Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין פיג'ו 2008 לסקודה קאמיק

nadavar
שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר קורא הרבה על כל קטגוריית הג'יפנים ודי ננעלתי על שני אלו.

התקציב 110-130, זוג+1 כרגע, בעיר ונסיעות בינעירוניותת מידי פעם.

האורך של הארונה די קרץ, אבל המרחב מאחורה בשני אלה יותר טוב.

חשוב לי גם מערכות בטיחות אקטיביות.

מה הייתם בוחרים בין הקאמיק לפיז'ו 2008?

או האם כדאי 3008/אטקה בנות 3.

עריכה אחרונה על ידי nadavar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק בשרשור שאני פתחתי בנושא שבוע שעבר ועוד שרשור מקביל שרץ פה שמדברים בדיוק על זה [emoji846]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, shakedi כתב:

ממליץ לך לבדוק בשרשור שאני פתחתי בנושא שבוע שעבר ועוד שרשור מקביל שרץ פה שמדברים בדיוק על זה emoji846.png

להגיד לך את האמת כתבתי את זה בתגובה בשרשור אחר, פתאום ראיתי שזה פוסט, ניסיתי למחוק ללא הצלחה אז כבר ערכתי והרחבתי אותו קצת.

בכל מקרה השרשור שלך זה לא לגבי 208?

בכל מקרה בנוסף לאופציות שרשמתי, הפורד פוקוס אקטיב x גם נראה מאוד מבטיח.

עריכה אחרונה על ידי nadavar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השרשור שאני פתחתי -  

הפוקוס באמת נראת נחמדה מאוד, היא נהנת מאבזור יחסית עשיר ומנוע חזק משמעותית מהרכבים המקבילים בגזרת המחיר הזאת.

הדבר היחיד שעוד מוקדם לדעת זה בעיות הסחירות של הפוקוס מהדור הקודם לה, גם הגרסה מתוחת הפנים שלא סבלה מבעיות אמינות. 

קשה לדעת מה יהיה אבל הפוקוס הזאת עשויה לסבול גם מבעיית הסחירות של הדור הקודם. 

VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה יותר לכיוון ה 2008, הרבה יותר מעניינת מהקאמיק. 

קח בחשבון שניתן לרכוש אטקה חדשה בכ 136000 אצל היבואן. אז אם הוחלט לרכוש רכב מתוצרת vag, זו העיסקה הטובה ביותר היום. 

הייתי בודק גם יונדאי קונה היברידית שניתן לרכוש ב 128000 בערוצי האפס קילומטר (140 באולם התצוגה). היא תהיה חסכונית מאוד אם זה חשוב לך. 

עריכה אחרונה על ידי markb205

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, markb205 כתב:

אני נוטה יותר לכיוון ה 2008, הרבה יותר מעניינת מהקאמיק. 

קח בחשבון שניתן לרכוש אטקה חדשה בכ 136000 אצל היבואן. אז אם הוחלט לרכוש רכב מתוצרת vag, זו העיסקה הטובה ביותר היום. 

הייתי בודק גם יונדאי קונה היברידית שניתן לרכוש ב 128000 בערוצי האפס קילומטר (140 באולם התצוגה). היא תהיה חסכונית מאוד אם זה חשוב לך. 

האטקה עדיפה על הפורד פוקוס? אני יודע שסטיתי קצת.

למעט קצת פחות נפח התא נוסעים ותא מטען, המנוע והאבזור עושה רושם יותר טוב בפוקוס, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם למתענינים, התפרסם מבחן השוואתי בין הקאמיק ל 2008 ב ynet, אין לי מושג מה תוצאתו, פתוח רק למנויים משום מה, אבל למי שזה חשוב שייכנס, ממילא חודש ראשון זה חינם. בכל מקרה ולמרות האהדה שלי לתוצרת PSA באופן כללי, ל 2008 שלושה מינוסים עיקריים, העדר פתחי מיזוג מאחור, מרחב פנים נחות יחסית לקאמיק וקו חלונות גבוה מדי מאחור. לקאמיק גיר  DSG שאני אישית מתעב, אבל הרבה אוהבים אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, רועי5 כתב:

סתם למתענינים, התפרסם מבחן השוואתי בין הקאמיק ל 2008 ב ynet, אין לי מושג מה תוצאתו, פתוח רק למנויים משום מה, אבל למי שזה חשוב שייכנס, ממילא חודש ראשון זה חינם. בכל מקרה ולמרות האהדה שלי לתוצרת PSA באופן כללי, ל 2008 שלושה מינוסים עיקריים, העדר פתחי מיזוג מאחור, מרחב פנים נחות יחסית לקאמיק וקו חלונות גבוה מדי מאחור. לקאמיק גיר  DSG שאני אישית מתעב, אבל הרבה אוהבים אותו.

ובלם יד ידני לקאמיק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, nadavar כתב:

צודק, 

האמת גם עברתי על כולו, לא שמתי לב שאתה פתחת.

מה החלטתם בסוף?

אנחנו לקחנו בסוף את הקאמיק.

כמה שיקולים עיקריים גרמו להחלטה:

1. מערכות בטיחות עדיפות בקאמיק: התראה לרכב בשטח מת, והתראה על תנועה חוצה בנסיעה ברוורס, כרית אוויר נוספת (כל אלה מול רמת גימור פרימיום) ב2008 ברמת הגימור אקטיב מערכת הבקרת שיוט האדפטיבית כלל לא זמינה כמו גם בלימת חירום מבוססת מצלמה (ולא ראדר) שעובדת רק עד מהירות 85 קמ״ש (ולכן הרכב זכה ל-4 כוכבי בטיחות ברמת גימור זאת)

2. תפעול יותר קונוונציונאלי של מערכות הרכב והמזגן בפרט (ספציפית היה משמעותי כי הרוכשים אנשים מבוגרים)

3. ראות טובה יותר החוצה 

4.פתחי מיזוג אחוריים 

5. יחס גרוע מאוד מהסוכנות בשורק שהפגינו ידע דל מאוד ברכב ובהבדל בין רמות הגימור ואז הוסיפו לעשות והביאו לנו רכב עם תקלה במסך המולטימדיה לנסיעת המבחן, ככה שלא באמת יכולנו להתרשם מתפעול הרכב... יש לציין שנתקלנו ביחס הזה בשני ביקורים נפרדים, דבר שלא היה בסוכנות של סקדוה לצורך העניין. זה והעובדה שה-2008 ברמת גימור פרימיום תהיה זמינה רק בספטמבר סגרו את ההתלבטות.

VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בסוכנות של פיג'ו בתל אביב. דווקא היה שירות טוב ונוער נחמד עם הרבה ידע.
מאוד התרשמתי מאוד שהרכב נראה והגימור בפנים שנראה איכותי. קצת מבאס המסך 7" לעומת 8 בקאמיק והרזולוציה גם לא מי יודע מה. חוסר האוורור מאחורה יכול להיות גם דיל ברייקר פה. הלוח מעוניין הדיגיטלי מאוד יפה.
ה3008 נראה מדהים, אבל יקר וגדול לי מידי.
השלב הבא זה ללכת לסקודה

Sent from my GM1917 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחנתי גם אני את שני הרכבים הללו לאחרונה. מה שעומד לחובת הקאמיק מבחינתי זה בלם יד ידני שגורר חוסר באוםציה של auto hold (שגורר חוסר יכולת לעצירה ותחילת נסיעה אוטומטית בזחילה בפקקים ע"י בקרת השיוט האדפטיבית). דבר נוסף שמוריד מבחינתי מעט נקודות זה הגיר ה dsg היבש. מעבר לזה, יד בקאמיק 1.5 כל מה שאני מבקש. בפיזו חסר לי פתחי מיזוג מאחור, פונקציית  auto hold , התראה על שטח מת ותנועה חוצה מאחור והתלבטות לגבי מנוע ה 1.2 ליטר שלושה צילינדרים (חשש מרעידות ומסיפור הרצועה המתפוררת שהיה בעבר).....

אכן אין מושלם

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לבדוק אופציות נוספות במחיר די דומה. 

מול הקאמיק 1500 הייתי מעמיד את האטקה סטייל שמשתמשת באותה יחידת הנעה אבל גדולה ומרווחת הרבה יותר (136000 שקל במבצעים). 

קיה אקסיד ניראת מצויין ומאוד מאובזרת (דגם ex, ב 140000 שקל לפני הנחות). 

פורד פוקוס אקטיב מציעה חבילה מאוד משכנעת במחיר מאוד נמוך (132000) כאשר החיסרון היחיד שלה נכון להיום הוא שוק יד2 לא ידוע. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחנתי גם אני את שני הרכבים הללו לאחרונה. מה שעומד לחובת הקאמיק מבחינתי זה בלם יד ידני שגורר חוסר באוםציה של auto hold (שגורר חוסר יכולת לעצירה ותחילת נסיעה אוטומטית בזחילה בפקקים ע"י בקרת השיוט האדפטיבית). דבר נוסף שמוריד מבחינתי מעט נקודות זה הגיר ה dsg היבש. מעבר לזה, יד בקאמיק 1.5 כל מה שאני מבקש. בפיזו חסר לי פתחי מיזוג מאחור, פונקציית  auto hold , התראה על שטח מת ותנועה חוצה מאחור והתלבטות לגבי מנוע ה 1.2 ליטר שלושה צילינדרים (חשש מרעידות ומסיפור הרצועה המתפוררת שהיה בעבר).....
אכן אין מושלם
תכלס כמו שכתבו מעלי, הפורד פוקוס עונה על הכל למעט פתחי אוורור.
לדעתכם הפוקוס יהיה ב0קמ?

Sent from my GM1917 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאם זה חשוב לך, בפוקוס חסרה מערכת התראה על רכבים בשטח מת וגם התראה על תנועה חוצה.

נראה לי שעוד מוקדם לדעת אם היא תהיה זמינה גם ב-0 ק״מ אבל יש סבירות שעוד מספר חודשים כן.

VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1431 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...