Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים 195/55/15

שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מתכנן לקנות ג'אנטים בלי צמיגים לטויוטה קורולה שלי, התכנון זה מתישהו לנסוע איתה לפצאל או לאחד המסלולים וקצת להנות. (אני יודע שיהיו הרבה תגובות של תמכור את הרכב ותביא משהו יותר ספורטיבי אבל אני אוהב אותה ורוצה להשקיע ולהישאר איתה!)

אני מחפש צמיגים שיספקו אחיזה טובה ושיחזיקו (לא סליק ולא סמי סליק יעני) ועל הדרך שלא ישברו לי את הכיס בכל זאת טויוטה קורולה ולא צריך להשתגע.

על מה אתם ממליצים?

מה אתם אומרים על האיגל ספורט של גוד ייר?

https://www.autodepot.co.il/cmigim/cmigim/cmigim/8284585.html

מה אתם אומרים על הSPFM800 של דאנלופ?

https://www.autodepot.co.il/cmigim/cmigim/cmigim/8300014.html

***יש לי הנחה גדולה על צמיגים באוטודיפו אז אם יש משהו משם אפילו עדיף.

קורולה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גודייר, דגם אפישנטגריפ פרפורמנס מתוצרת שאינה טורקית עדיף על פני הדגמים שנתת.

כמה זו הנחה גדולה באוטו-דיפו?

המחיר ישירות מהיבואן (לצמיג בודד, ולא במבצע "4 ב") יותר זול, ובצמיגיות השונות תמצא עוד יותר בזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Tom_22 כתב:

גודייר, דגם אפישנטגריפ פרפורמנס מתוצרת שאינה טורקית עדיף על פני הדגמים שנתת.

כמה זו הנחה גדולה באוטו-דיפו?

המחיר ישירות מהיבואן (לצמיג בודד, ולא במבצע "4 ב") יותר זול, ובצמיגיות השונות תמצא עוד יותר בזול.

א. אשמח להסבר על מה שרשמת על צמיגיות.

ב. ההנחה היא של 30%, באוטודיפו צמיג גודייר אפישנטגריפ פרפורמנס עולה 500 וקצת זאת אומרת 4 ב2000, לא משנה אוטו דיפו או לא תקציב בוא נגיד של עד 1000 שקל ל4 צמיגים, יש עוד חברות ודגמים מומלצים? רייקן? סיאסטי?

אשמח לעזרת הפורום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא שאם תבצע סקר שוק, אולי תוכל למצוא צמיגים נוספים וכן תמחור זול יותר עבורם.

תוכל למשל לעיין באתר tires4u.co.il שעשוי אומנם לא להציג מחיר מעודכן לחלוטין (ובוודאי לא מעיד על זמינות הצמיגים, מה שנכון כמעט בכל חיפוש אונליין), אך יקשר אותך לצמיגיות באזורך.

30% זה יפה, ואם זה כולל כפל מבצעים שאוטו-דיפו מציעים (מחיר סופי מוצג שם רק בקופה), את הגודייר אפישנטגריפ פרפורמנס תוכל לרכוש בכ-1300 ש"ח דרכם שזה מחיר טוב. לא מתיחה משמעותית של התקציב תמורת צמיגים מומלצים (גם על פני היצרנים הנוספים שציינת). אבל, מדובר בדגם עם קוד מהירות ועומס 85V שאינך מחוייב להם ויש דגם עם קודים 85H שיותר זול (החל מ-300 ש"ח ב-tires4u) ומצד שני, כשנכנסתי לאתר היבואן מהטלפון, צויין שם שמדובר בצמיגים מ-2016, אז צריך לבדוק את נכונות הדברים (מה שנכון לגבי כל צמיג שתרכוש).

יחד עם כל זאת, גם הגודייר המדובר הוא לא בדיוק הצמיג עבור מסלול ויותר עבור שימוש יומיומי.

יותר מסביר כי תצטרך להשתמש בלחץ אוויר שונה (בהערכה, גבוה יותר) מהמומלץ כדי למטב את הביצועים שלו בתנאים הללו.

אם התכוונת במקור לרכוש חישוקים נוספים כדי שישבו בצד למעט "ימי מסלול", אולי כן כדאי להסתכל על צמיגים כמו טויו R1R ודומיו, רק ששוב צריך לבדוק זמינות ותמחור מעשיים.

(אגב, אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך)

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...