Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על מקרה המוות בארה״ב של הבחור האפרו-אמריקני שנגרם בידי שוטר?

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שיש משהו מאוד פסול בשיטת ההתנהלות שלהם. האצבע קלה מדי על ההדק. לא משנה מה האדם עשה לפני כן, לא היה צריך להגיע למקרה של מוות. זה מוות שיכול היה להימנע אילו הייתה טיפת חמלה, אבל אין. כל השוטרים שנכחו באירוע לדעתי שותפים לגרימת המוות. 

מקרה מצער, זו לא פעם ראשונה שזה קורה, עושה רושם שהולכת להיות שם ״חגיגה״. 

"אני לא נושם": שוטר אמריקני דרך על עצור שחור עד שמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה דעתנו? כמובן שחבל שהוא מת.
מצד שני אכיפה נוקשה יותר (למשל יותר מזאת שיש בארץ) היא דבר נידרש.
ברור שזה לא תירוץ להרג הבחור הזה ואני מניח שהנוסחה המנצחת היא הקו שעובר היכן שהוא באמצע.

אגב - אנחנו לא יודעים מה הבחור הזה עשה, שעצרו אותו. אולי יש לו תיק הרשעות קודם גדול כמו הר הכרמל, אז אתה יודע מה? הכל צ.ל. בפרופורציות.

הוא יכול להיות עול ונטל על החברה והוא בטח שלא השתקם. 

שוב - לא הוא ספציפית, כי אנחנו הרי לא מכירים את הצד השני של המטבע, אבל יש לזכור שתמיד יש צד שני ועד שלא נדע אותו יהיה לנו קשה להביע עמדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לתיק ההרשעות שלו?! שוטר ישב 8 דקות על צוואר של אדם כפות באזיקים! שוטר שחיף לוזר שהרגיש גבר - גבר. בכלא הוא יהיה נערת ליווי של כל הקומה.

לדעתי הולך להיות פיצוץ גרעיני בארצות הברית אלימות של שוטרים + קורונה + משבר כלכלי חמור מאוד. רחובות הולכים לעלות באש.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו צ'מגאי בשביל קצת עתיד קודר על חורבן וכאוס :)

מה זה אומר? שהשוטר הזה הוא אידיוט, ואולי אפילו חלאה גזענית, ואולי העציר התפרע כמו משוגע לפני שהיה צורך בריתוק שכזה. 

לא הייתי מהמר ממקרה כזה ואולי מקרים ספציפים אחרים שנבחרים בפינצטה(וכמובן של שחורים, כי לבנים לא מעניינים לאף מצלמה את התחת), שהולך להיות איזה שינוי עבור סביב ה 600 אלף אנשי שיטור בארה"ב

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם היה מרותק. מה שהתרחש שם היה נטו power trip של אדם חלש שהרגיש חזק על אדם כפות. טוסיק שלו יחליף ידיים בכלא כמו נרגילה על חופי הכינרת נראה כמה חזק הוא ירגיש שם.

שים לב שבכלל לא העלתי את נושא צבע העור. דיברתי נטו על אלימות משטרתית.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, ChemGuy85 כתב:

הבן אדם היה מרותק. מה שהתרחש שם היה נטו power trip של אדם חלש שהרגיש חזק על אדם כפות. טוסיק שלו יחליף ידיים בכלא כמו נרגילה על חופי הכינרת נראה כמה חזק הוא ירגיש שם.

שים לב שבכלל לא העלתי את נושא צבע העור. דיברתי נטו על אלימות משטרתית.

אני שוב שואל: איך אתה יודע? אתה יודע מה היה לפני? ומה היה אחרי?
אני לא מצדיק אלימות משטרתית כמובן, אבל בהחלט קח בחשבון שהנ"ל לא היה אחד מ- ל"ו, כן? גם יכול להיות.
מצד שני - יכול להיות שהוא היה יו"ר אגודת אל סם בשכונה שלו...
שים לרגע בצד את השנאה או רתיעה שלך מהמשטרה המקומית שלנו כאן. אל תשליך את הרגשות שלך למה שקורה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ChemGuy85 כתב:

לדעתי הולך להיות פיצוץ גרעיני בארצות הברית אלימות של שוטרים + קורונה + משבר כלכלי חמור מאוד. רחובות הולכים לעלות באש.

תגובה דיפולטיבית של צ׳מגאיי, גם אם זה היה פוסט על פריחת החרציות בעמק האלה... 😀

לעתם העניין - אני מסכים עם צ׳מגאיי (לא לגבי האפוקליפסה..). אי אפשר לראות את הוידאו ולא להזדעזע. הבנאדם מתחנן לאוויר במשך כמה דקות עד שהחנק מכריע אותו. יריה בחזה היא סוג של אלטרואיזם לעומת מוות כזה. זה לא משנה גם אם הוא חשוד ברצח (והוא לא, רחוק מזה) - זה לא מגיע לאף אחד.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה חשוב מה היה לפני?

הבנאדם כבר היה מרותק לקרקע והפסיק לעשות את כל מה שעשה לפני זה, אין שום נסיבות מקלות שמצדיקות הוצאה להורג שלו באמצעות חניקה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יודעים. הוא לא עשה כלום. מקסימום התנגדות פאסיבית למעצר - לא שיתף עם השוטרים פעולה. בטח שלא נהג כלפיהם באלימות או משהו. יש וידאו מלא:

https://www.cbsnews.com/video/new-video-shows-minneapolis-police-arrest-of-george-floyd-before-death/#app

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מיכה שטיינמן כתב:

אני שוב שואל: איך אתה יודע? אתה יודע מה היה לפני? ומה היה אחרי?
אני לא מצדיק אלימות משטרתית כמובן, אבל בהחלט קח בחשבון שהנ"ל לא היה אחד מ- ל"ו, כן? גם יכול להיות.
מצד שני - יכול להיות שהוא היה יו"ר אגודת אל סם בשכונה שלו...
שים לרגע בצד את השנאה או רתיעה שלך מהמשטרה המקומית שלנו כאן. אל תשליך את הרגשות שלך למה שקורה שם.

זה לא משנה מה היה לפני.

הבן אדם מנוטרל באזיקים,להשעין לו את הברך על הצוואר במשך 10 דקות זה לא כוח סביר.

אני רואה בזה רצח של עצור.

המשטרה המקומית שלנו מאוד מאוד עדינה וממש לא עם יד קלה על ההדק.

לפעמים אני רואה מעצרים ותוהה למה לא הופעל יותר כוח.

עריכה אחרונה על ידי halperin96
  • אהבתי 3

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שזה בארה"ב.  בארץ אין מקרים של אלימות שוטרים. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה מה הוא עשה לפני זה.

גם אם הוא בדיוק סיים לירות למוות ביחידת משטרה שלמה, הוא כבר היה על הקרקע מרותק. 

יש בארצות הברית בתי משפט שהתפקיד שלהם זה להרוג בני אדם בתור עונש על משהו שהם עשו בעבר, זה לא מסמכותו של אף שוטר להיות התליין לאדם שכבר הוכנע.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אחת ההשלכות של חוקי הנשק באמריקה.

כשיש כמות אדירה של נשק אצל האזרחים ואצל הפושעים, כל התנגשות בין שוטר לאזרח, גורמת לשוטר להרגיש מאויים ולהתנהג כאילו הוא עוצר טרוריסט, גם אם הוא רק נותן דו"ח תנועה.

ואז ה"סטייט אוף מיינד" של הרבה שוטרים, הוא שכל עצור הוא פושע מסוכן, ביחוד אם הוא שחור.

מה שמוביל למקרים כאלה.

עצוב.

• אהבתי 5

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...