Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד-אין אמין?

rokiiv
שימו לב! השרשור הזה בן 1400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אז הגעתי למסקנה שחוסר ההתעסקות בכל  מה שקשור ללמכור את הרכב שלי שווה לי כמה אלפי שקלים ועכשיו אני מחפש לעשות טרייד אין בחברה נורמלית ולא אצל סוחר ממולח/מפקופק. ישנם חברות שהן לכאורה ספקיות הטרייד אין הרשמי של היבואניות כמו כלמוביל (יונדאי מיצובישי) טופ טרייד (דלק מוטורס) או אוטודיל.

שאלותי:

1. האם חברות אלה אכן נחשבות אמינות יותר מסוחרי "מגרשים" ( או אולי לפחות חלקן) ועסקה איתן (לאחר בדיקה) ניתן לעשות בראש שקט יחסית?

2. קיבלתי הצעה על הרכב שלי לטרייד באחת החברות הללו היום ונאמר לי שהם לוקחים לבדיקה לפני הרכישה. בהנחה שהשלדה, הגיר והמנוע תקינים (והם כן) האם ההצעה שהם נותנים היא לרוב עמדת פתיחתם במשא ומתן  ושסביר שבבדיקה שלהם יתחילו להוריד לי מההצעה שנתנו על כל תקלה קטנה שיאתרו -  או שההצעה שקיבלתי לפני בעיקרון תהיה מה שישולם בפועל כנגד הרכב שארכוש?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב אתה מוכר ומה המחיר שהציעו לך עליו ביחס למחירון? 

הם ינסו כמובן להוריד עוד ובמקביל לדרוש מחיר מחירון משוקלל (כלפי מעלה בלבד) על הרכב שאתה קונה מהם. 

הפער בין מכירה עצמאית וקניה ללא טרייד לבין מה שאתה מתכנן, עלול להסתכם בסכום גדול שמצריך חישוב כדאיות מחדש. 

בכל מקרה, אם החלטת בכל זאת שאתה מעוניין במסלול הנוח, החברות שציינת (בתוספת קרסו טרייד ולובינסקי טרייד), הם החברות היותר אמינות בשוק. לא הייתי נכנס למגרש שלא נחשב לטרייד של יבואן. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי תודה, יש לי יונדאי IX35  2011 (מחירון 55K) ואני רוצה להחליפו ברכב מתקדם יותר  (CX5)  שהמחירון שלו הוא  K94. עבור הרכב שלי הציעו לי  43K (כלומר 12 מתחת למחירון - שזה הרבה לכל הדעות)  וזאת בתמורה שאשלם  מחיר מחירון מלא עבור הרכב שאני רוצה לרכוש,  שהוא יד ראשונה עם קילומטראז יחסית נמוך -כלומר הם מבקשים שאוסיף 51K (מה שבכל מקרה לא ייקרה, הם יצטרכו לשפר את ההצעה בכמה אלפי שקלים כדי שנתקדם, אבל זו בהחלט אפשרות).

השיקול שלי הוא כזה: למכור את הרכב שלי, שהוא סה"כ אחלה אוטו אבל קצת ישן כבר, ייקח לי כנראה חודש חודשיים לפחות, יהיה כרוך באובדן שעות עבודה והתעסקות עם כל מיני סוחרים וטיפוסים ובסוף כנראה שאוריד לפחות 7-8 מהמחירון במקרה הטוב בגלל המצב כרגע בשוק והעובדה שתמיד בבדיקות מוצאים כל מיני דברים "קטנים" שיכולים לפעמים להסתכם גם בהורדה נוספת של אלפי שקלים. כמובן שבמידה והכוכבים מסתדרים בדיוק כמו שצריך אוכל למכור את הרכב שלי במחיר גבוה בהרבה וגם למצוא איזו מציאה בשוק הפרטי ולכאורה לעשות עסקה טובה בכמה אלפי שקלים טובים לפחות  - אבל אני די בספק אם זה משהו ריאלי או משהו לבנות עליו. יתרון נוסף שאני לוקח בחשבון הוא העובדה שבטרייד אין הנל נותנים גם אחריות לשנה - בניגוד למוכר פרטי שמרגע שיצאתם מסניף הדואר אחרי העברת הבעלות נעלם כלא היה.

מה דעתכם? אם אלו הם שיקולים הגיוניים או שאני מפספס משהו?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך רכב מבוקש מאוד ולא תהיה בעיה למכור אותו תוך זמן קצר ב 50k.

ואז לרכוש את אותה המאזדה מהמגרש ב 90k.עם אותה אחריות. 

אתה באמת מוותר על 10k בכזאת קלות? 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהמחיר המבוקש הוא רק למיקוח. שתהיה רציני ותלחץ אותם, הם ירידו מהמחיר סכום די רציני

אך רק במידה ותקנה בכסף מזומן ללא טרייד אין. בקיצור, מכור לבד ורכוש את הרכב המבוקש

שהמזומנים ביד. (במידה והשיקול הכלכלי חשוב עבורך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...