Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על מקרה המוות בארה״ב של הבחור האפרו-אמריקני שנגרם בידי שוטר?

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 20 שעות, tzahico כתב:

אז בוא נראה מה היה לנו בנתיים (עדיף לקרוא עם מנגינת חד-גדיא ברקע):

וירוס מסתורי מגיע מסין --> הנשיא טראמפ טוען שזו סתם שפעת --> אנשים בחוף המערבי מתחילים למות --> כל המדינות מתחילות להיסגר --> מיליוני מובטלים --> אחד מהמובטלים שבמקרה הוא גם אדם כהה עור משלם עם שטר מזויף של עשרים דולר עבור סיגריות --> העובד בקיוסק מזמין משטרה, השוטר מניח ברך על צוארו והורג אותו --> האירוע מצולם בוידאו ומופץ --> הפגנות, פרעות וביזה בכל רחבי ארה"ב.

אף אחד לא יודע בוודאות מה יקרה בהמשך ומתי, אבל מה שברור לכל הוא שיש לנו כאן אירוע מתגלגל במימדי ענק שמתקדם בקצב מהיר ביותר.

היפר אינפלציה קטסטרופלית מפתיעה -> רודן פאשיסטי עולה לשלטון -> מלחמה גדולה מתחילה באירופה -> מיליוני אזרחים נרצחים בשיטתיות -> המלחמה מציתה את כל פינות העולם, אימפריות מתעמתות פנים מול פנים -> שימוש בנשק שלא נראה כמותו ובלתי נתפס מבחינת עוצמתו ואכזריותו ...->... 70 שנה של פחות או יותר פאקינג שקט, קדמה טכנולוגית חסרת תקדים, פריחה דמוקרטית היסטורית, שפע תזונתי ורווחה אזרחית

אתה מבין מה אקסטרפולציה היתה מנבאת ב 1945 ?

זהו, זהו טיעוני. לא יודע מה יהיה או לא יהיה. רק מצביע על הכשל במחשבתך.

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 2 שעות, היו זמני בומבה כתב:

אתה מבין מה אקסטרפולציה היתה מנבאת ב 1945 ?

זהו, זהו טיעוני. לא יודע מה יהיה או לא יהיה. רק מצביע על הכשל במחשבתך.

אנחנו מדברים על 1938, לא על 1945.

רק שהפעם קצב האירועים בהרבה יותר מהיר.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2020 בשעה 01:13, tzahico כתב:

אנחנו מדברים על 1938, לא על 1945.

רק שהפעם קצב האירועים בהרבה יותר מהיר.

מתי דיברנו על 1938?

הבנת בכלל את הטענה שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא, לפני שמונה עמודים הביאו מובאה מהירחון Nature.

זו רמת המקורות שצריך להביא בשביל רק להתחיל לטעון טענות גורפות כמו "יש/אין אפליה מערכתית". לא סרטון ביוטיוב.

אין מובאות, אין דיון.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
  • מצחיק 1
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדאג להבא למקורות איכותיים עבור הוד רוממותו.

ואומנם לא בדקתי כל פרט ופרט סטטי שנאמר בוידאו הזה, אבל לא נראה לי שהם מומצאים.

סך הכל מדובר בראיון שמעניין לשמוע..

מוזמן להעביר את זמנך בצורה אחרת

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, shachar187 כתב:

ואומנם לא בדקתי כל פרט ופרט סטטי שנאמר בוידאו הזה, אבל לא נראה לי שהם מומצאים.

סך הכל מדובר בראיון שמעניין לשמוע..

הראיון הזה הדליק לי את כל נורות ה"פופוליסט" שיש, החל מטיעונים מאוד גורפים, לשון דיבור תקיפה והחלטית הרבה יותר מדי (כל אקדמאי טוב יקדים לכל אחת מהטענות כאן מליון סייגים), דיון שנמצא מחוץ לתחום המומחיות של המדבר (לארי אלדר הוא עורך דין: לא סוציולוג), ועוד, ועוד.

ואני לא אומר את זה כי יש לי תזה מנוגדת לזו של אלדר: אני פשוט לא יודע.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המקים של PragerU כן? 

מפה כול אחד יכול להחליט איך הוא מתייחס לראיון הזה.

עריכה אחרונה על ידי David32
  • אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנחה היה בצבע לבן הוא היה מפותטר - זו הגזענות האמיתית.

הדמוקרטים מסרבים להבין שאין להם סיכוי בבחירות, גם אם הם יעלו את המדינה באש תחת כיפת ה-״הפגנות נגד גזענות״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בו לא נשכח, הדמוקרטים הם רב הקולות, ואת הבחירות הקודמות הם הפסידו במרווח זעיר.

עם זאת, מהומות ואי סדר חברתי מעלה, באופן מסורתי, את המועמד של הימין. מהיטלר דרך ניקסון ותאצ'ר, הרב לא מצביע "מרד אזרחי".

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב כלכלי קשה מעלה מועמדים מהשמאל. אם לדמוקרטים היה מספיק שכל להעמיד מועמד יותר צעיר ואנרגטי הם כנראה היו לוקחים את הבחירות בנובמבר, אבל למזלנו הם בחרו זקן סנילי שהדבר היחיד שיש לו ברזומה זה "סגנו של אובמה".  

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדתית מה שאני רואה זה איך הדמוקרטים כמו פירומנים רק ממשיכים לשפוך גלונים של דלק למדורה בציפיה שלא יהיה מנוס מלהפעיל את הצבא נגד האזרחים. כל הפוליטיקאים שלהם, כולל ראשי הערים רק מנצלים את המצב והחשיפה התקשורתית כדי להתנגח בטראמפ, כאילו שביידן הוא הבן הלבן של לותר קינג. 

מספיק לראות את זה:

"הטקס במיניאפוליס - הראשון מסדרה של אירועים שמתוכננות בשלוש ערים במשך שישה ימים - התקיים בבית תפילה באוניברסיטה בעיר. כמה רחובות משם קבע שופט כי שלושת השוטרים"

"לאחר האירוע במיניאפוליס, גופתו של פלויד תועבר לרייפורד שבצפון קרוליינה, סמוך למקום בו נולד, שם הציבור יוכל לחלוף על פני ארונו ושם ייערך גם טקס משפחתי מחר. ביום שני יועבר הארון ליוסטון, שם גדל פלויד רוב חייו, וגם שם יוכל הציבור לחלוף על פני הארון."

עם כל הכבוד לזה שהוא אכן נרצח, עשו ממנו קמפיינר רציני, מזל שלא בונים לו את "המאוזוליאום של פלויד". 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טירוף. 

אין ספק שיש בארה"ב פוליטיזציה מטורפת לכל דבר. לא הייתי אומר שטראמפ יצר את המציאות הזאת, אבל לדעתי הוא הקצין אותה משמעותית ב-4 השנים האחרונות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...