Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעתכם על דו"ח מהירות לוקה בחסר

שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצב POP נועד באמת לגילוי "חמקני" נקרא לזה, הניידת לא משדרת אותו בטווחי התדרים הרלוונטיים ולכן אינה נגלית לגלאים, רואה מישהו מהיר, מדליק את המצב POP שבעצם משדר תשדורת קצרה, מודד מהירות, ואם יש לאותו רכב גלאי, אז הוא בעצם יודע ויש לו הזדמנות להפחית מהירות דרסטית עד שהשוטר יקבל את הצפצוף, יראה שזה רכב באמת מהיר ויעבור למצב נעילה.

ז"א שמה שמדובר לפחות בתיאוריה זה שבמצב רגיל הניידת משדרת כל הזמן, וברגע שהרכב הנדגם כולל גלאי הוא יצפצף עוד לפני שהוא בטווח מדידה באמת (כי התפשטות גלים זה לא מדע מדויק), וייתן לו אפשרות להנמיך מהירות.

במצב POP היא לא משדרת עד שיש רכב "חשוד".

כלומר היה ומצב POP היה קביל בבית המשפט, זה באמת היה גילוי חמקני, כי עד שהגלאי ראה גלי RF השוטר כבר קיבל חיווי מהירות ונגמר הסיפור.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^^^^^

התלמיד קיבל 5 בבחינה , שוקל להזמין הורה לשיחה.

כדי שהניידת לא תתגלה על ידי גלאי ראדאר המציאו את מצב הPOP

כלומר הניידת לא משדרת כל הזמן. היא נמצאת במצב POP רואים רכב מתקרב במהירות גבוהה לוחצים על השלט אז נעשית קריאה מהירה ועל המסך מופיעה המהירות, אבל אותה לא ניתן לנעול הקריאה היא מהירה כדי שלא תילכד על ידי גלאי הרדאר

רואים ששווה לנעול עליה עוברים  ממצבPOP למצב נעילה הדבורה משדרת במהלך 3 שניות לפחות ואם המהירות נשארת פחות או יותר באותה רמת מהירות נועלים , וזאת הקריאה של המהירות

ממנה יופחתו 5 קמ"ש והמהירות לאחר הפחתה בה יואשם הנהג.

בטווח של ה 3 שניות  הללו גלאי הרדאר מתריע על הימצאות דבורה ואם הנהג מהיר מספיק בתגובותיו הוא יבלום.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת את הכוונה שלי, אסביר:

לפני 3 דקות, ישה כתב:

כדי שהניידת לא תתגלה על ידי גלאי ראדאר המציאו את מצב הPOP

נכון, שזה מצב שאין שידור קבוע, אלא רק לפי דרישה של השוטר המפעיל.

לפני 4 דקות, ישה כתב:

כלומר הניידת לא משדרת כל הזמן. היא נמצאת במצב POP רואים רכב מתקרב במהירות גבוהה לוחצים על השלט אז נעשית קריאה מהירה ועל המסך מופיעה המהירות, אבל אותה לא ניתן לנעול הקריאה היא מהירה כדי שלא תילכד על ידי גלאי הרדאר

אני לא חושב שזה מה שתיכנן היצרן כשעשה את המוד הזה.

אני גם לא משוכנע שיונידן R1 נניח לא יגלה את הניידת במצב POP כשהשוטר ילחץ על הכפתור, או במילים אחרות יבצע שידור.

אבל גם אם כן זה לא מבטיח שנניח יונידן Rx כלשהו עם רגישות גבוהה יותר לא יגלה, התדר שם, באוויר, מגיע לרכב הנמדד, אין שום סיכוי פיזיקלי שלא ניתן לגלות אותו.

לפני 6 דקות, ישה כתב:

רואים ששווה לנעול עליה עוברים  ממצבPOP למצב נעילה הדבורה משדרת במהלך 3 שניות לפחות ואם המהירות נשארת פחות או יותר באותה רמת מהירות נועלים , וזאת הקריאה של המהירות

ממנה יופחתו 5 קמ"ש והמהירות לאחר הפחתה בה יואשם הנהג.

בטווח של ה 3 שניות  הללו גלאי הרדאר מתריע על הימצאות דבורה ואם הנהג מהיר מספיק בתגובותיו הוא יבלום.

אני מדבר על מצב אחר, הניידת במצב POP לא פעיל, רואה רכב מהיר, מפעיל את המערכת משמע משדר תדר RF, שפוגע ברכב המהיר וחוזר לאנטנה של הניידת, יש מדידת מהירות.

במקביל לזה ברכב המהיר יש גלאי מתאים שקולט את אותו שידור ומצפצף.

מכאן זה משחק מי שולף מהר יותר, השוטר שיקבל את הצפצוף, יראה מהירות, יעבור לנעילה ויתחיל שידור, או הנהג המהיר ששומע צפצוף ויורד על הברקס למהירות תקינה.

אם צריך שאותה מהירות תהיה גם לאורך 3 שניות רציפות אז מוסיפים גם אותן למה שהשוטר צריך לעשות.

הדבר היחיד שאני לא יודע כי אין לי גלאי כזה, זה האם הם מספיק רגישים כדי להתריע על מצב POP.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי הכל

מוד ה POP הומצא בדיוק בשביל שלא לשדר nonstop ולהתגלות , אלא בדיוק לפי מה שהסברתי.

ואת הפרטנציה שגלאי הרדאר לא יספיק לגלות זאת אומרת המשטרה / היצרן.

וכיוון שלא מכיר את יכולות הגלאים , לא יכול לאמר לך אם גלאי X או Z יקלוט גם את הצליפה הקצרצרה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על שידור נונסטופ (מה שיכול להביא לגילוי לפני שהוא בטווח המדידה אלא רק בטווח השידור).

את היומרה של המשטרה אני לא מתיימר לייצג או להבין, אני מאוד אופתע (בלשון המעטה) אם היצרן טוען שגלאי הרדאר לא יגלו (בלשון רבים), יותר סביר שהוא יטען במסמכים שיווקיים משהו כמו "לא ניתן לגילוי ע"י הגלאים הנפוצים בשוק*" ובמסמכים טכניים משהו כמו "לא ניתן לגילוי ע"י גלאים מסוג X, Y, Z בתנאי ש-W מתקיים".

אין לי מספיק מידע טכני (צריך גם של ה-Bee III וגם של הגלאי) כדי לחשב את זה בעצמי, מה גם שבד"כ המידע הזה הוא סוד מסחרי.

ואין לי גם דבורה ו-R1 כדי לבצע ניסוי בעצמי, נשארנו עם שאלה ללא מענה

לפני 7 דקות, ישה כתב:

וכיוון שלא מכיר את יכולות הגלאים , לא יכול לאמר לך אם גלאי X או Z יקלוט גם את הצליפה הקצרצרה

בקיצור אני דורש את הציון שלי בחזרה 😀

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תקבל😌

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אערער לראש הפקולטה 🤓

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שפל ונלוז צריך להיות כדי להסתתר כמו אחרון העכברים ולגנוב אדם תמים .. וואלה רחמיי לשוטר.

מאחל לו את כל הרע שבעולם, חבל שהוא היה כזה נמושה שלא נתן לי קצת להסתלבט עליו ולרדת עליו .. היה לפחות שווה לי את ה-750 שקל האלה.

הוא ברח כמו שפן. טפי כמה עולב

• רעיון גרוע 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, nimrod7676 כתב:

כמה שפל ונלוז צריך להיות כדי להסתתר כמו אחרון העכברים ולגנוב אדם תמים .. וואלה רחמיי לשוטר.

מאחל לו את כל הרע שבעולם, חבל שהוא היה כזה נמושה שלא נתן לי קצת להסתלבט עליו ולרדת עליו .. היה לפחות שווה לי את ה-750 שקל האלה.

הוא ברח כמו שפן. טפי כמה עולב

1. אתה לא אדם תמים. אתה אדם שעבר עבירת מהירות. 

2. אתה רוצה לקבל משהו בנוסף לדוח על מהירות ? למה אתה צריך להסתלבט עליו ? 

3. הוא לא ברח, סיים את מתן הדוח , והלך לדרכו. 

מי שעלוב לדעתי זה אתה עם תגובה ילדותית. 

וכמו שאמרו כבר בעבר , 

don't do the crime if you can't do the time/ 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, YaronNahum כתב:

1. אתה לא אדם תמים. אתה אדם שעבר עבירת מהירות. 

2. אתה רוצה לקבל משהו בנוסף לדוח על מהירות ? למה אתה צריך להסתלבט עליו ? 

3. הוא לא ברח, סיים את מתן הדוח , והלך לדרכו. 

מי שעלוב לדעתי זה אתה עם תגובה ילדותית. 

וכמו שאמרו כבר בעבר , 

don't do the crime if you can't do the time/ 

מזל שאני הייטקיסט משכיל שמרוויח סכום יפה בחודש ככה שהדוח לא מזיז לי את הזרת ..

בזמן שהוא רשם לי דוח כבר הרווחתי כפול מהסכום  בבורסה ..

בכל זאת צריך להיות ממש חרא כדי לתת דו"ח שאני נוסע על 125 קמ"ש לבד לגמרי בכביש 

כאילו שהשוטר הזה נוסע 90 כמו ילד טוב כל הדרך לאילת 

חוץ מזה כנראה שאם לא היה לי שם משפחה אשכנזי לא הייתי מקבל דו"ח בכלל .. היה "מוותר" לי

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הבעיה ועל מה אתה מתלונן?

נסעת מעל המהירות המותרת ונתפסת.

ניסית למצוא בעיות ברישום הדוח ללא הצלחה,כי מה לעשות הדוח תקין.

קח אחריות ושלם את הדוח,וכל מילה נוספת מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני מזכיר את כללי הפורום המשפטי וביניהם:

ציטוט

הפורום המשפטי נוצר במטרה לאפשר לכותבים בו לחוות את דעתם כלפי סוגיות משפטיות שונות בצורה עניינית מחד, וקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ובלתי מחייב מאידך.

כאשר כותב כלשהו מבקש עזרה או ייעוץ לגבי עבירה שלכאורה ביצע, מותר לענות לו באופן ענייני או לא להגיב, במידה ולדעתכם הוא העבריין השפל ביותר עלי אדמות.

זכרו: אין זה מתפקידו של הפורום לשפוט איש - בשביל זה הוקמה מערכת בתי המשפט.

הודעות שיחרגו מהכלל הזה, ובפרט הודעות שיש בהן משום הטפת מוסר, תימחקנה.

משתמשים שיעברו באופן עקבי על הכלל הזה יוכנסו למעקב.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא הטיף, פות״ש העלה את הסוגייה הזאת. אני קצת מבין את העצבים שלו אבל מה לעשות החוק לצד השוטר. תלמד מזה להבא שגם אם אתה עובר את המהירות המותרת (וכן בואו לא נתייפייף כל עם ישראל, ליטרלי כולם, לא באמת נוסעים במהירות המותרת כל הזמן ובכל תנאי) אל תעשה את זה כשאתה לבד וכשקל לתפוס אותך, אם כן אז תקח בחשבון שיש סיכון ותשלם בלי להתמרמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה היו דיי תגובות של הטפה.

אפשר להבין שהוא מתוסכל ורוצה להוציא את התסכול הזה וגם אם אני בעצמי לא אוהב את הקריאות בשמות לשוטר, זה לא באמת רלוונטי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...