Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת פיצ׳רים לרכב באמצעות חיבור למחשב

roni_bel
שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ראשית אתחיל ואציין כי ברשותי פולקסווגן גולף. ראיתי כי ישנם כל מיני סרטונים ביו-טיוב עם הרכב הזה בנושא של חיבור הרכב למחשב ושם ניתן באמצעותו להפעיל כל מיני פיצ׳רים נחמדים כמו תאורת coming home והתראה על חוסר מים במיכל הווישרים ועוד ועוד.. רציתי לשאול האם יכול להיות שניתן לבקש במורשה שיחברו את הרכב למחשב מהסוג הזה שצריך ויוסיפו פיצ׳רים כאלו ואחרים ? (מנחש שזה יעלה לי גם שם ביוקר), אך למען הידע, האם הדבר הזה ניתן לביצוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, roni_bel כתב:

פיצ׳רים נחמדים כמו תאורת coming home והתראה על חוסר מים במיכל הווישרים ועוד ועוד..

אני רק אומר שחלק מהפיצ'רים אפשר להוסיף רק על ידי קידוד, אבל חלק דורשים גם חומרה. 

לדוגמא אם בדגם שמגיע לארץ אין חיישן מפלס במיכל של הוישרים, שום קידוד לא יעזור...

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקארוק הוספתי אורות אחוריים דולקים עם ה drl בשביל החורף ואורות גבוהים אוטומטיים. הוספתי על הגרך עוד כמה דברים שוליים שאני כבר לא זוכר.

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אינטרס יש, ליבואנים, לכבות דברים כאלה?.

זיהוי תמרורים?.

עוצמה של רדיו?.

פנסים עוקבי פנייה?.

DLR אחורי?.

עכשו זה מסקרן אותי מה יש ל-508 שלי.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקארוק הוספתי אורות אחוריים דולקים עם ה drl בשביל החורף ואורות גבוהים אוטומטיים. הוספתי על הגרך עוד כמה דברים שוליים שאני כבר לא זוכר.
אפשר לשאול מה סדר גודל העלויות לשינויים שביצעת? או שהעלות משתנה בהתאם להיקף הקידודים?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לקנות VCDS או obdeleven אן כל מכשיר יעודי אחר ולעשות הכל לבד? מאוד קל ופשוט, יש אלפי מדריכים באינטרנט, ועם obdeleven זה בכלל רק לבחור פיצ'ר וללחוץ על כפתור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, ya_pl01 כתב:

אפשר לשאול מה סדר גודל העלויות לשינויים שביצעת? או שהעלות משתנה בהתאם להיקף הקידודים?

העלויות מופיעות באתר vag il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, ariel000 כתב:

זיהוי תמרורים?.

עוצמה של רדיו?.

פנסים עוקבי פנייה?.

DLR אחורי?.

לכול מדינה או איזור הרכב נמכר בקידוד שונה גם בגלל תקנות מסויימות. בארץ לדוגמא הייצרן לא יכול לדעת איפה כול תמרור ממוקם או מהו אותו תמרור לכן דבר זה פוגע ביעילות מערכת זיהוי תמרורים לכן אפשרות זו מכובה.

לפני 3 דקות, Tair כתב:

למה לא לקנות VCDS או obdeleven אן כל מכשיר יעודי אחר ולעשות הכל לבד? מאוד קל ופשוט, יש אלפי מדריכים באינטרנט, ועם obdeleven זה בכלל רק לבחור פיצ'ר וללחוץ על כפתור.

אכן הכול מופיע ביוטיוב וגם באתר של Vag-Com - Ross-Tech. להשלמת הידע רצוי לבקר באתרים רוסים העוסקים מבוקר עד ערב בפריצות ושינויים ועוד...

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, מרק10 כתב:

לכול מדינה או איזור הרכב נמכר בקידוד שונה גם בגלל תקנות מסויימות. בארץ לדוגמא הייצרן לא יכול לדעת איפה כול תמרור ממוקם או מהו אותו תמרור לכן דבר זה פוגע ביעילות מערכת זיהוי תמרורים לכן אפשרות זו מכובה.

את דעתי על ציון תמרורים כבר כתבתי בעבר ובהבעיה שאין תמרורים בארץ, אז לא רלוונטי.

אבל מראות מתכוננות מטה בנסיעה אחורה.

ועוד כל מיני פיצ'רים שלא קשורים לתקנות כאלה או אחרות.

ממש מוזר.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, ariel000 כתב:

זיהוי תמרורים?.

עוצמה של רדיו?.

פנסים עוקבי פנייה?.

DLR אחורי?.

להרוויח כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...