Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע יבואן ללא מבצע

brianla
שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 10 דקות, GTאי כתב:

אני הולך היום ספציפית לC5 אירקרוס לנסיעת מבחן, ומיד לאחריה (בהנחה והנסיעה תהיה טובה) אני מתכוון לבצע הזמנה... 

מה זה "גמיש" עוד 1,000? עוד 5,000 ש"ח?

תוכל לשתף בהודעה פרטית על המחיר שקבילת... ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

brianla - "ולכן זה 4000 ש"ח מתחת למחירון,"

לשרות טרייד אין יש מחיר.

ההפחתה במחיר ממחיר המחירון
מתבצעת אצל כל יבואני/סוחרי רכבים.

זה שרות הניתן בכדי למנוע ממך התעסקות
במכירת הרכב הקיים ברשותך. 

שרות זה מאפשר לך להתניע ברכבך

עד מועד קבלת הרכב החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, eyalkar כתב:

brianla - "ולכן זה 4000 ש"ח מתחת למחירון,"

לשרות טרייד אין יש מחיר.

ההפחתה במחיר ממחיר המחירון
מתבצעת אצל כל יבואני/סוחרי רכבים.

זה שרות הניתן בכדי למנוע ממך התעסקות
במכירת הרכב הקיים ברשותך. 

שרות זה מאפשר לך להתניע ברכבך

עד מועד קבלת הרכב החדש.

במקרה הזה, זה לא נכון.

בפרסום של לובינסקי עצמם מצויין שניתן לבחור אחת משלוש הטבות: טרייד-אין במחיר מחירון, מימון עד 130,000₪ ללא ריבית או הנחה של 5,000₪. אפילו כשנכנסים לתקנון המבצע, ההגבלות על הטרייד אין לא חלות במקרה של פות"ש (עד 150,000 ק"מ, ללא הגבלת שנתון), ואז גם מגלים שמדובר במחירון משוקלל רק לטובת הטרייד אין - כלומר אם השקלול גורע מהמחירון הנקי מפחיתים ואם הוא מוסיף לא מעלים, אבל זה כבר אופטופיק.

בקיצור - מבטיחים, אבל לא מבטיחים לקיים. לא ברור לי למה. בטח כשמדובר ברכב מבוקש עם נתונים טובים.

• אהבתי 2

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לשתף על הצעה שקיבלתי על C5 Aircross טרום הקורונה - 172,000 ש"ח על הכביש ל-Shine PK 1.6. עסקת מזומן. המחיר על הכביש היה 179,000. אל תתפסו אותי ב-1000-2000 שקל לכאן או לשם, עבר קצת זמן ואין לי את ההצעה הכתובה יותר.

ציפיתי להתגמשות גדולה יותר, בכל זאת סיטרואן ודגם חדש שאינו פופולרי ולדעתי גם לא יהיה (עיצוב שאינו פונה למיינסטרים, לא יוקרתי מאוד מבפנהים). לא הסכימו, לא קניתי. מצאתי את אותו הדגם בטרייד מוביל (בן חצי שנה, רכב הדגמה לשעבר) בכמעט 30% פחות מההצעה של לובינסקי. קניתי.

אגב, על ה-3008 "המקבילה" (1.6 פרימיום) לובינסקי נתנו הצעה של 192,000, והתקשרו אחרי שבוע לעדכן שיש מבצע והם יורדים ב-4000 שקל. יקר מדי לטעמי לתמורה שהיא עדיפה לדעתי אצל המתחרים (טיגואן, פורסטר).

עריכה אחרונה על ידי Quad
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Quad כתב:

יכול לשתף על הצעה שקיבלתי על C5 Aircross טרום הקורונה - 172,000 ש"ח על הכביש ל-Shine PK 1.6. עסקת מזומן. המחיר על הכביש היה 179,000. אל תתפסו אותי ב-1000-2000 שקל לכאן או לשם, עבר קצת זמן ואין לי את ההצעה הכתובה יותר.

ציפיתי להתגמשות גדולה יותר, בכל זאת סיטרואן ודגם חדש שאינו פופולרי ולדעתי גם לא יהיה (עיצוב שאינו פונה למיינסטרים, לא יוקרתי מאוד מבפנהים). לא הסכימו, לא קניתי. מצאתי את אותו הדגם בטרייד מוביל (בן חצי שנה, רכב הדגמה לשעבר) בכמעט 30% פחות מההצעה של לובינסקי. קניתי.

אגב, על ה-3008 "המקבילה" (1.6 פרימיום) לובינסקי נתנו הצעה של 192,000, והתקשרו אחרי שבוע לעדכן שיש מבצע והם יורדים ב-4000 שקל. יקר מדי לטעמי לתמורה שהיא עדיפה לדעתי אצל המתחרים (טיגואן, פורסטר).

איך מגיע רכב הדגמה לטרייד מוביל ולא לובינסקי טרייד נגיד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Big_In_Japan כתב:

מסקודה קיבלתי יחס מעולה, ענו על כל שאלה בצורה מקצועית ועניינית.. 

כשתצטרך שירות, נדבר על היחס שלהם.

• רעיון טוב! 1

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Big_In_Japan כתב:

איך מגיע רכב הדגמה לטרייד מוביל ולא לובינסקי טרייד נגיד...

כבר שנים שלובינסקי מבצעים טרייד אין (גם) דרך טריידמוביל. 

משלמים לטריידמוביל פרמיה על כל רכב ולא צריכים להצעסק איתו יותר (השבחה, מכירה, אחריות). 

• אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, markb205 כתב:

אשמח להבהרה בעניין המחיר שהוצע לך בטרייד אין. 

הרי הטבת טרייד אין במחיר מחירון באה על חשבון הנחה של 5000 שקל. 

האם דרשו ממך מחירון על ה 2008 והפחיתו 4000 ממחיר הסוזוקי (סה"כ 9000 שקל יותר מקניה ללא טרייד אין)? 

קרוסאובר הוא דגם מבוקש בשוק היד השניה. מכור לבד וקנה מה שאתה רוצה, תתפלא שיש הנחות יפות למי שמבצע עסקת מזומן אצל כל היבואנים. 

מארק - תוכל להרחיב מהן "הנחות יפות" על מזומן? נניח SUV בטווח של 150-200K? תודה

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מדע מדוייק. 

תלוי בדגם, תת דגם, לחץ היבואן, יכולת המיקוח שלך ועוד. 

על 3008 פרימיום חבר קיבל 6000 שקל הנחה (בנזין 1.2), על דגם הדיזל פרימיום ההנחה גדולה עוד יותר. 

על דגמים כמו cx5 או ראב4 תקבל עץ ריח ונשיקה באויר מאיש המכירות. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין, ניסית לקבל מחירון בטרייד-אין על רכב שאינו של היבואן הזה? למה בדיוק ציפית?

באופן כללי, נראה שחלק מהקוראים כאן לא ממש מבינים את נושא הטרייד-אין. משום מה הציפייה לקבל מחירון על הרכב המשומש לא ברורה. במכירה חופשית ביד 2 הציפייה ראלית. אבל בטרייד אין?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, brianla כתב:

בגלל שאני עושה טרייד על רכב 1600(אטמוספרי) לרכב 1200 (טורבו) זה נחשב שינמוך ולכן זה 4000 ש"ח מתחת למחירון,

אם אני שומע דבר כזה מנציג מכירות אני שולח אותו לעמוד בתור בביטוח לאומי לקבל אחוזי נכות ופונה למנהל שלו. 

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...