Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בטא: ברוכים הבאים למועדון שלכם!

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עריכה: אחרי דין ודברים עם מנהלי הפורומים - כללי שימוש וקווים מנחים בסוף ההודעה.

זוכרים שהבטחנו לכם מועדונים? אז הגיע הזמן לקיים!

אחד הפיצ'רים (פרס והנצחה בתרגומים מובטח למי שיצליח למצוא מילה תקנית בעברית) הכי מעניינים של הפלטפורמה החדשה שלנו היא מועדונים. מעין מיני-אתרים בהם אתם שולטים לחלוטין בתכנים, בנושאים, בשיחות ולמעשה כמעט בכל דבר אחר. מכירים את הקבוצות והעמודים בפייסבוק? אז זה דומה רק שכאן הכל משולב יחדיו למקום אחד מרוכז ונוח.

בגלל שזה אחד הפיצ'רים הכי משמעותיים ונרחבים, הוא נפתח כרגע במתכונת מצומצמת לטובת סדרת בדיקות. חלקים נרחבים מהאפקליציות שמחוברות אליו טרם תורגמו במלואן או בכלל. אנחנו עובדים על זה ומבטיחים לסיים את התרגום בהקדם האפשרי, אבל מבקשים מכם להתחשב או אפילו יותר טוב - לשלוח הודעה אם ראיתם משהו שלא מתורגם כראוי או משהו לא מתורגם שנמצא בסביבת דברים מתורגמים (בניגוד למשהו לא מתורגם שמוקף בדברים לא מתורגמים אחרים, על אלה אנחנו כנראה יודעים).

למה בכלל צריכים "מועדונים"?

בקארספורום יש נכון לרגע כתיבת שורות אלה מעל 120,000 חברים רשומים. מה שהתחיל כקהילה קטנה ואינטימית גדול והפך עם השנים למשהו שיותר דומה לעיר קטנה. עשרות אלפי אנשים שמסתובבים כאן מדי יום, אלפי הודעות שנכתבות מדי יום. אפשר להבין שאיפשהו, עם הזמן, האינטימיות והקהילתיות קצת הלכה לאיבוד. אז כמו שיש קבוצות סגורות ועמודים נסתרים בפייסבוק, כך גם אנחנו רוצים לאפשר לכם את החופש ליצור מיני-קהילה בתוך הקהילה הגדולה שצמחה והתפתחה כאן במרוצת השנים.

באמצעות המועדונים תוכלו לפתוח פורומים פרטיים, לקבוע אירועים לחברי המועדון בלבד, להעלות אלבומים שיראו רק חברי המועדון, לדבר רק על נושאים מסוימים או סתם להרגיש - שוב - כמו קהילה קטנה ואינטימית.

אבל אלה רק חלק מהדברים בשבילם אפשר לפתוח מועדון ורק שבריר מהפוטנציאל שלהם. בעלי עסקים או יבואני רכב מוזמנים לפתוח ולנהל באמצעות הפלטפורמה מועדוני לקוחות ובהמשך נאפשר גם פתיחת מועדונים בתשלום (חד פעמי או מתחדש) שיאפשרו לכם להרוויח קצת כסף כדי לתת לחברי המועדון שלכם גישה מיוחדת לתכנים ייחודיים, למבצעים או לאירועים סגורים.

הפוטנציאל של המועדונים האלה מוגבל (באמת) רק ע"י הדמיון שלכם.  

איך פותחים מועדון?
(שימו לב - כל חבר פורום מוגבל כרגע לפתיחת שני מועדונים בלבד)

ניגשים לעמוד המועדונים שנמצא בתפריט העליון תחת "קהילה":

image.thumb.png.05cc0e86cb0a5491d2430ae9aae4ee08.png

לוחצים על "פתחו מועדון משלכם!"

image.png.e49940e1cc51790a01591fb766dd4cc5.png

מגדירים את ה...ובכן, הגדרות, של המועדון (לא להילחץ, ניתן לשנות אותן מאוחר יותר).

שם המועדון:

השם שיופיע בכל מקום בו אנשים יוכלו להצטרף, לבקש להצטרף או להשתתף בדיונים.

הגדרות פרטיות:

ציבורי: מועדונים ציבוריים הם מועדונים "שקופים" - משמע כולם יכולים לראות את החברים במועדון, את התכנים שמפורסים במועדון ויכולים להשתתף בפעילויות של המועדון ללא הגבלה.

פתוח: ההרשמה חופשית לכולם, ורק מי שנרשם למועדון יוכל להשתתף בפעילויות שבו. כולם יכולים לראות את התכנים המתפרסמים במועדון.

סגור: מועדון שההרשמה אליו דורשת אישור של אחד ממנהלי המועדון (אותם יגדיר מקים המועדון). רק חברי המועדון יכולים לראות את התכנים המתפרסמים בו, אבל כולם יכולים לראות שהמועדון קיים ואת רשימת החברים שלו.

פרטי: מועדון "חבורת סוד מוחלט בהחלט". אף אחד חוץ מחברי המועדון לא רואה אותו או את החברים בו. רוצים להצטרף? אחד המנהלים חייב להזמין אתכם.

תיאור: ספרו לחברים פוטנציאליים על המועדון שלכם. מה עושים בו, על מה מדברים בו, אילו פעילויות מתוכננות לחברים ובעצם כל דבר אחר שתרצו שידעו עליו.

סמל המועדון: כל מועדון צריך סמל או לוגו! בחרו תמונה שתופיע בראש הדף ותייצג את המועדון שלכם.

image.thumb.png.7aa2fda522e965a182ae59e89a094d46.png

זהו! המועדון שלכם נוצר! אבל האפשרויות רק מתחילות.

image.thumb.png.d3adaa7c484d67c76622a92e173475e9.png

אז מה בכלל עושים במועדון הזה?

כאן, כמנהלי המועדון, אתם יכולים למעשה להחליט מה אתם רוצים לאפשר לחברי המועדון לעשות.

ע"י לחיצה על כפתור "ניהול מועדון":

image.png.7da3439f68c317bf35eec10148b3e27e.png

אתם יכולים להוסיף למועדון שלכם - הלכה למעשה - כמעט כל פיצ'ר שקיים באתר ה"גדול" - פורומים, בלוגים, אלבומים וכו'. אתם יודעים לקרוא.

מתחת לקו ההפרדה נמצאים כפתורי ההגדרות של המועדון שלכם:

ערוך את הגדרות המועדון מאפשר לכם לערוך את כל מה שהגדרתם כשהקמתם את המועדון. הגדרות פרטיות, לוגו, תיאור וכל השאר.

חלק ממנהלי האתר יכולים (כמו שאתם רואים) להמליץ על המועדון שלכם, מה שיגרום לו להיות מוצג בראש רשימת המועדונים. רוצים שזה ייקרה? שכנעו אותנו ע"י פעילות ענפה, שיחות מעמיקות, אירועים מושקעים או מבצעים שווים.

אתם (מנהל המועדון) והאחראים שתגדירו יכולים להזמין חברים להצטרף למועדון שלכם גם אם לא נדרשת הזמנה כדי להירשם.

כל פיצ'ר שתוסיפו יופיע בתפריט העליון (בתמונה הקודמת - איפה שנמצאים הטאבים "סקירה כללית" ו"חברים"), אותו תוכלו לסדר מחדש.

אני אפסיק כאן, כי למען האמת אני בעצמי רק התחלתי לחפור באפשרויות של. אבל אני מזמין את כולכם (או לפחות את כל מי שרוצה) לגשת לעמוד המועדונים, לפתוח מועדון, להתנסות, ללחוץ על דברים, להזמין חברים או להצטרף למועדון קיים ולהנות ממה שיש למועדונים החדשים שלכם להציע. אני אשאיר את "מועדון אוטואים" שלי פתוח ואוסיף אליו את כל הפיצ'רים הזמינים כדי שתוכלו לשחק איתם.

שימו לב! מחיקת מועדון בכללותו אפשרית רק דרך ממשק הניהול של האתר, אז אל תחפשו את האופציה הזו. אם פתחתם מועדון, שיחקתם, הבנתם, מיציתם ואתם רוצים למחוק אותו כדי לפתוח את המועדון החדש שלכם "על אמת", שלחו לי הודעה פרטית ואני אמחק אותו עבורכם. את כל שאר הפיצ'רים של המועדון ניתן למחוק דרך הממשק שזמין לכם.

עכשיו באמת זהו. 

כרגיל, תהנו, תשתמשו ותפיקו גם מהפיצ'ר הזה את המירב שאתם יכולים. זה שלכם ובשבילכם.

לכל שאלה, טענה או הצעה לשיפור - אני ושאר מנהלי הפורומים לרשותכם.

עריכה:

כללי שימוש וקווים מנחים לשימוש במועדונים:

1. המועדונים הם לא מערב פרוע. כללי הפורום חלים גם במועדונים. כל דבר שעליו אתם עלולים לקבל אזהרה או להיחסם מהפורום, צפו לחטוף עליו גם במועדונים. חברי מועדון יכולים - בדיוק כמו בפורום - לדווח על הודעות שלא עומדות בכללי הקהילה. דיווחים אלה יטופלו בחומרה. 

2. אנחנו קהילת רכב. כל מועדון שיבקש להיפתח ידרוש אישור מנהל, וייפתחו רק מועדונים בנושאים שקשורים לרכב. לא יהיו פה מועדוני בירה קראפט, מועדוני מקרמה או מועדון חובבי ציפי שביט (אני מת עלייך, ציפי, זה לא אישי). 

3. המועדונים מנוהלים. העובדה שחלקם פרטיים ומוסתרים מכלל הגולשים לא הופך אותם למחתרת סודית שאפשר לעשות בה כעולה על רוחכם (גם אם אתם המקימים/מנהלים של המועדון). מועדונים שחבריהם ינהגו בחוסר כבוד, או יפרו את כללי הפורום ו/או את רוח הקהילה יינעלו ואף יימחקו.

4. גם בתוך כתלי המועדונים, התייחסו לאנשים כפי שהייתם רוצים שייתחסו אליכם. אל תהיו קקות, אל תקללו, ואל תתייחסו בזלזול לאנשים שאינם חברי מועדון או לחברי הפורום האחרים. תעזרו לנו לשמור על האופי התומך והחיובי (יחסית, נו...) של הקהילה ובואו נמנע מאי נעימויות.

• אהבתי 5
  • מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בסלולרי לא מופיע התפריט הזה שרשום בו קהילה ומועדונים.

כשאני לוחץ על הלוגו הצהוב של קארספורום מופיע רק התפריטים של הפורום: "כללי", "ייעוץ ברכישת רכב" וכך הלאה.

(מה שאני רואה מופיע בתמונה השניה שהעלתי לכאן).

Screenshot_20200525-194109_Chrome.jpg

Screenshot_20200525-193602_Chrome.jpg

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך ללחוץ על תפריט ההמבורגר (שלוש הפסים, פינה שמאלית למטה) ומשם על "קהילה" ולאחר מכן "מועדונים". 

Screenshot_20200525-195028_Chrome.jpg

Screenshot_20200525-195052_Chrome.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, פבל כתב:

אחד הפיצ'רים (פרס והנצחה בתרגומים מובטח למי שיצליח למצוא מילה תקנית בעברית)

feature - פיצ'ר - תכונה.

לפני 55 דקות, פבל כתב:

אחד הפיצ'רים (פרס והנצחה בתרגומים מובטח למי שיצליח למצוא מילה תקנית בעברית) הכי מעניינים של הפלטפורמה החדשה שלנו היא מועדונים.

אמור מעתה: אחת התכונות הכי מעניינות של הפלטפורמה החדשה שלנו היא מועדונים.

עריכה אחרונה על ידי TDI
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער.

תכונות הן דבר מדהים, ללא ספק, אך אין להן את העומק, המרקם, הטעם הנלווה, הארומה או התחושה המיוחדת הזו שיש ל... ...פיצ'ר... 😉

עריכה אחרונה על ידי GR8Day

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, TDI כתב:

feature - פיצ'ר - תכונה.

אמור מעתה: אחת התכונות הכי מעניינות של הפלטפורמה החדשה שלנו היא מועדונים.

נו באמת.

אז מעכשיו נגיד, זו לא שגיאה, זאת תכונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, TDI כתב:

feature - פיצ'ר - תכונה.

תכלס אתה צודק, זה באמת התרגום המילולי, אבל זה באמת "לא לגמרי זה". כי המועדונים הם לא "תכונה" של האתר. מהירות, עיצוב מרהיב, צוות כותבים מבריק ועורך שהוא אגדה בימי חייו - אלה תכונות של האתר. מועדונים זה... זה פיצ'ר, זה "עוד משהו שהאתר יודע לעשות". תכלס גם @%*@)*%^^& של האמריקאים שהם השתמשו במילה הזו כדי לתאר את זה, כי תכלס גם פיצ'ר זה לא בדיוק "משהו שמשהו יודע לעשות" אלא בדיוק מה שאמרת - תכונה. אבל נו, אמריקאים. למה ציפיתי? 

ואין ספק שאני מאוד שמח שמתנהל פה דיון ענף ומעמיק על הנושא המרכזי לשמו נפתח השרשור. כל הכבוד! 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, ceyal כתב:

נו באמת.

אז מעכשיו נגיד, זו לא שגיאה, זאת תכונה?

*זה לא ג'וק, זו תכונה!

• מצחיק 2

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

סיימתי את עבודת התרגום ככל שאני מצליח לראות. למרות שדאגתי ללחוץ על כל כפתור שראיתי ולהיכנס לכל עמוד שמצאתי, וכמובן תרגמתי את כל מה שהיה בהם, יכול להיות שיש דברים שלא נתקלתי בהם.

אם אתם נתקלים במשהו לא מתורגם - תעשו לי PrtScrn ותשלחו לי בהודעה פרטית. לא צריך אפילו להוסיף מלל ואני מבטיח לא לספר לאף אחד איפה אתם גולשים. 

שאר הדברים עברו וממשיכים לעבור התאמות וגיהוצים קטנים (כמו למשל ביטול החלק של "קבצים" עד שיהיה בו צורך) לרווחתכם. אני רואה שחלקכם כבר התחלתם להרים מועדונים מגניבים ומעניינים, ואני שמח לראות את היצע המועדונים עולה לאט לאט. 

כחלק מהתרגומים של המועדונים, תורגמו גם האלבומים ולוח השנה. בקרוב (מקווה שבימים הקרובים) יעלו מדריכים לשימוש גם ב...תכונות... האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, פבל כתב:

אם אתם נתקלים במשהו לא מתורגם - תעשו לי PrtScrn ותשלחו לי בהודעה פרטית. לא צריך אפילו להוסיף מלל ואני מבטיח לא לספר לאף אחד איפה אתם גולשים. 

TechSmith Capture או בשמו הקודם Jing

(אפשר גם לחבר אותו ל-PrtScn כ-Hotkey) מאפשר לייצר סקרינשוט רק של האיזור הרלוונטי (ועוד כמה פיצ'רים מגניבים כמו חיצים, טקסט וכו' על התמונה)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...