Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Cheak auto gear box-תקלה - רנו קליאו 2017

Felony
שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, קפצה לי אתמול התקלה שכתובה בכותרת, האוטו לא משלב הילוכים בזמן או בכלל... נסעתי למוסך החליפו לי צינור טורבו לטענתם בלאי (הייתי במוסך מורשה), לאחר כמה שעות התקלה חזרה עוד פעם עם אותו כיתוב.. אפשר בבקשה לקבל מושג ממה זה נובע? אני מחר מחזיר את הרכב למוסך מן הסתם שיסדרו את זה אבל מה הסיפור של זה? פתאום התחיל לקרות... הרכב זה רנו קליאו 2017..

תודה מראש לעוזרים :)

IMG_20200519_081430.jpg

עריכה אחרונה על ידי Felony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לפי מה שאני מכיר, ברגע שמחשב הרכב מקפיץ תקלה בנוגע לגיר, התקלה היא אשכרה בגיר! ולא במקום אחר.
מה קוד התקלה שהמחשב נתן ואיך הם שייכו את זה לגיר?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפעמים בהלם מהחלטות המוסך שנשמעות פשוט הזויות ומפגרות.

מה הקשר של צינור טורבו לתקלת גיר למען השם? יש קשר מכני כלשהו?

ברכבים עם הגיר הנ"ל ידוע שייתכנו בעיות עם הקלאצ'ים או הגיר עצמו אז למה להתנהג ככה ללקוח? הרכב באחריות? אם כן לדרוש תיקון ולא לצאת מהמוסך עד שההודעה הזו תעלם.

החליפו צינורית ועשו לך איפוס למצבר / תקלה כנראה.

• רעיון טוב! 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ba323f כתב:

היית במוסך מורשה יבואן? או מוסך כללי?

אתה צריך לגשת למוסך שמתמחה מרכבים האלו אחרת תוציא המון כסף והבעיה תישאר.

הייתי במורשה מוסך הקריה נצרת עלית, הבאתי להם עכשיו את האוטו אמרו לי יקח כמה ימים לאבחן ולהחזיר לי תשובה וכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה,מחשב הגיר החזיר נשמתו לאלוהי הצרפתיות- לא משהו חריג גם בק"מ נמוך ברכבים הללו.

• מעניין 1

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רמה מביכה של המוסך המורשה. אין מצב שמקצועית הם באמת חשבו שזאת הבעיה, אני עם ידע טכני נמוך כבר מכיר בעל פה את התופעה הזו שמאפיינת גירים של רנו מהשנים האלה.

אני לא יודע מה הם ניסו לעשות עם הקטע הזה, אבל אישית לא הייתי מתקרב לשם יותר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Doron_Z כתב:
איזה רמה מביכה של המוסך המורשה. אין מצב שמקצועית הם באמת חשבו שזאת הבעיה, אני עם ידע טכני נמוך כבר מכיר בעל פה את התופעה הזו שמאפיינת גירים של רנו מהשנים האלה.

אני לא יודע מה הם ניסו לעשות עם הקטע הזה, אבל אישית לא הייתי מתקרב לשם יותר.

לצערי זה המוסך היחיד באזור שמורשה :(

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...