Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקשות המלצות למשפחתית עד 50 אלף

אביתר 29
שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

מבקש המלצות למשפחתית עד 50 אלף שקלים

הדרישות :

אוטומט

בגאז גדול יחסית

כוח זמין לעקיפות ( טורבו?)

עיצוב מעניין.

חשבתי על סקודה ראפיד 1.4

מאזדה 3 

סיויק 1.8 סדאן

אשמח לעוד המלצות

תודה וחג שמח ,

אביתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת כוח זמין לעקיפות אין יותר טוב מהשילוב של גיר רובוטי ומנוע טורבו.

הגיר בסיוויק איטי יחסית (יש גם סדאן מייבוא מקביל עם גיר רציף, לא ניסיתי אבל מניח שגם שם היא לא מטוס) .

מאזדה 3 - כוח זמין עם מנוע 2.0 בעיקר.

הייתי מעדיף אוקטביה על ראפיד - נותנת יותר בהכל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לבדוק אופל אסטרה עם 150 כ"ס ויש גם סטיישן, לדוגמא

www.yad2.co.il/s/c/c3rh5x

עריכה אחרונה על ידי Michazzz

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אסטרה CW 150 כ"ס מודל 2017, מטוס קרב אבל מחוץ לתקציב, אסטרה J (עד 2016) לא מומלצת בגלל בעיות אמינות מנוע ומערכות קירור, אותו דבר לגבי התאומה שברולט קרוז מהשנתונים המקבילים.

מאזדה 3 מנוע 2000 חזקה על הנייר אבל שיא ההספק מגיע גבוה במעלה הסל"ד וכך גם הסיוויק 1.8 עם 140 כ"ס. שתיהן מאוד אמינות ותאכלס בואו נהיה ריאליים, הן חזקות מספיק לכל אחד ולכל נסיעה ללא רגשי נחיתות.

אבל אם באמת רוצים כוח יעיל ומתפרץ הולכים על טורבו.

תבדוק אם פורד פוקוס אקובוסט עם הגיר הפלנטרי נכנס לך בתקציב, יש לדגמים הראשונים שם בעייתי שפגע להם במכירות ובמחיר אבל בשלב מסוים הם החלו להימכר עם גיר פלנטרי ושם נגמרו הבעיות, המחיר נשאר נמוך בגלל שהציבור בישראל קונה על בסיס הנחות מוקדמות והשם של הפורד נפגע קשות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים , תודה על ההמלצות.

אני לא מחפש רכב מירוצים , בסך הכל רכב שיש לו כח זמין כשצריך לעשות עקיפות נחוצות.

הסתדרתי טוב עם לנסר 1.8 , מחפש משהו בסגנון.

תודה רבה וחג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שראיתי המחירים נוחים יותר להאצ'בק\סטיישן מאשר לסדאן. להאצ'בק תא מטען לא רע, לסטיישן מצוין. ביצועי מנוע 1.8 די טובים.

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Roycohen1979 כתב:

יש לי אסטרה CW 150 כ"ס מודל 2017, מטוס קרב אבל מחוץ לתקציב, אסטרה J (עד 2016) לא מומלצת בגלל בעיות אמינות מנוע ומערכות קירור, אותו דבר לגבי התאומה שברולט קרוז מהשנתונים המקבילים.

מאזדה 3 מנוע 2000 חזקה על הנייר אבל שיא ההספק מגיע גבוה במעלה הסל"ד וכך גם הסיוויק 1.8 עם 140 כ"ס. שתיהן מאוד אמינות ותאכלס בואו נהיה ריאליים, הן חזקות מספיק לכל אחד ולכל נסיעה ללא רגשי נחיתות.

אבל אם באמת רוצים כוח יעיל ומתפרץ הולכים על טורבו.

תבדוק אם פורד פוקוס אקובוסט עם הגיר הפלנטרי נכנס לך בתקציב, יש לדגמים הראשונים שם בעייתי שפגע להם במכירות ובמחיר אבל בשלב מסוים הם החלו להימכר עם גיר פלנטרי ושם נגמרו הבעיות, המחיר נשאר נמוך בגלל שהציבור בישראל קונה על בסיס הנחות מוקדמות והשם של הפורד נפגע קשות. 

בנוגע לפוקוס יש הרבה תלונות על תקלות דיי חמורות במנוע (סדק בצילינדר 2) מחו"ל. הנושא הוזכר כבר פו בפורום ובנוסף הרכב לדעתי מרגיש כבר מיושן בהשוואה למתחרות מקבילות בתקציב. לכן לא הייתי ממליץ עליו.

מאזדה 3 מנוע 2000 למיטב ידיעתי לא נמכרה במרכב סטיישן והבגאז שלה ככה-ככה ובתקציב של פותח השרשור נכנס רק הדגם שנמכר שתי דורות אחורה שגם כן מיושן כבר ביחס לאלטרנטיבות.

ראפיד 1.4 זה רכב מקטגוריית התת-משפחתיות כלומר הוא קטגוריה מתחת למשפחתיות וברוב התחומים (נוחות, בידוד רעשים, התנהגות כביש, איכות חומרים) הוא נופל מהמשפחתיות למרות שבתוך הקטגוריה שלה עצמה היא לדעתי המובילה בקטגוריה.

סיוויק אמנם איטית יותר מהמאזדה והפוקוס אבל היא מודרנית יותר ותוכל למצוא אותה במרכב סטיישן שזה אומר בגאז ע-נ-ק 

עוד אופציה טובה תהיה הפיגו 308SW מודרנית יותר מכול האופציות האחרות מנוע טורבו חזק עיצוב מעניין ובסיכום כול מה שדורש פותח השרשור גם כן בתקציבו ניתן יהיה למצוא רכב שמור עם מעט קילומטראז'. לגבי נושא האמינות לרכב יש בעיה ברצועת התזמון (מומלץ לחפש על זה בפורום) במידה ולא הוחלפה לדאוג להחליף במעמד המכירה.

אישית לדעתי סיוויק סטיישן או 308SW הן האופציות שיתאימו הכי טוב בתקציב הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, סטיישן הרבה יותר פרקטי מסדאן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, אביתר 29 כתב:

אני גם די אוהב את הפיגו והסיויק , אך מעדיף להמנע מסטיישן כרגע.

תראה מבחינת הפרקטיות מרכז סדאן הוא הכי פחות פרקטי.

רכב סטיישן יכול להיות באותו האורך כמו סדאן אך עם הרבה יותר נפח בגאז והדלת יותר גדולה מה שמאפשר להעמיס יותר דברים.

לדעתי האישית אפילו מרכב האצבק פרקטי ושימושי יותר להעמסה מסדאן.

אבל במידה ואתה נעול על סדאן תבדוק סקודה אוקטביה יש לה את הבגאז הגדול ביותר בקטגוריה בין הסדאנים ומנוע טורבו שיכול גם לספק תאוצה טובה.

אחרי 2014 האמינות מנועים שלהם שופרה מאוד אך הנקודה החלשה שלהן זה הDSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נעול על סדאן

יכול לשקול גם האצבק

מה דעתכם על פיאט טיפו בגרסה המאובזרת שלה?

עריכה אחרונה על ידי אביתר 29
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...