Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשרי לעבוד וללמוד כסטודנט?

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני סטודנט לחשמל סמסטר ג',אני עובד במלצרות כבר מהסמסטר הראשון[בעיקר בסופ"ש  ואולי משמרת אמצ"ש אם  פעם ב...].

בסופו של יום אם יש לך חיסכון אשר אתה יכול לחיות ממנו ולא לעבוד אז תעשה את זה.עם התקדמות הסמסטרים אתה תוכל להפוך להיות מורה פרטי,שעות גמישות שכר גבוהה וזה משפר את הידע שלך[אתה יכול להתחיל ישר מסמסטר ב'].

יש לי ממוצע גבוהה,אבל בסופו של דבר הכל תלוי בך ובמה אתה מוכן להקריב וכיצד אתה משלב את 2הדברים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סטודנט שנה שלישית ואחרונה לניהול מערכות מידע, התואר שלי היה במתכונת של אנשים עובדים. 
זאת אומרת שאני עובד במשרה מלאה ופעמיים בשבוע יוצא ללימודים + שישי. אבל זה מסלול ייחודי לאנשים עובדים.
סה"כ הסתדרתי טוב מאוד ועבר לי בשלום התואר. צריך אבל בוסים טובים.

חברה שלי לעומת זאת סטודנטית להוראה בשנה שנייה מתוך 4 ועובדת משרת סטודנט כמוקדנית במוקד עירוני, יכול להעיד 
שקשה לה מאוד. לא פעם היא מבטלת עבודה בגלל לחץ בלימודים וגם העבודה שלה לא תמיד באים לקראתה בשעות עבודה.
סתם למשל אם היא מתחילה ללמוד ב10 אז המוקד מבקש שתגיע לעבוד מ6 עד 10 בבוקר, זה לא חיים אבל אין ברירה אם רוצים
לשמר רמת חיים סבירה.

• אהבתי 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אפשרי תלוי במוסד, מסלול ובבוסים. לצערי מוסדות להשכלה גבוהה במיוחד אוניברסיטאות תקועות בתפיסה של שנות ה-70 שסטודנט צריך להתמסר 100% ללימודים ולעזאזל עם הכל. לכן לא מציעים מסלולי ערב, למידה מרחוק, ימי לימוד מרוכזים ועוד ועוד. בתקווה קורונה נתנה להם כאפה מעוררת.  

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, ChemGuy85 כתב:

הכל אפשרי תלוי במוסד, מסלול ובבוסים. לצערי מוסדות להשכלה גבוהה במיוחד אוניברסיטאות תקועות בתפיסה של שנות ה-70 שסטודנט צריך להתמסר 100% ללימודים ולעזאזל עם הכל. לכן לא מציעים מסלולי ערב, למידה מרחוק, ימי לימוד מרוכזים ועוד ועוד. בתקווה קורונה נתנה להם כאפה מעוררת.  

אני מהדור שלמד בטכניון בשנות ה-70. לפחות בקבוצה שבה למדתי כמעט לא היה סטודנט שלא עשה משמרות לילה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו זה מה שאמרתי אין לימודי ערב, אין ימי לימוד מרוכזים, אין למידה מרחוק מבחינתם תבוא לאוניברסיטה מראשון עד חמישי בשעות הבוקר ותטחן משמרות ערב/לילה אם בכלל תמצא מישהו שיעסיק אותך בתנאים האלה. 40 שנה חלפו והם עדיין תקועים בקיבעון המחשבתי הזה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, כאשר תכנית הלימודים היא 5 ימים בשבוע מ-8 בבוקר עד 6 בערב ולפעמים עוד 4 שעות ביום ששי אז כל התכנית היא של ימים מרוכזים. מה שאתה רוצה הוא תכניות לימודים שפורשות את התואר על פני 5-6 שנים (ולמהנדסים תוסיף עוד שנה - שנתיים) - אין כאן עניין של התחשבות. יש גבול לכמה אפשר למתוח את המסטיק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, ChemGuy85 כתב:

נו זה מה שאמרתי אין לימודי ערב, אין ימי לימוד מרוכזים, אין למידה מרחוק מבחינתם תבוא לאוניברסיטה מראשון עד חמישי בשעות הבוקר ותטחן משמרות ערב/לילה אם בכלל תמצא מישהו שיעסיק אותך בתנאים האלה. 40 שנה חלפו והם עדיין תקועים בקיבעון המחשבתי הזה.

אין לימודי ערב למהנדסים,אבל יש לימודי ערב להנדסאים.

רוב האוכלוסיה לומדת יותר טוב בשעות הבוקר,בנוסף על אינך חייב להגיע להרצאות בשביל ללמוד כיוון שיש הכל באינטרנט.אלא אם כן זה מקצוע עם נוכחות חובה או מעבדה,לא משהו אשר אמור להפריע לך  לעבוד.ניתן גם לסדר  את המערכת ככה שתלמד 3/4 ימים בשבוע הכל תלוי בך.

למידה מרחוק?וואלה,רואים שאתה לא סטודנט בתקופת הקורונה.צורת למידה מזעזעת ולא נוחה.

ימי לימוד מרוכזים לתקופת מבחנים או בכללי?לתקופת מבחנים יש לפחות יומיים/3 ימים מרוכזים אשר מעבירים בהם סדנאות הכנה למבחן.

אם אינך מרוצה מהמערכת,הינך מוזמן להקים אוניברסיטה/מכללה משלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, arturkopit כתב:

אין לימודי ערב למהנדסים,אבל יש לימודי ערב להנדסאים.

רוב האוכלוסיה לומדת יותר טוב בשעות הבוקר,בנוסף על אינך חייב להגיע להרצאות בשביל ללמוד כיוון שיש הכל באינטרנט.אלא אם כן זה מקצוע עם נוכחות חובה או מעבדה,לא משהו אשר אמור להפריע לך  לעבוד.ניתן גם לסדר  את המערכת ככה שתלמד 3/4 ימים בשבוע הכל תלוי בך.

למידה מרחוק?וואלה,רואים שאתה לא סטודנט בתקופת הקורונה.צורת למידה מזעזעת ולא נוחה.

ימי לימוד מרוכזים לתקופת מבחנים או בכללי?לתקופת מבחנים יש לפחות יומיים/3 ימים מרוכזים אשר מעבירים בהם סדנאות הכנה למבחן.

אם אינך מרוצה מהמערכת,הינך מוזמן להקים אוניברסיטה/מכללה משלך.

מאמי תירגע. הכל טוב. אין צורך לתקוף אותי על כך שאני מציף בעיות. 

לפני 14 דקות, sperial כתב:

תראה, כאשר תכנית הלימודים היא 5 ימים בשבוע מ-8 בבוקר עד 6 בערב ולפעמים עוד 4 שעות ביום ששי אז כל התכנית היא של ימים מרוכזים. מה שאתה רוצה הוא תכניות לימודים שפורשות את התואר על פני 5-6 שנים (ולמהנדסים תוסיף עוד שנה - שנתיים) - אין כאן עניין של התחשבות. יש גבול לכמה אפשר למתוח את המסטיק.

ספציפית בהנדסה זה כנראה בעייתי, אבל הגישה הזאת שחייבים להתמסר 100% ללימודים מאפיינת את כל האוניברסיטאות בכל החוגים. מכללות כן מציעות מסלולים גמישים יותר לכן אני מאמין שזה יותר עניין של קיבעון מחשבתי מאשר מגבלה מוחשית של התוכנית/מערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ChemGuy85 כתב:

מאמי תירגע. הכל טוב. אין צורך לתקוף אותי על כך שאני מציף בעיות. 

אף אחד לא תוקף אותך,אתה כתבת משהו ללא כל ביסוס אני תיקנתי אותך.

אל תעלב,כל אחד טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך כל התואר עבדתי במשרה מלאה "גמישה" מצד המעסיק וכך גם רוב חבריי לספסל הלימודים,
אפשרי בהחלט, קל זה לא.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתוחה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Blaz00r כתב:
לפני 56 דקות, ChemGuy85 כתב:

הפתוחה?

בפתוחה הקונספט מעולה, רק חבל שהיא לא מכסה אפילו שליש מהתארים

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדתי מדמ"ח בטכניון, התחלתי לעבוד אחרי שנה שניה, 5 ימים בשבוע בחופשות, 2 ימים בשבוע במהלך הלימודים, לא השפיע על הממוצע בכלל, ועזר לי מאוד כלכלית, מה שעוזר בתורו בלימודים, אפילו סיימתי את התואר עם חסכון יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפתוחה הקונספט מעולה, רק חבל שהיא לא מכסה אפילו שליש מהתארים

קצת מוגזם, אפשר ללמוד שם את הרוב המוחלט של תארי ה"מיינסטרים" (מלבד אולי משפטים והנדסת חשמל/מכונות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...