Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Bob Ross

אין כסף קל, בטח לא מזב חוטם בן 17

Recommended Posts

איך אני אוהב את הבני 20 החמודים האלה שחושבים שהם עושים כסף בבורסה. כולנו היינו שם... אוי היו ימים.

• תודה 1
  • מצחיק 3

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נראה מאוד ברור:

אם יש יזם שעלה על איזשהי שיטה ״מדהימה״ לעשות כסף מכלום - הוא ישמור אותה לעצמו ובטח לא יפרסם אותה לעולם. מקסימום ישכור 4-5 עובדים שיעבדו בשבילו ויגדל לאט לאט.

אם מישהו מוכר לך שיטה קלה לעשיית כסף קל - בדרך כלל השיטה שלו היא למכור שקרים לטמבלים.

.We apologise for the inconvenience

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר עם כל יחידות הנופש בכפרים נידחים בגיאורגיה וכו', אם זה היה כ"כ משתלם אז למה בעלי הבית משווקים אותן? תנהלו לבד, תרוויחו את הבוכטות לעצמכם.

אה. כנראה שלא ממש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 18 שעות, Blaz00r כתב:

כן, ברור, פשוט התיאור של "ערימות של כסף" + "אנשים ממוצעים שמתעשרים" + "הטעיית צרכנים" ישר צלצל לי אופציות בינאריות. שמעתי ממקור ראשון על אנשים שעשו מזה (אופציות בינאריות) מעל 70K ש"ח בחודש, אבל, העבודה הזאת היתה (כי היום כבר לא חוקית) נטו להציג לאנשים מצג שווא, לשקר להם ולהשתמש במניפולציות זולות בשביל לשלוח להם יד אל הכיס (וחלק מההפסד של "הלקוח" לגלגל כמובן כרווח לכיס).

מצד שני, זה בדיוק מה שעושים כל העלק מנטורים האלה עם הקורסים של בוא-לקורס-של-שעתיים-ומחר-תהיה-מליונר. אנשים חייבים להבין שמעבר לעניין של "אין כסף קל", אף אחד בעולם, בנסיבות רגילות (כלומר לא ירושה/זכיה בלוטו וכו'), לא הגיע להצלחה ו/או עושר רב מהיום למחר. תהליך.

אפילו אותם "מנטורים" שמייצרים את הקורסים האלה עברו דבר או שניים בחיים שלהם עד שהגיעו לרמה שהם יכולים לעשות מהקורסים האלה כסף (אני מנחש שהנער הספציפי אליו קישר פותח השרשור נמצא בתחום יותר מכמה ימים, על אף גילו הצעיר). אבל מה כבר אפשר לצפות מעולם בו השתרשה כל כך חזק תרבות האינסטנט.

אתה מבלבל בין משרת מכירות בתחום הפורקס \ בינאריות ל affiliate marketing שזה 2 דברים שונים לחלוטין.

Time is the only thing standing between me and the throne

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה לעשות כסף מהר בקלות באינטרנט היא לשכנע אנשים שאתה יכול ללמד אותם איך לעשות כסף מהר בקלות באינטרנט.

כל עוד "גורואים" ששופכים 20,000 מילים עם 0 תוכן מצליחים להתעשר מזה, אנחנו רואים שהמשפט "פראייארים לא מתים- רק מתחלפים" נשאר רלוונטי.

מעין מקרה בוחן לאנושות אולי?

• תודה 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אתה מבלבל בין משרת מכירות בתחום הפורקס \ בינאריות ל affiliate marketing שזה 2 דברים שונים לחלוטין.
לא התבלבלתי, תקרא שוב את ההודעה שלי, אמרתי שחלק מהתיאורים שלך הזכירו לי משהו אחר.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 9 שעות, ChemGuy85 כתב:

איך אני אוהב את הבני 20 החמודים האלה שחושבים שהם עושים כסף בבורסה. כולנו היינו שם... אוי היו ימים.

הוא יכול לעשות כסף בטווח הארוך אם הוא יהיה משקיע ולא סוחר. 

וגם זה כמובן לא מובטח. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...