Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדנת שוקולד זוגית

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 1413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב אנשים יקרים,

לאחר מיצוי מתנות / חופשות / ורעיונות, עלה לי רעיון לעשות סדנת שוקולד זוגית לכבוד יום ההולדת של האישה, כחובבת שוקולד

אשמח להמלצותיכם מניסיון משום שגם לאחר חיפוש קדחתני בגוגל, האופציות כל כך רבות, ולא ברור מי טוב יותר ופחות, מה מושקע יותר ופחות...

- אין הגבלת תקציב עד גבול הסביר (לא אלפיון עליון)

- רצוי סדנה באזור המרכז

תבורכו

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אם יש לכם מטבח בגודל סביר, ישנם  שוקולטיירים שמעבירים סדנאות כאלה בבית הלקוח, מה שמאפשר לצרף את הילדים או החברות לחווייה ולעבוד בסביבה נוחה ובטרנינג החביב עליכם. אחותי עשתה (בתור קליינטית) כמה כאלה, אני יכול לבקש ממנה פרטים אם זה מעניין.

במדרגת שכר קצת יותר גבוהה, זכור לי שרנן בלומנרייך (ממשחקי השף) היה מעביר ערבי בישול יפני ביחד עם אשתו. אני מכיר את המשפחה וזוכר אותו כנער, זו הייתה חבורה של אנשים יוצאי דופן שלא פוגשים הרבה בחיים. אם התקציב והלוגיסטיקה מאפשרים, לפי דעתי זו יכולה להיות חווייה הרבה יותר מעניינת לך ולאשתך מאשר איזו סדנה מסחרית בדרום ת"א. שווה בדיקה.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Derish כתב:

~

אם יש לכם מטבח בגודל סביר, ישנם  שוקולטיירים שמעבירים סדנאות כאלה בבית הלקוח, מה שמאפשר לצרף את הילדים או החברות לחווייה ולעבוד בסביבה נוחה ובטרנינג החביב עליכם. אחותי עשתה (בתור קליינטית) כמה כאלה, אני יכול לבקש ממנה פרטים אם זה מעניין.

במדרגת שכר קצת יותר גבוהה, זכור לי שרנן בלומנרייך (ממשחקי השף) היה מעביר ערבי בישול יפני ביחד עם אשתו. אני מכיר את המשפחה וזוכר אותו כנער, זו הייתה חבורה של אנשים יוצאי דופן שלא פוגשים הרבה בחיים. אם התקציב והלוגיסטיקה מאפשרים, לפי דעתי זו יכולה להיות חווייה הרבה יותר מעניינת לך ולאשתך מאשר איזו סדנה מסחרית בדרום ת"א. שווה בדיקה.

תודה ידידי, אך מס' הבהרות - אנוכי עדיין צעיר נלוז, טרם נשואים וטרם ילדים רחמנה ליצלן

מבין שזה נובע מהביטוי "אישה" 😃

למען האמת, הייתי מעדיף פחות בבית אלא יותר במקום ניטרלי (נראה לי מגניב יותר)

בנוגע לערב בישול יפני, בהחלט נראה מצוין ואשמור את זה

תודה רבה

כמו כן אשמח גם המלצה למקום לבצע בו מצנחי רחיפה 

גם במקרה הזה איבדתי את עצמי בגוגל ולא מצאתי מקום עם אתר מסודר ומאורגן

עריכה אחרונה על ידי BarM
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Derish כתב:

אם יש לכם מטבח בגודל סביר, ישנם  שוקולטיירים שמעבירים סדנאות כאלה בבית הלקוח

לאשתי יש יום הולדת בקרוב וסגרת לי את הפינה איך לחגוג לה עם הילדים.

תודה מכל הלב!

• מעניין 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלי המשפחות/חברים  - תוסיפו לאופציות סדנת קוקטיילים. כך חגגנו עם המשפחה יום הולדת 60 של האשה, היה מוצלח מאד. אם צריך אוכל לחפש את המיילים מאז.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Derish כתב:

~

שמחתי לעזור. זו השוקולטיירית שאחותי והחברות שלה המליצו עליה, מניח שהיא לא היחידה בתחום:
http://www.facebook.com/ElisNess/

מגיעה לבית הלקוח בלבד?

אשמח להמלצות נוספות חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חיפוש מרובה הגעתי לנחלה ומצאתי את אשר חיפשתי.

מפה לשם, הבנתי שסדנת שוקולד זה דבר יקר וממש לא ריאלי לכל אחד (לא ציפיתי למחירים כאלה)

המליצו לי ממש עליה, למעוניינים - https://chocolata.co.il/קצת-עליי/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היינו היום אצל רונן אפללו בגבעתיים. עשינו סדנה של שעתיים עם הילדים.

היה פשוט מעולה. רונן זורם לגמרי עם הטעמים של כל אחד ומשתמש בחומרי גלם משובחים. 

יצאנו עם ערימות של שוקולדים איכותיים. בתור מישהו שלא משתגע על שוקולד (בניגוד לאשתי ולילדים) גם אני מצאתי טעמים שאהבתי ואכלתי יותר שוקולד מאי פעם.

IMG-20200606-WA0013.jpeg

IMG-20200606-WA0015.jpeg

IMG-20200606-WA0011.jpeg

עריכה אחרונה על ידי YNV
  • אהבתי 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, YNV כתב:

היינו היום אצל רונן אפללו בגבעתיים. עשינו סדנה של שעתיים עם הילדים.

היה פשוט מעולה. רונן זורם לגמרי עם הטעמים של כל אחד ומשתמש בחומרי גלם משובחים. 

יצאנו עם ערימות של שוקולדים איכותיים. בתור מישהו שלא משתגע על שוקולד (בניגוד לאשתי ולילדים) גם אני מצאתי טעמים שאהבתי ואכלתי יותר שוקולד מאי פעם.

IMG-20200606-WA0013.jpeg

IMG-20200606-WA0015.jpeg

IMG-20200606-WA0011.jpeg

מגניב!

אתם הגעתם אליו או הוא הגיע אליכם לבית?

יכול לפרט עלויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, YNV כתב:

הגענו אליו

1200₪

אווווץץ'

בהתחשב בכך שהייתם זוג עם ילדים, המחיר שאני קיבלתי לזוג בלבד נשמע כסביר (890 ש"ח)

מבין את החוויה, אבל חושב שהיא תעדיף שנבלה בבוקר, צהריים ובערב במסעדות באותו הסכום 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

פיזדץ... בסדנאות הביתיות שהזכרתי מדובר על 100-150 שקל לאדם, פלוס הוצאות נסיעה. אמנם הסקופ של הפעילות היה מצומצם למדי, אבל זה כלל את החומרים והשאיר את הקליינטים עם חווייה חיובית והרבה תוצרת.

כנראה ש'אלכסים' יש לא רק בהובלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בכל תחום יש קשת של מחירים. יש לי טיפה ניסיון בתחום הקולינריה ולא הרגשתי מרומה.

אם שני הצדדים יצאו מרוצים אז מה טוב

• אהבתי 1

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...