Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

i20 vs יאריס vs מאזדה 2

shadow8
שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

מחפש רכב סופר מיני בעיקר לנסיעות עירוניות 10k בשנה כאשר אני מתלבט בין יאריס 2012 מאזדה 2 2015 דינאמיק ויונדאי i20 2015 אינספייר. 

חשוב לי בטיחותית אמינה, מרווחת ומאובזרת.

כמובן שגם הסכום שיקול שאני מעדיף לא לחרוג מאזור ה-45k אך אגיע ל-50 תמורת רכב ששווה את זה.  

תודה!

עריכה אחרונה על ידי shadow8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הI20 תהיה הכי מרווחת ונוחה מבין האופציות כאן.

היאריס  תהיה הכי חסכונית, נחשבת לאמינה יחסית אבל לא נוחה. 

ה2 תהיה הכי מאובזרת  כאן (הדגם החדש, ברמת אבזור ספורט או פיור וויט, וגם הכי חזקה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי נהנית מתג אמינות גבוה, רכב נחמד אבל מיושן עם סקס אפיל של זברה והנאה מנהיגה של ריקשה, מנוע 1.4 אטמוספרי וגיר פלנטרי 4 הילוכים מיושן, אבל לשמרנות הזאת יש יתרון של אמינות גבוהה, צמיסיון עם אחת אני יכול לציין שהרכב רועש במהירות מעל 120 עם רעשי רוח וצמיגים שחודרים לתא הנוסעים, עליות מביאות אותו לקצה הסל"ד וכך גם תאוצות לעקיפות, אם אתה נוסע הרבה מחוץ לעיר עדר זמינות הכוח עלולה להפריע לך, בדגם ה2013 שהיה לאשתי לא היו כלל מערכות בטיחות אבל אולי המצב השתפר בשנתונים שרלוונטיים אליך.

מבחינת הנאה מנהיגה המאזדה תיתן לך תמורה הכי טובה לכסף והיא נהנית מסחירות גבוהה יותר ולפחות לדעתי גם נראית יותר טוב, ישלה יתרון גם ברמת איבזור מפנקת יותר. 

אני לא יודע להגיד לך על מערכות בטיחות במאזדה.

היאריס יקרה יותר ותיתן לך שנתונים נמוכים יותר כך שתצטרך לשקול את העניין, עוד שנתיים או 3 יכול להגיד אפילו עוד יד וקילומטראז גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ממליץ על המאזדה 2 (הדגם החדש! ורק ברמת גימור דיינאמיק ומעלה).

לגבי סוזוקי סוויפט אמור להיות רכב משעמם וטוב.

יונדאי גם משעמם וטוב, קצת מיושן לפני הדגם החדש. חלפים זולים.

יאריס גם אמין ומשעמם ובמקרה הצורך גם לא תהיה בעיית חלפים.

את הקורסה לא הייתי לוקח, לא כי יש לי משהו נגדו הוא פשוט לא מספיק נפוץ בארץ לטעמי וזה תמיד מקשה על מציאת חלפים מהרגע להרגע. כמו כן, לא בטוח שהוא מביא יתרון כלשהו למשוואה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...