Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחליף לאיביזה עד 35 אלף

galh_5
שימו לב! השרשור הזה בן 1395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מאוד רציתי לקנות איביזה עם מנוע tsi אבל לצערי המחירים ביד 2 מאוד גבוהים. רציתי איביזה בעיקר בגלל ההתנהגות הספורטיבית יחסית והשילוב של טורבו, ככה שכיף לנהוג בה.

בגלל המחירים, אשמח אם תציעו לי רכב אחר בקטגוריית הסופר מיני. אין לי בעיה שהיא תהיה קצת יותר מיושנת אבל שתתאים לי מבחינת ספורטיבית. מבחינת עלויות אחזקה-שתהיה טובה (ירדתי קצת בתקציב בכוונה כדי להשאיר מקום לטיפולים קצת יותר יקרים).

תודה רבה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיגו 208 יש מספר היתרונות בהשוואה לאיביזה היא גם מתנהגת יותר טוב (ספורטיבית) גם מודרנית ונוחה יותר בקצרה היא דור אחד מעל האיביזה ובנוסף יש לה פחות מחלות ידועות.

הבעיה היא ש208 לא ממש נכנסת לך בתקציב לכן אפשר לשקול גם רנו קליאו אני אישית העדפתי את הפיגו בגלל שלי אישית היא הרגישה איכותית וסולידית יותר אבל לקליאו יש גם התנהגות ספורטיבית יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה על איזו קליאו לאומת איזו 208 מדובר? 
יש לשניהן כמה גרסאות לקליאו יש את ה0.9 טורבו ידנית ו1.2 טורבו אוטומט ל208 יש את ה1.2 ידנית ו1.2 טורבו אוטומט.

ה208 1.2 ידנית לדעתי תהיה חלשה לך (82 כ"ס) הקליאו 0.9 (90 כ"ס) גם לא זריזה במיוחד (שתיהן עושות 0-100 ב12.2 שניות לפינתוני יצרן).

אם מדברים על 1.2 טורבו אז ה208 לא תיכנס לך בתקציב והאופציה היחידה היא הקליאו.
הקליאו בכול מקרה ספורטיבית יותר אך ה208 איכותית ונוחה יותר השאלה היא האם אתה מעדיף פחות ספורטיביות ולעלות בתקציב כדי לקחת רכב יותר איכותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה ה208 איכותית יותר?

דיפוני הדלתות עשויות מפלסטיק קשיח וזול, גם הדשבורד למעט המרכז לא בנוי מחומרים איכותים.

הפיגו נוחה יותר, מבחינת מושבים לשניהם מושבים נוחים אך לא כול כך תומכים.

המנוע ה 0.9 בקליאו מספק ביצועים לא רעים, ולדעתי יספקו את רב הנהגים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איך הרנו קליאו gt line שנת 2015 מבחינת אבזור וביצועים?

בנוסף,הבנתי שלפעמים יש בעיות עם מוח גיר. מה עלות התיקון? אולי זה בכל זאת יהיה שווה לי כי אני פשוט לא מוצא משהו טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.5.2020 בשעה 21:13, yulianx כתב:

במה ה208 איכותית יותר?

דיפוני הדלתות עשויות מפלסטיק קשיח וזול, גם הדשבורד למעט המרכז לא בנוי מחומרים איכותים.

הפיגו נוחה יותר, מבחינת מושבים לשניהם מושבים נוחים אך לא כול כך תומכים.

המנוע ה 0.9 בקליאו מספק ביצועים לא רעים, ולדעתי יספקו את רב הנהגים.

הדשבור ב208 עשוי פלסטיק עם ציפוי מאוד רך ואיכותי.

בדלתות של ה208 יש דיפונים מבד והפלסטיקים חלקם לא לגמרי קשים.

אבל ההבדל הגדול שזכור לי הוא שהקליאו מרגישה פחות מוצקה ומקרשקשת יותר מה208 לא נהגתי בה רק יצא לי לשבת בפנים ולמשש דברים כמעט כול דבר שלחצתי עליו חוץ מהדשבורד הרגיש רופף ומקרשקש. ה208 מקרשקשת רק אם לוחצים את הלוח שעונים או מפעילים הרבה כוח על המערכת מולטימדיה שאר הדברים יושבים במקומם טוב מאוד.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בקליאו כמו ברוב הסופר מיני אמצע הדשבורד רך, אזור המרפק עשוי מחומר רך יותר.

אבל הדיפונים? סופר זולים, קשיחים וחלולים.

הgt line מאובזרת וכוללת תוספות חיצוניות, היא זריזה מאוד, הגיר בעיר פחות מוצלח, מרגישים לפעמים את ההשהיות בהילוכים בנמוכים.

שיפוץ מח בערך 4 אלף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...