Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

WeSure מציעים לי ביטוח מקיף בכ800~ ש"ח פחות משאר השוק - מה הקאץ'?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אותה פוליסה פחות או יותר, ההבדלים הם מינוריים( שאר השוק נותן כיסוי צד' ג' של 1.5-2M,  בווישור נותנים 1M).

האם זה בשירות לקוחות שלא קיים בקרות ביטוח?

ניסויונות נואלים להתחמק מתשלום מוצדק של דמי הביטוח בעת גניבה/תאונה?

למישהו יש ניסיון אמיתי איתם, של מקרה ביטוחי שקרה? איך היה הטיפול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לחפש, ענית לעצמך לבד. כיסוי של מיליון מול כיסוי של 2 מיליון. נניח תיכנס באיזו פרארי ששווה 1.5 מיליון. את החצי מיליון כנראה תתצטרך להביא מהבית. האם זה שווה תוספת 800 שקל בחודש זה כבר החלטתך.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה 800 ש"ח בשנה. צריך לבדוק את הכיסויים הנלווים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אני משווה את הפוליסיה אחד לאחד, עדיין יוצא יותר זול בכ500 ש"ח.

למישהו יש ניסיון איתם? לא שווה לי לחסוך 500 ש"ח רק כדי לגלות שאם הרכב ייגנב אני נתקע בלי הכסף לחצי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאם הרכב ייגנב, אתה לא תקבל את הכסף? הם עושים רושם בסדר גמור וגם אני קיבלתי מהם את ההצעה הכי זולה לביטוח מקיף, פער של מאות ש"ח (קרוב לאלפייה למעשה). לא מאמין שהם ימרחו אותך אם וכאשר תצטרך, הם דווקא משדרים שיש על מי לסמוך, לתחושתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה 800 ש"ח בשנה. צריך לבדוק את הכיסויים הנלווים.
סורי , התכוונתי לשנה.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.5.2020 בשעה 15:19, אספ1583437189 כתב:

גם אם אני משווה את הפוליסיה אחד לאחד, עדיין יוצא יותר זול בכ500 ש"ח.

למישהו יש ניסיון איתם? לא שווה לי לחסוך 500 ש"ח רק כדי לגלות שאם הרכב ייגנב אני נתקע בלי הכסף לחצי שנה.

אמנם היה לי ביטוח צד ג' ולא ביטוח מקיף. בחברה ותיקה ולא WESURE אבל עדיין כשנכנסו לי ברכב מאחורה טוטאל לוס לקח כחצי שנה עד שראיתי את הכסף. סתם לפרופורציה. אם זה הסיבה היחידה להוזלה של 500-800 שקלים, הייתי לוקח. (גם ביטוח מקסימלי מיליון או 2 זה NICE TO HAVE אבל לדעתי השווי שלו הרבה יותר נמוך מההפרש מחירים האמור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WeSure כיום מבטחים את הרכבים של אלדן, או לפחות את חלקם.

הם החליפו בכך את חברת כלום (אלדן ביטחו את עצמם).

כנראה שאלדן עשו חשבון שמשתלם להם יותר לבטח את עצמם דרך WeSure ולא לקחת את הסיכון על עצמם, וזה לא היה המצב קודם לכן כי הם עשו את החשבון והגיעו לשורה תחתונה שעדיף להם לקחת את הסיכון על עצמם.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Nico62 כתב:

אמנם היה לי ביטוח צד ג' ולא ביטוח מקיף. בחברה ותיקה ולא WESURE אבל עדיין כשנכנסו לי ברכב מאחורה טוטאל לוס לקח כחצי שנה עד שראיתי את הכסף. סתם לפרופורציה. אם זה הסיבה היחידה להוזלה של 500-800 שקלים, הייתי לוקח. (גם ביטוח מקסימלי מיליון או 2 זה NICE TO HAVE אבל לדעתי השווי שלו הרבה יותר נמוך מההפרש מחירים האמור)

זה לא רלוונטי, כיוון שמדובר בשירות של המבטח של צד ג', לא של המבטח שלך. מספיק שבעל הרכב שפגע בך מושך קצת את החתימות שלו ואתה נשאר עם חור בכיס לכמה חודשים, ולפעמים גיע למשפט שיכול לארוך גם שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הם נתנו הצעה עם הבדל של כ 1500 ש"ח בין הנוכחי שלי.

לפי האינטרנט, עד 2018 הם פעלו רק בתחום העסקי ולא השוק הפרטי, וכעת מתחייבים למחיר הכי זול.

הם שחקן חדש שמתחייב למחיר הנמוך ביותר ונראה שהם עומדים בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...