Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה לאחר פוליש ווקס פעם ראשונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביצעתי פעם ראשונה פוליש ווקס כמובן לאחר שטיפה, אחרי הפוליש נשארו סימנים כאלה מוזרים(מצרף תמונה) אך התעלמתי לאותו רגע אמרתי נראה תוצאה סופית לאחר ווקס. הפוליש שהשתמשתי הוא עדין שמתאים לרכב מטאלי השתמשתי במטלית מיקרו פייבר של סנו משומשת. השאלה מה עשיתי לא נכון וממה נגרם, ואיך אני מסדר את הצבע ומחזיר למצב ללא כתמים כאלה.

תודה.spacer.pngspacer.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלם את החומרים שבהם השתמשת. 

שנית, האם ניגבת את שאריות הפוליש מיד לאחר היישום והווקס? האם עבדת באור שמש ישיר והשארת את החומרים על הצבע יותר מכמה דקות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי פוליש ניגבתי במעגליות עד שהחומר נעלם, אחרי זה שמתי וואקס חיכיתי 7 דקות בערך וניגבתי עם אותו מטלית. עבדתי באור שמש ישיר את האמת.

השתמשתי בפוליש וואקס של טרטל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר על הבקשה לצלם את החומרים.

האם ניגבת את הפוליש לחלוטין? אלו שאריות של ווקס?

אולי זה שילוב של כמה דברים - ווקס לא טוב, כמות גדולה שלו שמרחת על הצבע והשמש.

אני הייתי מנסה לנגב את זה עם APC או IPA, לדעתי ירד, אם זה ווקס.

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

All Purpose Cleaner, Isopropyl Alcohol.

את שני החומרים ניתן להשיג באוטוסטור, הייתי ממליץ לך ללכת על Chemical Guys WipeOut שאותו אני יודע שהם מחזיקים, ולא יסבך אותך עם דילול וכד'.

לא ענית על השאלה האם אלו שאריות של הווקס או הפוליש.

תחכה לתשובות של אנשים אחרים כאן, לא יודע כמה דחוף להוריד את החומר מהצבע, אבל כמובן שעדיף כמה שיותר מהר.

בנוסף, אמליץ לשים את הרכב במקום מוצל, שהחומר לא ימשיך "להתבשל" על הצבע.

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, יש מצב שהשתמשת במגבת מיקרופייבר אחת בשבילך כל התהליך?

או שהשתמשת בפוליש עם מגבת אחת (לא מדהים כשלעצמו) וניגבת אותו עם מגבת אחרת?

תנסה לפרט את התהליך מההתחלה ועד הסוף, כיצד יישמת את הפוליש והווקס.

למרות ששוב, אני מאמין ש-IPA יצליח להוריד את הכל, וככל שתנקה את זה מוקדם יותר, יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע מטאלי רגיש לפוליש לא מתאים, ובטח לא איכותי. קנית את החברה הכי נחותה בתחום

חבל שלא שאלת לפני.

בכל אופן אלא מעברים לא אחידים של פוליש בשילוב אי שימוש IPA- שהוא חובה לאחר פוליש. (תעשה חיפוש, יש מידע רב על מה מדובר) בתמונה השנייה זה נראה קילופי לכה, לא סגור על זה כי התמונה לא ברורה, ויכול להיות שאלה שאריות ווקס.

תעבור מחדש על IPA   ותבדוק שהכתבים יורדים. במידה וכן, תעדכן כאן שניתן לך המלצות על תכשירים טובים יותר

ותהליכי עבודה נכונות ביישום ידני. כגון, מטליות נקיות, שימוש בכמה מטליות לשימושים שונים, טכניקת השיוף וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, imprezadude כתב:

רגע, יש מצב שהשתמשת במגבת מיקרופייבר אחת בשבילך כל התהליך?

או שהשתמשת בפוליש עם מגבת אחת (לא מדהים כשלעצמו) וניגבת אותו עם מגבת אחרת?

תנסה לפרט את התהליך מההתחלה ועד הסוף, כיצד יישמת את הפוליש והווקס.

למרות ששוב, אני מאמין ש-IPA יצליח להוריד את הכל, וככל שתנקה את זה מוקדם יותר, יותר טוב.

כן עשיתי הכל עם אותה מגבת מיקרופייבר

לפני 21 דקות, yogev20 כתב:

צבע מטאלי רגיש לפוליש לא מתאים, ובטח לא איכותי. קנית את החברה הכי נחותה בתחום

חבל שלא שאלת לפני.

בכל אופן אלא מעברים לא אחידים של פוליש בשילוב אי שימוש IPA - שהוא חובה לאחר פוליש. (תעשה חיפוש, יש מידע רב על מה מדובר) בתמונה השנייה זה נראה קילופי לכה, לא סגור על זה כי התמונה לא ברורה, ויכול להיות שאלה שאריות ווקס.

תעבור מחדש על API ותבדוק שהכתבים יורדים. במידה וכן, תעדכן כאן שניתן לך המלצות על תכשירים טובים יותר

ותהליכי עבודה נכונות ביישום ידני. כגון, מטליות נקיות, שימוש בכמה מטליות לשימושים שונים, טכניקת השיוף וכד'.

הצבע שלי ברכב לא מטאלי, הפוליש פשוט עדין שמתאים לרכב מטאלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור עם IPA ותדווח מה התוצאה. לאחר מכן כמו שציינתי תרכוש תכשירים איכותיים יותר

ותיישם מחדש את כל תהליך הדיטיילינג במלואו, כולל פלסטלינה. ( חובה להורדת מזהמים לפני פוליש, שיכול להיות שגרם לתוצאה הזו, או שימוש באותה מטלית, שזה דבר פסול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. את מה שאתה עשית, עושים כשהרכב קר למגע.

2. מטליות מיקרופייבר לא יקרות. עדיף להשתמש במטליות חדשות ורכות, וכמובן מטליות נפרדות לפוליש ולווקס (פוליש עושים עם פד פוליש ייעודי).

3. כמו שכתבו לך, תוריד שאריות פוליש ווקס עם IPA וחזור על התהליך, אך הפעם אל תקצר תהליכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחס של מנה אחת מאלכוהול ו4 מנות של מים לפי החישוב.

עם 70 אחוז לחלק ל3 זה יוצא 23.33 אז ניקח את ה23.33 ונעשה חישוב של 95חלקי 23.33 

יצא היחס 4.07

עריכה אחרונה על ידי CAPOBOSS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...