העולם של החוק. גם "חוק דרומי" חדש יחסית בארץ (כעשור) בעוד שבארה"ב ירי בפורצים הוא כנראה ארוע שגרתי. 

בארה"ב גם בתי כלא פרטיים, מה שמתמרץ כליאה.

שאלה לי אלעד - מי משלם נזקים שנגרמים לרכב הנגרר בגלל התלהבות יתר של הגרריסטים?

ברור שהשיטה לא מושלמת והחסרון העיקרי שלה הוא מה שאתה מכנה התלהבות יתר של הגרריסטים. זה גורם לתמונות קשות כמו הקאיין שנגרר עם שני גלגלים על הכביש, מה שסביר שגרם לנזק שלעומתו דמי הגרירה הם כסף קטן. גם היה מקרה שגוררים מתלהבים גררו את הרכב של בעל הבית מהחניה הפרטית שלו. יש מנגנון שמאפשר לתבוע את חברת הגרירה במקרים כאלו, אבל לא תמיד הוא יעיל. מצד שני, השיטה הישראלית שבה לא עושים כלום לרכב שפולש לחניה פרטית בטח לא עדיפה.

https://portcitydaily.com/local-news/2018/06/25/carolina-beach-man-has-car-towed-from-his-own-driveway-and-there-was-nothing-police-could-do-about-it/

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח לא מקרי התזמון של זה

ת'אמת שכנים מעצבנים 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...