Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסח טאבו והסדרי חניות

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש אתר אינטרנט שבו ניתן לשלם ולקבל את נסח הטאבו ובעיקר תמונה ויזואלית של הסדרי החניה בבניין משותף?

אני מעוניין לראות את הסרטוט המקורי באיכות נורמלית כי המסמך הסרוק שיש בבית הוריי גרוע ולא מפרט חניות, אלא את הדירות. או שאני מבתכל על המסמך הלא נכון.

יש לי מספר חלקה ותת חלקה של החניה, אך אני לא רואה אותה בשרטוט.

תודה לעוזרים.

כתבתי פעם שרטוט ופעם סרטוט בכוונה כדי שלא יתחיל פה דיון על ההבדלים, כמנהגו של קארספורום :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://fileextractor.justice.gov.il/tabu

הזמנת מסמכי בית משותף באתר משרד המשפטים. מגיע עם התשריט והתקנון.

על נסח טאבו תצטרך להוסיף עוד כמה עשרות שקלים, אבל הוא מונפק בהתאם לתת חלקה (דירה) ולא לפי החלקה (הבית המשותף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תודה.

האם בתוך מי מהמסכים הללו אני אראה את כל החניות משורטטות כדי שאדע להבין איזו חניה שייכת לאיזו חלקה?

כרגע יש לי מסמך שנקרא שטח זיקת הנאה לטאבו, שסרוק גרוע מאוד וגם לא ברור לי מה החניות פה. זה נראה שזה מפרט גדלים של דירות ולא חניות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תודה.
האם בתוך מי מהמסכים הללו אני אראה את כל החניות משורטטות כדי שאדע להבין איזו חניה שייכת לאיזו חלקה?
כרגע יש לי מסמך שנקרא שטח זיקת הנאה לטאבו, שסרוק גרוע מאוד וגם לא ברור לי מה החניות פה. זה נראה שזה מפרט גדלים של דירות ולא חניות.

בתשריט של מסמכי הבית המשותף מסומן בצבע איזה שטחים צמודים לכל דירה.
שטח זיקת הנאה לטאבו יכול להיות סעיף בתקנון המשותף שגם תקבל כחלק מהחבילה. בקיצור, אני חושב שזה יפתור לך את הספקות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון נסח הטאבו אמור להכיל את התשריט. אבל יתכן שבמקרה שלך יהיה צורך להזמין אותו בלשכת רישום המקרקעין הרלוונטית ותקבל אותו על CD.

דרך אגב, המלצת האקדמיה ללשון העברית היא "סרטוט", אם כי "שרטוט" לגיטימי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון נסח הטאבו אמור להכיל את התשריט. אבל יתכן שבמקרה שלך יהיה צורך להזמין אותו בלשכת רישום המקרקעין הרלוונטית ותקבל אותו על CD.

דרך אגב, המלצת האקדמיה ללשון העברית היא "סרטוט", אם כי "שרטוט" לגיטימי.

- למיטב ידיעתי בטאבו רשומות ההצמדות אבל לא מצורף תשריט.
- היום מזמינים את התשריט באינטרנט ומקבלים אותו במייל תוך זמן קצר. מתו הדיסקים.
- המדינה קוראת לזה תשריט, אז זה תשריט [emoji2371]
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר דיסקים, אבל זה לפני מספר שנים. סביר שהתקדמו מאז. נדמה לי שיש נסח שעולה כ-10 ש"ח ויש נסח עם תשריט שעולה כמה לירות יותר. אבל, שוב, חלפו כמה שנים מאז הפניה האחרונה שלי למערכת כך שכנראה שאני לא לגמרי מעודכן.

לגבי התשריט - אכן זה הכתיב המקובל, ול"תסריט" משמעת שונה לחלוטין. לעומת זאת "שרטוט" "וסרטוט" בעלי משמעות זהה. אני רגיל ל"שרטוט", אבל בדקתי וקישרתי את חוות דעת המוסד המוסמך שמעדיף אצת ה"ס" על פני ה-"ש" השמאלית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו לך מופיע בתשריט,

גם בצבע ובד"כ גם במילים בתקנון הבית המשותף או תחת שם אחר..

לפני 7 שעות, MiG כתב:

https://fileextractor.justice.gov.il/tabu

הזמנת מסמכי בית משותף באתר משרד המשפטים. מגיע עם התשריט והתקנון.

על נסח טאבו תצטרך להוסיף עוד כמה עשרות שקלים, אבל הוא מונפק בהתאם לתת חלקה (דירה) ולא לפי החלקה (הבית המשותף)

יש אפשרות להוציא נסח טאבו רק על הדירה - תת חלקה

ויש גם אפשרות להוציא נסח טאבו שכולל את כל הבניין - חלקה

ובנוסף אפשר גם להוציא נסח היסטורי על כל תת חלקה. (כולל את כל הבעלויות מאז הבניה.)

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב"תשריט בית משותף" אתה תראה בצבעים כל חניה ומחסן למי הוא שייך

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...