Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יודעים האם מטען מקורי או לא?

אלי 12
שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה זה TFC? אני מכיר חיבורי סמארטפון USB-C. מטען שמגיע עם הטלפון בקופסא שנושאת את מדבקת סאני "יבואן רשמי" יהיה מקורי. כך גם מטען שאתה קונה בחנות של סאני או אצל משווק שלהם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, אבל לפעמים יש כאילה שמזייפים איך אני יכול להיות בטוח שזה מקורי?

אגב יש לי בעייה שכשאני מכניס אותו לתקע ומטעין את הטלפון המטען זז מידי מהר מהתקע (הוא לא יוצא) ואז זה מפסיק להטעין אם מזיזים את הטלפון זה חוזר להטעין ובקיצור פעם מטעין פעם לא איפה הבעייה במטען או בתקע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן כתבתי - אם אתה קונה במקום אמין עם מדבקה של היבואן הרשמי. לדוגמא - מטען לטלפון שלי (note 10 lite) עולה קרוב ל-200 ש"ח. הכבל לבד עולה 85 ש"ח.

חופשים בחיבורים יכולים להיות במחבר עצמו או שהמחבר חופשי במארז של הטלפון, וזה יכול להיות סימן שהוא עומד להזקק לתיקון.

עד קניית הטלפון הנוכחי השתמשתי במטענים סיניים איכותיים - Aukey, Tronsmart, אבל זה היה לטלפונים עם מעבדי סנאפדראגון תומכי QC2/3. כעת, עם טלפון מבוסס אקסינוס אני משתמש במטען שהגיע אתו, שכן מטען ה-QC3 אינו מאפשר טעינה מהירה מאד אלא רק מהירה לא מאד.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial כמובן שה-QC ייתן לך טעינה מהירה (לא מאוד)

ה-Note 10 Lite יחד עם עוד הרבה סמסונגים מהתקופה האחרונה מגיעים עם מטעני 25W, לעומת QC3 שבד"כ נותן 12V1.67A תיאורטיים שזה בפועל משהו כמו 15W.

בשביל 25W צריך מטען QC3 חזק שנותן 12V2A (נדיר) או מטען QC4 או אפילו QC4+

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

@sperial כמובן שה-QC ייתן לך טעינה מהירה (לא מאוד)

ה-Note 10 Lite יחד עם עוד הרבה סמסונגים מהתקופה האחרונה מגיעים עם מטעני 25W, לעומת QC3 שבד"כ נותן 12V1.67A תיאורטיים שזה בפועל משהו כמו 15W.

בשביל 25W צריך מטען QC3 חזק שנותן 12V2A (נדיר) או מטען QC4 או אפילו QC4+

מילה לא הבנתי ממה שכתבת פה..

אני צריך מטען ל A50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל במחיר המטענים עצום. מה שמטריד אותי הוא הכבל, שכן כבל מקורי של סמסונג עולה 85 ש"ח, ומן הסתם אורך החיים של הכבל מוגבל. אנימדבר על USB-C בשני הקצוות וכמובן עמידה בזרם הנדרש (לא בדקתי אם זה 5 וולט או 9 וולט, והזרם בהתאם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

ההבדל במחיר המטענים עצום. מה שמטריד אותי הוא הכבל, שכן כבל מקורי של סמסונג עולה 85 ש"ח, ומן הסתם אורך החיים של הכבל מוגבל. אנימדבר על USB-C בשני הקצוות וכמובן עמידה בזרם הנדרש (לא בדקתי אם זה 5 וולט או 9 וולט, והזרם בהתאם).

נו אז מה מומלץ לקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-A50 תומך בטעינה של 15W.

באופן חשמלי יש כמה דרכים להשיג 15W, נניח מתח של 5V (כמו שנותן USB רגיל) אבל עם 3A (שזה קצת מוגזם)

ואז יש את כל הטכנולוגיה של Qualcomm Quick Charge שנקראת בקיצור QC (יש QC2, 3, 4, 4+) ובעצם עבור מכשיר תואם תשתמש במתח יותר גבוה כדי להגיע ל-15W בלי שימוש בזרם גבוה.

ז"א 9V יצטרך 1.67A ו-12V יצטרך 1.25A.

המטען המקורי של סמסונג נראה ככה ונותן ב-Output 9V 1.67A (אפשר לראות את זה מודפס על המטען עצמו).

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ה-A50 תומך בטעינה של 15W.

באופן חשמלי יש כמה דרכים להשיג 15W, נניח מתח של 5V (כמו שנותן USB רגיל) אבל עם 3A (שזה קצת מוגזם)

ואז יש את כל הטכנולוגיה של Qualcomm Quick Charge שנקראת בקיצור QC (יש QC2, 3, 4, 4+) ובעצם עבור מכשיר תואם תשתמש במתח יותר גבוה כדי להגיע ל-15W בלי שימוש בזרם גבוה.

ז"א 9V יצטרך 1.67A ו-12V יצטרך 1.25A.

המטען המקורי של סמסונג נראה ככה ונותן ב-Output 9V 1.67A (אפשר לראות את זה מודפס על המטען עצמו).

אז המטען של סאני נקרא הכי מהיר לטלפון הזה?

ישלך קישור למטען איכותי לפי מה שהצעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, sperial כתב:

מן הסתם אורך החיים של הכבל מוגבל.

אז זהו, שההבדל באורך החיים בין usb-c לשאר הפורמטים שקדמו לו הוא בסדרי גודל, כמה עשרות אלפי פעולות חיבור/ניתוק לעומת מיליונים.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, אלי 12 כתב:

אגב יש לי בעייה שכשאני מכניס אותו לתקע ומטעין את הטלפון המטען זז מידי מהר מהתקע (הוא לא יוצא) ואז זה מפסיק להטעין אם מזיזים את הטלפון זה חוזר להטעין ובקיצור פעם מטעין פעם לא איפה הבעייה במטען או בתקע?

מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיליונים ב טייפ סי כן?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, אלי 12 כתב:

אז המטען של סאני נקרא הכי מהיר לטלפון הזה?

ישלך קישור למטען איכותי לפי מה שהצעת

לדעתי מדובר על המטען הזה:

https://ksp.co.il/?select=.272..1070..403..137.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=31639&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

יש גם גירסה עם כבל ב-99 שקל

https://ksp.co.il/?select=.272..1070..403..137.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=80148&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

מטען איכותי אחר זה כל חברה נורמלית שכתוב עליו QC3

לפני 15 שעות, אלי 12 כתב:

מישהו?

אתה מדבר על החיבור בין המטען לקיר או בין המטען לכבל?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...