Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן מיקרה או מיצובישי ספייס סטאר

Mig2
שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז בעיקרון אני מחפש אוטו אוטומטי זול לתחזוקה עם צריכת דלק טובה.

הגעתי למצב שאני מתלבט בין 2 אלו כי שניהם נכנסים לי בתקציב של עד 28 אלף.

אני מדבר על שנתון 2014

הנסיעות יהיו בעיקר נסיעות עירוניות ובין עירוניות.

שמעתי שלספייס סטאר יש רעשי מנוע מעצבנים מאוד

ושלניסאן מיקרה יש בעיות עם הגיר

השאלה על מה "להתפשר" פה ועד כמה זה נוראי הבעיות שציינתי פה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה לטובת הספייס סטאר, מרגישה קצת יותר מודרנית ויותר מאובזרת, יש בקרת שיוט לנסיעות בינעירוניות ופחות סיכון מבחינת אמינות. היתרון של המיקרה הוא כיול מתלים מוצלח יותר.

לשתיהן גיר רציף (דומה עד זהה) ומנוע 1.2 , והרעש בשתיהן יהיה דומה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת המיקרה - כיול מתלים יותר מוצלח, ואחיזה טובה יותר וגם גיר שטיפה פחות מעצבן, הפנים יצא ישירות משנות ה-90, הלא עליזות (בסיוג שזה היה רכב שכור באירופה, לא נהגתי בה בישראל ויכול להיות שהאבזור שונה).

לטובת הספייס סטאר אבזור, מראה חיצוני טוב יותר, תא מטען טוב בהרבה (מבחינת מבנה, בנפח הוא לכאורה יותר קטן), "ביצועים" (עד כמה שאפשר לקרוא לכמעט 13 שניות ל-100 ביצועים, אבל המיקרה עוד פחות טובה), משקל עצמי נמוך יותר.

אבל לשים לב שבקטע של האבזור הספייס סטאר אובזרה בארץ, צריך לבדוק שהיא באמת אובזרה עם דיבורית, בקרת שיוט ומצלמת רוורס, לא בטוח שב-2013 היה את כל אלה.

כאן יש לכאורה השוואה ביניהן אבל לא בטוח עד כמה זה מדויק

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2013 אין לספייסטאר שום אבזור, כך גם ברוב דגמי 2014. היא קיבלה אותו לקראת סוף 2014(נובמבר אם אני לא טועה) 

מ 2 הרכבים ללא ספק הייתי מעדיף את הספייסטאר. הם דומות באופי אבל המיקרה לא מאובזרת וניראת ממש מזעזע במבפנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המצב אז אני לא בטוח שהספייס סטאר עדיפה, כי האיבזור שלה היה הנקודת פלוס הכי טובה מול המיקרה. ואם אין לו איבזור אני לא בטוח שהמראה החיצוני, תא המטען והביצועים מספיקים כדי להטות את הכף.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה 2 רכבים מאוד דומים במימדים,המיקרה קצת יותר גבוהה ונותנת הרגשה לנהג של יותר מרווחת והמיתלים שונים ממה שאני רואה בכביש המיקרה פחות נוטה בסיבובים,הגיר הרציף של 2 הרכבים זהה,של חברת ניסאן,אולם הכיול בתוכנה שונה,לדעתי במיקרה התאימו את התוכנה טוב יותר,המיקרה יותר כבדה וכניראה שזאת הסיבה שצורכת קצת יותר דלק.

המיקרה יצאה לשוק העולמי ב 2010 הספייסטאר מאוחר יותר.

לגבי מולטימדיה עם מסך על בסיס אנדרואיד וקישוריות לנייד,מצלמת רוורס ,חיישני רוורס זה בסך הכל עולה פחות מ 1500 שקל כולל התקנה ותקבל מסך הכי גדול שאפשרי וטוב יותר ממה שתקבל במקור.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות

ראיתי שיש לרכבי ספייס סטאר תיבת הילוכים "חצי אוטומט"

ממחקר קטן באינטרנט לא ככ הבנתי מה זה אומר או איך זה משפיע..

יש לי אפשרות לנסוע רגיל על אוטומט

ורק אם אני בוחר יש את האפשרות לעביר הילוכים על ידי הזזת המוט ל manual ואז למעלה או למטה בלי קלאץ?

עריכה אחרונה על ידי Mig2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לספייס סטאר תיבה רציפה.

אין אופציה להעביר לבד.

בסוף 2014 הספייס קיבלה תוספת אבזור בדמות בקרת שיוט, חיישני לחץ, הגה וידית מעור, בקרת אקלים, מולטמדיה בעלת מסך גדול יותר,שליטה מההגה על מערכת השמע.

מוזמן לקרוא סיכום 5 שנים:

סיכום 5 שנים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, yulianx כתב:

לספייס סטאר תיבה רציפה.

אין אופציה להעביר לבד.

בסוף 2014 הספייס קיבלה תוספת אבזור בדמות בקרת שיוט, חיישני לחץ, הגה וידית מעור, בקרת אקלים, מולטמדיה בעלת מסך גדול יותר,שליטה מההגה על מערכת השמע.

מוזמן לקרוא סיכום 5 שנים:

סיכום 5 שנים.

אז מה ראיתי ביד 2 שמוכרים ספייס סטאר 2013 ובתיאור רשום "חצי אוטומט"

ראיתי את זה בכמה מודעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי התכוונו לרציף,אין תיבה אחרת לספייס, או ידנית או רציפה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Mig2 כתב:

אז מה ראיתי ביד 2 שמוכרים ספייס סטאר 2013 ובתיאור רשום "חצי אוטומט"

ראיתי את זה בכמה מודעות

ביד 2 בהרבה מאוד מודעות יש טעיות בפרטים, או שאנשים לא יודעים מה בדיוק יש להם או שלא מקפידים על מילוי הפרטים, ישר לוחצים על "פרסם מודעה".

טעויות בעירכת המודעה הן סימן ראשון לזלזול מסויים מצד בעל הרכב, הרי יש לו בכל רגע נתון את האפשרות לתקן את זה. 

אין גיר חצי אוטומטי במכוניות האלו. יותר מזה, באף רכב ב 20 השנים האחרונות אין גיר חצי אוטומטי. חצי אוטמטי מפעם היה גיר בו הנהג מעביר הילוכים ידנית אבל הקלאץ' אוטמטי. כל היצרנים מזמן ירדו מהרעיון הזה.

יש במיקה ובספייס סטאר גיר אוטמטי מלא, אותו גיר בשתינן של יצרן יפני Jatco, הגיר הוא גיר רציף בעל מספר אינסופי של הילוכים - שינוי הדרגתי רציף של יחס העברה ולא ב 4 או 5 או 6 הילוכים קבועים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מה לבחור בין שתי המכוניות האלו - נהגתי בשתיהן (אבל המיקרה הייתה ידנית) ואני לא חושב שיש יתרן ברור של אחת על השניה.

לכן לדעתי תחפש את שתיהן ותקנה את זו שמציעה את העסקה היותר טובה - פחות ידיים, יד ראשונה פרטית, איבזור יותר טוב, ק"מ יותר נמוך, ספר טיפולים מסודר.

חוץ מזה אלו מכוניות בסיסיות, פשוטות ודומות מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב שתלך לראות כל אחת מהן, תעשה נסיעת מבחן - ותחליט מה (יותר) מתאים לך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...