Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה עם הטיסות? מישהו מצליח להבין?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה שבועות דיברו על זה שהשמיים יפתחו למדינות ירוקות כפיילוט - כפריסין, יוון ועוד כמה מדינות נקיות יחסית. 

דיברו על כך שהחל מתאריך 15.6 נוכל לטוס למדינות אלה ללא צורך בבידוד בכל אחד מהצדדים.

לפני שבוע דיברו על דחייה ל1.7 והיום דיווחו בחדשות שאין תאריך. 

הזמנתי טיסה ליוון בתאריכים 8-17.8, 

מישהו יודע לומר מה יעלה בגורלה נכון לעכשיו? 

אין טיסות בכלל? 

יש טיסות עם בידוד בארץ וביוון? 

יש טיסות עם בידוד בחזרה לארץ? 

מישהו מבין מה קורה ויכול להאיר את המצב? 

יש כאן אנשים "מבפנים" שיודעים להגיד מה קורה? 

תודה לכל העוזרים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מיני טיסות התחדשו, למשל של ויזאייר. לא ברור לי כמה נוסעים יש עליהן.

מכל מקום יולי רחוק, והדברים עוד יכולים להשתנות. סיפור כמו הגימנסיה בירושלים יכול להפוך את ישראל לאדומה מבחינת מדינות אחרות  וגם בהן ייתכנו התפרצויות וסגירת גבולות.

לגבי איגיאן, בדוק את תנאי ביטול הכרטיס. יתכן שהחזר יינתן "לפי חוקי הכרטיס" ובדרך כלל לכרטיסים זולים אין החזר. אבל איני יודע מה אומר החוק היווני ותחת איזה סעיפים החברה תפעל. חוק טיבי בהשעייה, כך שלא ממנו תבוא הישועה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בתכנית הסלולרית שלך. באופן בסיסי השירות לא יקר, אבל כדאי לבדוק לגבי הקוים שלך.

או שתלח מייל. כך התקשורת תהיה מתועדת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, sperial כתב:

לגבי איגיאן, בדוק את תנאי ביטול הכרטיס. יתכן שהחזר יינתן "לפי חוקי הכרטיס" ובדרך כלל לכרטיסים זולים אין החזר. אבל איני יודע מה אומר החוק היווני ותחת איזה סעיפים החברה תפעל. חוק טיבי בהשעייה, כך שלא ממנו תבוא הישועה.

לא חושב שיש כרטיס, בוודאי לא באירופה שהחוקים שלו קובעים שבמקרה של ביטול מצד חברת התעופה לא יינתן החזר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, sperial כתב:

תלוי בתכנית הסלולרית שלך. באופן בסיסי השירות לא יקר, אבל כדאי לבדוק לגבי הקוים שלך.

או שתלח מייל. כך התקשורת תהיה מתועדת.

שלחתי אימייל, אמרו שיחזרו אליי בין 45 ל-60 ימים. יוונים ..

באתר של רמי לוי תקשורת מצוין ששיחה מחו"ל בעלת תעריף מיוחד ויקר, לא ברור רק לגבי שיחה לחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאם הביטול מגיע מצד חברת התעופה יש החזר או זיכוי שווה ערך.

אבל היי, מה אכפת לו לכתוב? עולה כסף? יש עונש על דברים לא בדוקים?

Furthermore, to assist our passengers with cancelled flights to better adjust their travel plans, especially those who do not want to rebook for a future date at this time, we offer a Credit Voucher of equal value to the ticket purchased, valid for redemption on any future flight within the next 18 months.

הציטוט לקוח מהאתר של חברת התעופה אגיאן, וכפי שניתן להבין, יש הצעה ללקוחות שרכשו כרטיס.

עריכה אחרונה על ידי סלע

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

שמור את כל המיילים וקח את זה כפרוייקט ארוך טווח שבסופו הכסף כנראה יחזור.

לעולם המודרני אין הרבה נסיון עם ביטולים המוניים בתנאי מגפה, אבל בחודשים האחרונים רואים מגמה ברורה להחזיר את הכסף מהר אצל חברות שקיבלו סיוע ממשלתי - אלו שלא קיבלו אותו מתנהלות כל אחת בדרכה ובהתאם למצבה. לאמא שלי היה כרטיס עם טרנסאוויה (לואו-קוסט מקבוצת KLM ואייר-פראנס) שבוטל חודש לפני והטיפול בהחזר היה מהיר ויעיל, לפחות עד שנתקע בחברת האשראי הישראלית. במקרה שלך הייתי מצפה שאגיאן מיד יכתבו משהו על הנושא ואז יציעו ואוצ'ר או החזר אחרי שבוע-שבועיים, אבל ליוונים אכן יש נטיה לקחת דברים לאט.

למען הפרוטוקול, הייתי מוציא להם מייל תזכורת מדי חודש עם בקשת החזר מנומסת, ואחרי חצי שנה לוקח את השלוחה הישראלית (אם ישנה) לתביעות קטנות. סביר להניח שבשלב מסויים האסימון יפול ומשהו שם יתחיל לזוז, עם או בלי קשר לפעולות שלך. בכל אופן, כרגע מוקדם מדי לדאוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם גם מחזירים כסף על טיפולים נפשיים שנגרמים על ידי שהייה בערסלנד יותר מדיי זמן?

עד הקורונה הייתי רגיל לטוס פעם בחודש, אני כבר לא עומד בזה .. בקרוב אצטרך פסיכיאטר ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראייר מפעילה טיסות לאילת. אתה מוזמן לברוח מערסלנד. אבל אני לא אחראי עם מה שמתרחש ביעד.

דרך אגב, משך קקרוב ל-15 שנהנמנעתי מלהגיע לאילת בגלל חוויות ערסים בכמה ביקורים שהצטרפו למזג האויר הקיצי הבעייתי. אבל בפרוס ימי הקורונה, אחרי שביטלתי את הייסה לפולין, נסעתי לאילת ל-3 ימים, והופתעתי לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, nimrod7676 כתב:

עד הקורונה הייתי רגיל לטוס פעם בחודש, אני כבר לא עומד בזה .. בקרוב אצטרך פסיכיאטר ..

ממליץ ללכת ככה או ככה.

ומקסימום, one way ticket

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, nimrod7676 כתב:

אם אתה ממש סובל, לופטהנזה מתחילים לטוס היום. טיסה ראשונה נוחתת בארץ בעוד שעה. תוכל לשבת וללגום קפה מיט שלאגזאנה על הקודאם.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובחזרה לסדר שבועיים בידוד אצל Transporter

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...