Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן נכנס לפעולה אחרי השהייה - הונדה סיוויק 2003

MultiHunter
שימו לב! השרשור הזה בן 1432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי תקלה מאוד מעצבנת ברכב(הונדה סיוויק 2003).

המזגן מקרר בעצמה מלאה, הבעיה שלוקח לו זמן להתחיל לפעול. אני לא מדבר על השהייה של כמה שניות או אפילו דקות,אלה לפעמים מעל לרבע שעה. 

כאשר אני לוחץ על הac המאוורר פועל אבל האויר פשוט חם. ואז כל פעם לאחר זמן שונה(לפעמים אחרי 5 דק, לפעמים אחרי רבע שעה) המדחס מזגן מתחיל לפעול ותוך שניות האויר קר מאוד. 

לאחר שהמזגן פועל, אם אכבה אותו ואדליק מייד שוב( או לאחר פרק זמן קצר) הוא יפעל שוב,אבל במידה ואדומם מנוע ואחזור לרכב למחרת, שוב יקח זמן למזגן להיכנס לפעולה. 

החלפתי קלאץ למזגן ולא עזר. לא חסר גז ומאמין שאין דליפה(כי כשהוא כן פועל, הוא פועל מצויין).

קשה לי למצוא פתרון לבעיה, ובמוסכים פשוט רוצים להחליף הכל באלפי שקלים בלי לחשוב מה הבעיה קודם( אפילו מהי יכולה להיות). 

אשמח לעצות / לחילופין בעל מקצוע שמתמחה במזגן לרכב באזור חיפה/קריות שיתן פתרון. 

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...