Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החייאת טאבלט אנדרואיד 4.03 ישן

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי טאבלט ישן שעובד מספיק טוב להריץ אפליקציה בודדת.
אני מעוניין להשתמש בו לנטפליקס בלבד.
מצאתי בילדים ישנים שרצים על הטבלט, הבעיה היא שאחרי דקה בערך של ניגון התמונה נתקעת... ניסיתי 7-8 גרסאות שונות.
שמתי לב שזה קורה בתכנים חדשים ובתכנים ישנים לא... אולי זה קשור לרזולוציה המקסימלית?
בכל מקרה... לא מצאתי דרך להגדיר רזולוציה מקסימלית לאפליקציה או SETTING

אם למשהו יש רעיון איך להחיות את המת... אשמח לשמוע.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה ידידותית: אל תיגע. בגרסאות האלה יש פרצות אינסופיות, ברגע שאתה מחבר את הטאבלט לנטפליקס חיברת אותו גם לאינטרנט על הדרך, ועד שמשהו יתקוף את המכשיר זה רק עניין של זמן.

בלי קשר, טאבלטים ישנים של אנדרויד סובלים מחומרה מחפירה - אלא אם כן תמיד תקפיד להוריד את הרזולוציה בכל פעם שאתה מתחיל לנגן - תמשיך לחוות תקיעות.

אגב, בנטפליקס יש תכנים שאפשר להוריד למכשיר לתקופה קצרה - תבדוק אם יש שיפור כשאין שימוש באינטרנט (לשמור פרק / לכבות wifi / להפעיל אפליקציה שוב ולצפות מה-downloads) כן ניתן להגדיר באופן גס את איכות ההורדה במקרה הזה, זה מופיע בהגדרות.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסכנה בפריצה לנטפליקס? מקסימום נכנסים לאתר ומחליפים סיסמה? מה כבר יגנבו *לי*?

אגב, בניגוד לידע ההנדסי שלי, יש לי *הרגשה* שמכשירים בסגנון זה פועלים לאט יותר אחרי תקופת הזדקנות. אולי המעבד צריך לטפל בכל מיני false interrupts או משהו. לאחרונה שלפתי מהארון דונגל אנדרואיד ישן שבזמנו היה מהמומלצים והשתמשנו בהם למשחקים על מסך הטלויזיה. גם אחרי factory reset המכשיר התקשה לנגן סרטוני יוטיוב ברזולוציה של HD.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כבר יגנבו ממנו?
כל שרותי google  מנותקים בו... אני צריך טאבלט לעובדת שלי שתקועה בסגר (כמו כל תושבי סינגפור) ורק רוצה נטפליקס.
הוא עם root ככה שכל מה שלא צריך הוסר, וסה"כ הוא מריץ יפה מאוד סרטים מכרטיס הזכרון
יש לו צג מאוד איכותי וחשבתי לנצל אותו לטובת נטפליקס עבורה, כי אין לי מה לעשות איתו חבל לי לזרוק אותו

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...