Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצות שדרוג\שיפור וטיפים לחיים קלים ונוחים יותר

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, מזל טוב! נושא והודעה ראשונים בפורום החדש של מועדון BeRez. 

פתחתי את הנושא הזה שנוכל לחלוק טיפים אחד עם השני, כל אחד מהניסיון שלו לטובת רעיונות לשדרוגים\שיפצורים שהוא עשה או חושב לעשות לברז שלו. 

אני אתחיל עם הטיפ הראשון.

לא סוד שתא המטען בברז לא שופע ביכולות ומרחבים שלו, והגרסה שהגיע לארץ כוללת גלגל בגודל מלא (שזה מצויין לכשעצמו) שלוקח עוד יותר ספייס מהמקום המצומצם שם ממלא. 

על מנת לפתור את הבעיה הזאת החלפתי את גלגל הספייר הגדול שהיה שם לגלגל ספייר של סובארו אימפרזה קטן-קוטר. היופי הוא שעכשיו הגלגל נמצא בדיוק בקו הרצפה ועושה אותה שטוחה לגמרי.

המהלך מאפשר לי להעמיס את האופני הרים שלי בצורה קצת יותר חלקה, ולהתפרע קצת יותר עם הקניות השבועיות. 😀

וקצת תמונות להמחשה -

מי שלא מכיר, כך נראה תא המטען של ברז בגרסה שהיא מגיעה לארץ. הגלגל המקורי בגודל מלא שבולט מקו הרצפה בצורה די משמעותית (בתמונה לא כל כך רואים, אבל הוא בולט ממש):

001.thumb.jpg.8ac3bd96141402f899e117675d36ad7c.jpg

זה הגלגל שנבחר למשימה (נלקח מאיפרזה 2.0 שנת 2006 שהלכה לתרומות איברים):

copy02.jpg

וכך זה נראה כיום:

copy01.jpg

פחות יפה עם הגלגל הספציפי הזה (שסובארו חסכו עליו בצבע), אבל הרבה יותר פרקטי.

שלב הבא זה לדאוג לחסום את החור הזה בצורה אסטטית שיהיה כמו תא מטען של כל רכב נורמלי. 😋

נשתמע בטיפ הבא!

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם המשענת יד, מצאת לזה פיתרון טוב או שאתה לא צריך אחת? :)

אגב מה הסידור שלכם לדלק 98, יש דרך לדעת אילו תחנות יש בסביבה שלי ומהם המחירים? הבנתי שיש אפשרות להוציא כרטיס תדלוק שמוזיל את ה 98, אפשר לקבל פרטים?

אם זה משנה אני גר ברמת גן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימי מסלול - נהיגה עם קסדה

כדי לא לנקוע את הצוואר, להפוך את משענת הראש (לשלוף החוצה, לסובב, להחזיר)

• רעיון טוב! 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...