Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה קונים apc?

שימו לב! השרשור הזה בן 1398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לנקות את הדשבורד, גאנטים ומתחת למכסה מנוע וראיתי הרבה פוסטים שהמליצו על apc שופרסל. למי מה שאני רואה כבר לא משווקים אותו, לכן, מישהו יודע על מוצר דומה במחיר סביר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהרוב פה ממליצים כימיקל גייז ממליץ לך לדלל אותו ל1:20 לבפנים אולי קצת יותר זה מאוד חזק. יש לך באוטו סטור אם אתה בעניין של משלוחים אני לדוגמא קניתי את זה גם מאוד טוב הוריד לי כתמים מריפודים ברכב :) שפשוף קל וזה נעלם קניתי באשקלון

IMG_20200515_102304.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בעבר APC גלון 4 ליטר של חברת Meguiars. יש לו יכולת ניקוי מדהימה, אך מכרתי אותו

כמעט מלא - מלבד כמות ממש קטנה מדוללת, כי הריח שלו פשוט בלתי נסבל וחריף, בצורה שמזיקה לי

לדרכי הנשימה - לכן הוא נמכר. ( היום עושים מוצר שונה שיש בו ריח נעים, ופחות חריף)

עברו כמעט 5 שנים מאז שמכרתי את APC. ברכב הנוכחי עשיתי ניקוי כללי שכולל ניקוי שטיחים, דלתות, תקרה

פלסטיקים, ריפודים וכד' ניקוי ממש יסודי. דווקא המקום הכי רגיש מבחינתי הוא הדשבורד, שלא קיבל מרקם אחיד

כנראה משימוש ממושך בעבר עם תרסיסים זולים שמבוססים עם שומן/סיליקון, שבשימוש ממושך ללא ניקוי קבוע

מצטברים שאריות שומן בשילוב חום ואבק שיוצרים כתמים במקרה הטוב, ונזקים בלתי הפיכים במקרה הרע. ( צריבות, המסת הפלסטיק)

לאחר מעבר עם חומרי ניקוי מכל הסוגים, כולל ביתיים, ומטליות של סנו כולל תכשיר יקר וייעודי של Scholl - הדשבורד לא קיבל את המרקם החלק והנעים לעין לאכזבתי. מחוסר ברירה לקחתי את הכלי הכבד שעדיין נמצא בארון, APC מדולל של Meguiars. הצטיידתי במסיכה לפנים ( למי אין היום) והתחלתי לרסס + ולנגב כמה וכמה פעמים, וסיימתי עם מטלית טבולה במים. ( הוצאת שאריות לכלולך שעדיין נמצאים) ורק אז ראיתי כמה המוצר הזה יעיל, למרות שגרם לי לכאבי ראש למרות המסיכה. ( חומר חריף) סיימתי עם תכשיר לחידוש דשבורד שנתן את הפיניש האחרון, אך אהיה חייב עוד כמה ידיים במשך כמה שבועות - כדי להגיע למרקם/פיניש המבוקש. ( שחור בצבע אחיד)

אגב, גם כתמים קשים שלא ירדו בניקוי הראשוני מהריפודים, הוסרו ללא מאמץ עם APC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...