Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג מערכת מאזדה 6 החדשה

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

מדובר במאזדה 6 שנת 2016

ללא מערכת ה Bose. 

בראש ובראשונה - אני מתכנן לבצע איטום בכל ה4 דלתות + בגאז' כדי לשפר את איכות הנסיעה, טריקת הדלתות וכמובן סאונד.

מכיוון שאני כבר פותח את הדלתות ומפרק את הרמקולים,

תכננתי להרכיב מקדימה סט קומפוננט Hertz dsk 165.3

ומאחורה קואקסלי Hertz dcx 165.3

עלות רמקולים + קיט התקנה (עצמית) כ1000₪

קיט איטום רעשים מאמזון 200-250₪.

יש אומרים שהקומפוננט ללא מגבר לא יתנו שיפור משמעותי אם בכלל, למרות נצילות של 93db.

ו 'אין מנוס' מהתקנת מגבר+סאב מה שמייקר משמעותית (חלקים + צורך בהתקנה)

אני מחפש בעיקר לשפר clarity ועוד קצת נוכחות לבאס, פחות מעניין אותי שכל השכונה תשמע אותי מגיע / להרעיד חלונות / מסאז' בגב.

אשמח לעצות.

עריכה אחרונה על ידי Monopoly
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי קומפוננט ללא הגברה לא יממש את כל הפוטנציאל של הסט. וסטאפ ללא סאב יהיה אנימי ולא מלאה. אין קשר לזה שהשכונה תשמע אותך בין איזה מערכת מורכבת ברכב. הכל תלוי בעוצמה בה אתה שומע. גם בעוצמה חלשה ניתן לשמוע את כל התדרים ולהנות מאיכות הצליל של מערכת איכותית ומלאה. לא חייבים להרכיב סאב גדול אגב גם סאב קטן יחסית של 7 אינץ יכול לתת תמורה יפה מאוד.

שיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יותר ממבין מה שאתה אומר וגם מסכים.

יחד עם זאת, לסאב והתקנתו יש עלויות גבוהות, מה שיקח את כל התקציב ולא ישפר כלל את איכות השמיעה ביתר התדרים.

מה דעתך על 4 קואקסליים 6.5" בדלתות + החלפת הטוויטר בדשבורד בקואקסלי 3.5" עם חסימת תדר מתחת ל400Hz?

הבנתי שה3.5 משפר את הסאונד פלאים ברכב הזה.

ספציפית המליצו על Polk audio db351 אך הם כבר לא נמכרים רישמית ובאיביי הם מגיעים ל500₪

לעומת Hertz DCX 87.3 כ280₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נכנס לך לכיס אבל לפעמים שווה קצת לחסוך ולקנות משהו קצת יותר טוב מאשר להתפשר ולקנות מה שהתקציב מאפשר כרגע. לא מדובר כאן בסכומים אסטרונומיים וכן ניתן לבנות סטאפ יפה כולל הגברה וסאב בעלות סבירה. אגב תמיד אפשר לבדוק אפשרות של יד שניה יש לא מעט מציאות במחיר מצחיק.

שוב זאת דעה אישית שלי אני מעדיף לא לקנות בכלל מאשר להתפשר כל כך ולהגביל את אצמך מראש.

תגיע לאחד החניות תתרשם על איזה שהוא סט עם ובלי הגברה/סאב ואז תקבל החלטה. תן לאוזניים להחליט ולא לארנק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...