Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכונות מומלצות באשקלון

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

יש צורות חיים אחרות בארץ שמסננות הרבה מהחרא הזה, אבל ההקרבה לא מתאימה לכל אחד.

אין ספק שמי שרוצה או צריך עיר, גם מתכנס פחות או יותר לאותו נוף וגם צריך להגדיל את הטולרנס בכמה מספרים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

ממה שאני חויתי כולל מגורים במרכז ובצפון וממה שהקרובים אליי שפזורים יפה בארץ מספרים, זה די דומה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, משיחת בוקר ממש קצרה עם מכרה לעבודה, מסתבר שהם מוכרים את הדירה ורוצים לעבור מאשקלון(גרים בברנע) 

ציטוטים ממנה:  "הילדה חוזרת מהגן עם מילים ממש מגעילות שהיא למדה שם" ו-"כול ברנע זה ערסים, וערסים עם כסף שעפים על עצמם" 

אם תירצה מידע יותר קונקרטי, אשמח לשאול אותה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, CAPOBOSS כתב:

אשקלון בכלליות שלה לא מרגישים את הערסיות של האנשים כמובן אם תילך ותתחיל לזרוק עיניים זה יצוץ מעצמו...

לא כ"כ הבנתי את הגישה הזאת לעניין, זה כמו ללכת בבית קברות ולהסתכל רק לשמיים ולטעון שאין שם קברים כלל.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, davemustaine87 כתב:

אגב, משיחת בוקר ממש קצרה עם מכרה לעבודה, מסתבר שהם מוכרים את הדירה ורוצים לעבור מאשקלון(גרים בברנע) 

ציטוטים ממנה:  "הילדה חוזרת מהגן עם מילים ממש מגעילות שהיא למדה שם" ו-"כול ברנע זה ערסים, וערסים עם כסף שעפים על עצמם" 

אם תירצה מידע יותר קונקרטי, אשמח לשאול אותה. 

היא הולכת להיות מופתעת. השפה היום שונה ממה שהיה בתקופה שלנו וזה כלל ארצי. מספיק להיכנס לרשתות החברתיות ולהבין כמה העולם השתנה בשנים האחרונות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, davemustaine87 כתב:

אני חושב שיותר זול וקל להחליף גן. אולי סתם מחפשת תירוץ לעשות upgrade לדירה בשביל לשדרג סמל סטטוס ועל הדרך "לדאוג" לילדה. מזכיר לי מישהי עם 3 ילדים שנטלה על עצמה הלוואות עתק ל-30 שנה בשביל לעבור מראשון לציון לכפר סבא לדירת 4 חדרים כי "בתי הספר בראשון לא איכותיים".  

אני גדלתי באשדוד ולמדתי בבית ספר די פח זבל. לא יצאתי עבריין או ערס או איזה מטומטם שיכור. סה"כ בחור עובד ולומד. רוב האנשים שהכרתי יצאו די נורמטיביים. המון תלוי בהורים ובערכים שסופגים בבית. בקיצור זה לא שחור או לבן.  

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Alkash כתב:

לא כ"כ הבנתי את הגישה הזאת לעניין, זה כמו ללכת בבית קברות ולהסתכל רק לשמיים ולטעון שאין שם קברים כלל.

אנשים מציירים כאילו אשקלון בנויה רק על ערסים וזה לא נכון. כמובן שאם תילך לים לחופים מסוימיים או למקומות בילוי ,לשכונות שלהם אתה תראה אותם שם אבל ככה זה בכל עיר ,כן אפילו בהרצליה ואיך לא אפילו קיסריה כן גם בקסריה יש ערסים ואפילו ראשי משפחות פשע האם זה מעיד על כולם? אני באתי משתי ערים שונות רוב חיי גרתי בעפולה ושם באמת הפשיע והערסיות חוגגת אחרי זה עברתי לשדרות אנשים מאוד נחמדים וחמים (לתקופה ,והאמת שהתאהבתי בשדרות וכן קניתי שם אפילו בית לגור בו ולחיות עם המשפחה שלי) כרגע גר באשקלון כשנה וחצי ולא יכול להגיד מילה אחת רעה (כרגע גר בברנע חוץ מצפיפות רכבים הכל די טוב פה שכנים נחמדים כל האזור שלי שקט לא תשמע צעקות או רעש של נערים באמצע הלילה וכדומה) רק מכוניות שנוסעות בלילה וזה הכל 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני מסכים עם הגישה שלך ומה שכתבת עדיין לסביבה יש השפעה. היא ואלי לא תהפוך אותך פושע אבל יכולה להפוך אותך לערס (ערס זה לא אומר עבריין או אדם נחות ושלילי. זה אדם בדיוק כמו כל אחד אחר רק עם סגנון דיבור וקוד לבוש שונה).

גם אם תסתכל על אשקלון תראה הבדלים בין ילדים שלומדים במקיף ה' למשל לילדים שלומדים במקיף ו' לבין ילדים שלומדים באומנויות. כולם אותם ילדים שבאו מאותם הגנים.

לפני 4 דקות, CAPOBOSS כתב:

אני באתי משתי ערים שונות רוב חיי גרתי בעפולה ושם באמת הפשיע והערסיות חוגגת אחרי זה עברתי לשדרות אנשים מאוד נחמדים וחמים (לתקופה ,והאמת שהתאהבתי בשדרות וכן קניתי שם אפילו בית לגור בו ולחיות עם המשפחה שלי) כרגע גר באשקלון כשנה וחצי ולא יכול להגיד מילה אחת רעה

מצטרף למה שאתה כותב. אני גדלתי בר"ג ובאשקלון יש פחות ערסים ממה שהיה לי בשכונה כשהייתי ילד (ולא גדלתי ברמת עמידר אלא בשכונה שנחשבה לטובה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כיצד מגדרים ערסים. לדעתי "ערס" הוא פשוט זבל של בן אדם ולא חסר כאלה גם בשכונות הכי יקרות של תל אביב. לראייה "תל אביבים משכילים" שכמעט דורסים אנשים על המדרכה עם הקורקינט הקדוש שלהם. לא חסר חרא של בני אדם שחושבים שרישום במשרד הפנים הופך אותם למורמים מפשוטי העם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Night Driver כתב:

למרות שאני מסכים עם הגישה שלך ומה שכתבת עדיין לסביבה יש השפעה. היא ואלי לא תהפוך אותך פושע אבל יכולה להפוך אותך לערס (ערס זה לא אומר עבריין או אדם נחות ושלילי. זה אדם בדיוק כמו כל אחד אחר רק עם סגנון דיבור וקוד לבוש שונה).

גם אם תסתכל על אשקלון תראה הבדלים בין ילדים שלומדים במקיף ה' למשל לילדים שלומדים במקיף ו' לבין ילדים שלומדים באומנויות. כולם אותם ילדים שבאו מאותם הגנים.

מצטרף למה שאתה כותב. אני גדלתי בר"ג ובאשקלון יש פחות ערסים ממה שהיה לי בשכונה כשהייתי ילד (ולא גדלתי ברמת עמידר אלא בשכונה שנחשבה לטובה).

היא יכולה להפוך אותך לערס אם אתה בוחר בכך אתה לא חייב ליישר קו עם כולם אתה יודע אפילו אני אתן דוגמא ,כולנו פה יצא לנו לשמוע על הסיפורים של פרדס כץ על הפשיעה העוני וכדומה עבריינים שיצאו משכונת פרדס כץ הם מפורסמים מאוד אבל יש גם אנשים מפורסמים בצד השני למשל העורך דין הכי מפורסם בארץ ששי גז אפילו אריק זהבי בא גם הוא מפרדס כץ תלוי בילד ובהורים זה הכל. נכון שסביבה תורמת יותר לציביון של הילד אבל זה תלוי מי ההורים ואיפה הילד מסתובב ולא באיזה שכונה או עיר.

לפני 16 דקות, ChemGuy85 כתב:

השאלה כיצד מגדרים ערסים. לדעתי "ערס" הוא פשוט זבל של בן אדם ולא חסר כאלה גם בשכונות הכי יקרות של תל אביב. לראייה "תל אביבים משכילים" שכמעט דורסים אנשים על המדרכה עם הקורקינט הקדוש שלהם. לא חסר חרא של בני אדם שחושבים שרישום במשרד הפנים הופך אותם למורמים מפשוטי העם. 

מסכים איתך לגבי זה  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, CAPOBOSS כתב:

היא יכולה להפוך אותך לערס אם אתה בוחר בכך אתה לא חייב ליישר קו עם כולם

כאדם בוגר ברור אבל ילד קודם כל יותר נוח להיסחפות ומעצם היותו ילד הוא גם מחכה את הסביבה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, alex321 כתב:

לגבי הגן באשקלון...פשוט ענק..

אשמח אם תוכל לברר איתה יותר פרטים...

טוב אז דיברתי איתה. 

ספציפית הגן שלה לא בברנע, ואין לה כול כך את מי לשאול, כי היא פחות מכירה כאלו עם ילדים בגיל של הילדים שלה. 

היא גרה באשקלון כבר שנתיים. היא חושבת שיש איזורים טובים וריכוז אנשים נורמלים באשקלון, פשוט היא לא גרה מספיק זמן בשביל לגבש דיעה. 

אבל מבחינתה- האנשים בבניין שלה, האנשים בפארקים ליד הבית, האנשים במרחב הציבורי- פשוט זוועה.  אני לא אלאה אותך בסיפורים שהיא סיפרה לי, אבל פשוט בבונים חסרי איכפתיות 

היא עוזבת אך ורק בגלל האוכלוסיה. דווקא היא מאוד מרוצה מהבית שהם קנו,ומהאיזור עצמו, ומבאס אותה, אבל מאוד קשה לה עם האוכלוסיה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...