Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

0ron0

חייב לקחת עורך דין?

Recommended Posts

יש לי בקרוב משפט על דוח מהירות שנסעתי 141 בכביש של 90.

השוטרת טעתה בתאריך של הזימון ושפטו אותי בלי שידעתי, קיבלתי 1500 קנס ו10 נקודות ( לא זוכר בדיוק כמה נקודות) הגשתי בקשה לביטול פסק הדין בגלל הטעות של השוטרת, השופט הקפיא את פסק הדין וקבע תאריך חדש ( עוד שבועיים)

דיברתי עם כמה עורכי דין והם אמרו לי פחות או יותר זה יעלה לי בסביבות ה3000 שקלים התיק הזה

עכשיו זה כפול מהקנס של הדוח וזה כבד עלי, אני סטודנט שבקושי עובד גם ככה

אפשר להסתדר בלי עורך דין?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה לקחת עורך דין למשפט כזה, ולא היית צריך לבקש לבטל את פקס הדיון. 

עורך דין אולי יוכל להוציא אותך זכאי, אבל כנראה יעלה יותר מהדו"ח.

הסיכוי שתוכל לבטל את הדו"ח בלי עורך דין קלוש, בטח במסגרת השבועיים שנותרו לך. 

אז לדעתי - תגיע למשפט שנקבע ואם יציעו לך את אותה העסקה של 1500 שקל ו-10 נקודות (מה שאני מניח שיקרה כי ככה זה פועל), קח אותה. אם ישאלו אותך (השופט או התובע) למה התהפכת ואתה מקבל את העסקה אחרי שביקשת לבטל את פסק הדין, תגיד שהתייעצת והבנת שטעית בכך שביקשת לבטל אותו.

*אין באמור להוות ייעוץ משפטי, ט.ל.ח, בעירבון מוגבל, בכפוף לתקנון, נכתב על דעת הכותב בלבד, אין לייחס משמעות, כל קשר בין הדמויות למציאות מקרי, וכו' וכו'. בקיצור, הבנת. זו דעתי בלבד.

מתלבטים לגבי הרכב הבא? רוצים לדעת אם הרכב שיש לכם הוא הרכב שהכי מתאים לכם? בואו לשאול את מתי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

נתקלתם בסקופ? ראיתם משהו חדש לפני כולם? רוצים לסכם תקופה עם המכונית? שלחו לנו למייל ונפרסם את זה במגזין שלנו.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יעלה כבודו את הדו"ח השמט פרטים אישיים.

אם מדובר היה ישר בהזמנה למשפט תצטרך לבקש את כל חלקי הדו"ח מלשכת התביעות/ אולי במפנ"א יוכלו לספק לך גם

ישראל סבא בסבבא של :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודות לא קשורות ישירות למשפט, הן ייספרו באם תודה באשמה, או תימצא אשם לפי העבירה שבה תימצא אשם.

ככל הנראה סימול העבירה זה 7073, שזה 51 קמ"ש ומעלה בכביש בין עירוני עם הפרדה (לפי ה-90 שציינת בהודעה הפותחת), שזה זימון לדין ו-10 נקודות.

בפועל פסק הדין שהתקבל היה 1500 ש"ח ו-10 נקודות שתואם לחריגה בטווח של 41-50 קמ"ש. ככה שגם בקטע הזה אין הרבה מה לשחק.

עכשיו מה שנותר זה לבדוק את הדו"ח כמו שציין ישה ולחפש פגמים.

בכל מקרה, בנוגע לזה:

לפני 35 דקות, פבל כתב:

אם ישאלו אותך (השופט או התובע) למה התהפכת ואתה מקבל את העסקה אחרי שביקשת לבטל את פסק הדין, תגיד שהתייעצת והבנת שטעית בכך שביקשת לבטל אותו.

אתה לא צריך לענות ככה, אלא שזו זכותך המשפטית להיות נוכח במשפט, או לפחות לפגוש את התובע המשטרתי (אתה תגיע, לפני הכניסה לבית המשפט תיכנס לתובע, הוא יציע לך עיסקה כזו או אחרת, אם לא תקבל אותה תיגש למשפט, אם תקבל אותה זה תלוי בתובע, יש כאלה שמסתפקים בחתימה שלך על הסכם הטיעון ויש כאלה שלא).

בוודאי ובוודאי שזו זכותך להגיע לבית המשפט בתאריך נכון, גם אם בסוף התוצאה תהיה זהה מבחינת פסק הדין.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הינה הדוח 

http://www.up2me.co.il/v.php?file=86178112.jpg

הבנתי שנקודות סיכוי אפסי לבטל אותם אם אני הולך לבד אבל מה לגבי הקנס הכספי? השופט או התובע יכול להתחשב במצב ולהוריד מהקנס?

עריכה אחרונה על ידי 0ron0

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי.

ההזמנה לדין ערוכה היטב ומתארת את התנהלות השוטרת ואת יסודות העבירה.

חסרה  לי בהזמנה מידת המרחק שנמדדה, אבל בהחלט ייתכן שהוא רשום בתיעוד הנלווה להזמנה (רשום על גביה).אתה גם מודה בנסיעה מעל המותר בחוק - לצורך עקיפה כדבריך

לגבי הענישה:

3 חודשי פסילה בפועל

3 חודשי פסילה על תנאי למשך שנתיים

קנס של 1500 ש"ח.

אולי אולי תוכל לבוא בדברים עם התובע להוריד כמה קמ"ש מהרישום  ולהמיר את ההזמנה לדין בדוח ברירת משפט של 1500 ש"ח (קנס + נקודות בלבד) 

בהצלחה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

פרט קטן וחשוב: האם המהירות (141 קמ"ש) היא המהירות שנמדדה או המהירות לאחר הפחתה? לא ראיתי את הרישום בדו"ח, אבל אני מניח שנמדד 146 קמ"ש. 

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, המהירות הנרשמת בדוח או בהזמנה היא לאחר הפחתה של 5 קמ"ש

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, 0ron0 כתב:

הינה הדוח 

http://www.up2me.co.il/v.php?file=86178112.jpg

הבנתי שנקודות סיכוי אפסי לבטל אותם

לניקוד אין פה עניין של סיכוי עם או בלי עו"ד.

לכל עברה יש את הניקוד שלה(יש עברות עם אפס), כשבעברת מהירות כשלך, הניקוד הנו 10 נק' כמו גם בדירוג מהירות נמוך בשלב אחד משלך.

הניקוד ניתן ע"י רשות הרישוי ואינו שיקול דעת, לא של המשטרה ולא של ביהמ"ש.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מספר הארות/ הארות

לא רשום מהירות נסיעה  לא רשום מהירות לאחר הפחתה , לא רשום מרחק לזירה

האם בעת הלזירה ירד גשם או רק לאחר מכן?

בכל מקרה נקודות זה לא באחריות בית המשפט אלא רשות הרישוי

לכן תבקש שישנו את סעיף העבירה לנסיעה שלא בהתאם לתנאי הדרך על פי תקנה 51. אין על העבירה הזו נקודות😤

עריכה אחרונה על ידי ישה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איפה המתמטיקאים של הפורום לביצוע החישובים?... 

מדדה 146 קמ"ש, עצרה לאחר מרדף של 2 קמ.

אומרת שיצאה מהרכב בכדי לזהות סוג, צבע ו-3 ספרות.

הייתה צריכה לזהות את הרכב ולהבחין בספרות. הייתה צריכה פרק זמן לשנן את המספר. הייתה צריכה להיכנס לניידת. הייתה צריכה להתניע את הניידת. להוריד בלם יד. להדליק צ'קלקה. השתלב בתנועה. לערוך מרדף כשבכביש תנועה. לא מציינת שראתה אורות בלימה.

החישובים מסתדרים?...

אשר לעדותה שזיהתה 3 ספרות אמצעיות: פות"ש, מבנה המספר שלך הוא אכן 2-3-2 או 3-2-3? אם זה האחרון, הרי שאין 3 ספרות אמצעיות, ולכן ברור שעצרה את הרכב הלא נכון...

ועוד, על פי נהל הפעלת ממל"ז , בחשיכה יש להיעזר באתת. לא טרחתי לבדוק זמני שקיעת השמש ביום העבירה, אבל השוטרת מציינת כי תנאי תאורה טובים בתאורת רחוב, מה שמלמד שהייתה חשיכה.

חוצמזה, לא כתוב כמה נמדד, לא כתוב המרחק. חשוב מכך, לא כתוב סוג ומספר המכשיר, כך שלא ניתן יהיה להעיד כי המכשיר עבר כיול כנדרש.

תחת כל זאת, פות"ש הודה... לכן יהיה לו קשה לצאת מהבעיה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

התייעצתי עם עורך דין פעם על סוגיה דומה, העלות כמו שכתבו תהיה שווה לדו"ח.

ממליץ לך להתמודד עם זה לבד. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קייסר

הנידת דלוקה בפרקינג נכנסת רודפת ב 2 ק"מ + יכולה להשיג אותו בייחוד שהוא טוען כי הגביר מהירות לצורך העקיפה בלבד

למה לא תבדוק כמוני מתי שקעה השמש

השמש עוד לא שקעה אם אני זוכר דקה או שניים לפני או אחרי , וכדי שיהיה לילה צריכה לעבור עוד רבע שעה.

אבל ניתן לפות"ש להביא את נתוני האמת

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מידי נתונים אתם רוצים, בפסק דין הקודם קיבלתי 1500 שקלים ו10 נקודות, נקודות מקרה אבוד בלי עורך דין וגם עם עורך דין זה קשה, רק רציתי לדעת מה לגבי הקנס הכספי? אפשר לפני הדיון לדבר עם התובע ולנסות להוריד מהסכום ?לאור כל המצב עם הקורונה וגם זה שאני סטודנט, הם מתחשבים או אכפת לחראות האלה רק מהכסף ושכל העולם ימות?? או שפשוט לבקש את זה מהשופט?

חייב להיכנס לנתונים טכנים בשביל שזה יקרה או פשוט לבקש ולקוות לטוב?

עריכה אחרונה על ידי 0ron0

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כן. ניתן לדבר עם התובע לפני המשפט ולנסות להגיע להסדר.

אך כדי שהוא יאות לתת לך 'הנחה', אתה צריך 'כלים' כדי לבוא אתו במו"מ על גובה ההסדר.

ה'כלים' הם אותם כשלים בתאור המקרה ובכתיבת הדו"ח אותם אנחנו מנסים לברר אתך.

שוב, הניקוד אינו נתון למו"מ בכלל. לביהמ"ש אין אפשרות לשנותו/הפחיתו.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...