Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

pasparto

חיפושים אינסופיים הגיעו לסיומם-סיפור קניה-987

Recommended Posts

#ארוך כי חייב להוציא תסכולים של חצי שנה חיפושים וגם חובבי רכב יכולים לקבל מידע, מי שאצה לו הדרך מוזמן לגלול למטה.

ובכן,

לאחר מעבר לצפון הארץ והבנה שאין לי רצון לעשות 40K ק"מ בשנה על כביש 6 עם ג'ולייטה תלתן-היא נמכרה ובמקומה נקנתה קקטוס עם צהבת שמבצעת את כביש 6 באמינות, יעילות, נוחות וחיסכון. - נפתרה בעיה אחת.

אבל...

נוצרה בעיה חדשה,

עכשיו אני קרוב לכבישי נהיגה משובחים, אופנועים יש בשביל ברך ברצפה אבל מה עם איזו מרובעת גומיות שתעשה נעים גם עם מזגן??

התחלתי לחפש...

מועמדות רבות עברו במוחי,

ג'וליה תלתן:

איי יי יי איזה רכב! אפילו הגשתי הצעה על אחת(שלא התקבלה לשמחתי), התעשתי בזמן ונסוגתי, בעיקר בגלל שאני לא אוליגרך שיכול להשכיב 400K+ על רכב על שיעמוד רוב הזמן וזה עוד לפני ביטוח, ספליטר קדמי שעולה 20K ומתרסק בקלות בכל באמפ ותחזוקה. אולי בעתיד כשהמחירים ירדו משמעותית.

בימרית:

M 135/140/235/240- נהגתי על 2 אקזמפלרים, ידנית ואוטומטית. מהירה, איכותית ולא מרגשת. מבאס אבל ככה. לא יודע, לא עשתה לי את זה בכלל.

בימרית:

M3- הלכתי על המודל הפסיכו כי אם כבר אז כבר. E92  עם מנוע V8 וקו אדום ב 9000 סל"ד, בדקתי אחת, זה נוסע גיהנום. התמורה הספציפית לא הייתה מספיק טובה והרכב היה חשוד מדי(שייכת לילד בן 20 שקנה אותה כשהיה בן 16-כך לדבריו).

יש עוד 2-3 למכירה כולל אחת ידנית ושמורה היטב-שילוב של מחיר גבוה יחסית ומנועים עם מוניטין מעט מפחיד השאירו אותי מתנדנד אבל לא ירדתי מזה. נשארה כאופציה ראויה מאד.

אלפא ג'וליה:

חשבתי לקנות את הדגם ה"חלש". עם שיפור מקובל היא נוגעת ב 310 כ"ס ועם הנעה אחורית היא הופכת למכונה ראויה אבל אז היא תהפוך לרכב עיקרי ושוב חזרנו לבעיית הג'ולייטה...

ערב רב:

עלו עוד המון מועמדות כגון,

טייפR חדשה-לא מסוגל לעבור את סף החיצוניות שלה.

308GTI-אחרי הג'ולייטה היא More of the same

GT-R- חלום יקר מדי.

350/370Z לא הצליחה לעשות לי את זה, הרגישה לי יותר מדי כמו רכב צעירים או מגזרי מהצד הלא טוב של ערסמובייל(סורי).

אלפא GT/בררה-עד שמגיעה אחת עם מנוע בוסו היא מקבלת מחיר הזיה ובנוסף הרכב לא ממש ספורטיבי שלא נדבר על ספורט טהור.

אפילו גיששתי/חלמתי/בדקתי-כל אחת והתואר שלה-על אינפיניטי קופה, אלפא 4C, בימרית M5 V10, לקסוס RC, סובארית BRZ-לא התגברתי על החולשה, אימפרזה טורבו לסוגיה, רנו ספורט למיניה ומה לא! כלום!

אפילו התחלתי לבחוש בבריכת האספנות והייבוא שוב, לא משנה שברגעים אלו מייבא אופנוע אספנות. כן עוד אחד. המפגרים של מדינת חלם השתגעו ושינו את החוק, מותר לייבא 5! רכבי אספנות בשנה במקום אחד... ולאחד פסיכו כמוני זה ישר מדליק אורגן אורות בראש...

אז התחלתי לחפש קוראדו ו 944 ועוד כל מיני תופינים. ואז, ואז! ואז??

ואז הגיעה פולי או טלי? או פורשה...:

האמת? כל הזמן חזרתי למותג הזה, הרי אוהב אותו מגיל כלום וכבר הייתה לי 911 אספנות זצ"ל במשך שנים רבות,

אז ראיתי 996 וכל עניין ה IMS ועוד מרעין בישין שניתן אמנם לפתור הורידו אותי ממנה בקושי רב. האמת? הבעלים שנוהג עליה מספר שנים ולא מבין כלום ברכבים או ברכב הספציפי הוריד אותי סופית מהרכב. איך אפשר??

וראיתי 997 קאררהS  במצב מטורף! אבל במחיר גבוה מדי לטעמי ובעלים אוהב שלא רואה את השוק ולא מוכן לרדת למחיר סביר מה גם שהיא אוטומטית.

וראיתי קאיימן 986 במצב יפה אבל היא 986 עם כל הבעיות של ה 996 וגם עם המנוע ה"חלש"...

וראיתי במודעות כאלו ואחרות רכבים בצבעים לא מתאימים לי(אדום ולבן) וקבריולטים שהן הרבה פחות הטעם שלי וגם כאלו עם קוקפיט אדום שבא לי לתפוס את הבעלים הראשון ולחנוק +להקיא עליו בעת ובעונה אחת וגם במקביל וגם בטור וגם בשורה. Big no no!

והנה ימי קורונה וצצה לה הזדמנות ועברנו תהליך לא פשוט ולא וויתרתי למרות הסיכון ולמרות שהרכב היה משועבד להלוואה וכך לאחר שבועיים של מו"מ עיקש(לא על המחיר, בעיקר על תנאי העסקה) עברה היום לרשותי,

פורשה קאיימןS 987 שנת 2006 עם המנוע החזק 3.4 ועם גיר רגיל 6 הילוכים, בצבעים הנכונים, אפור כהה/כחול כהה(תלוי מי מסתכל עליה) עם פנים עור בז'.

כי אין על מנוע מרכזי אטמוספרי שמזמזם לך 20 ס"מ מהאוזן דרך מערכת פליטה משופרת ב 7200 סל"ד ועוד בוקסר 6...

מתחדשת!!

IMG_20200513_122452.jpg

IMG_20200514_111548.jpg

IMG_20200514_111559.jpg

IMG_20200517_180438.jpg

עריכה אחרונה על ידי pasparto
  • תודה 6
  • מעניין 25
  • עצה טובה! 7

• YAMAHA FZR1000EXUP+SUZUKI RGV250+
    DUCATI PASO+האסקי דו"פ+ג'יקסרים+
    קקטוס+קאיימןS 987

•  

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה!

• עצה טובה! 1

סקודה יטי TDI 2.0 4x4 DSG

וולוו V40 T4 Kinetic Plus

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי תתחדש! נראה רכב חלום.

מעניין התהליך שעברת, היית באמת all over the place מבחינת הרכבים שחשבת עליהם :)

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי עוד אחד הולך לספר איך הוא קנה קיה פיקנטו ספורט

🤩

• מצחיק 4

אייל

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

וואו תתחדש!
איזה רכב מהמם.
אני גם אוהב ממש כחול כהה מבחוץ עם ריפודי קרם מבפנים - קלאס אמיתי!

הייתי שמח לשמוע עוד קצת פרטים על הרכב, אם לא איכפת לך לשתף פחות או יותר מה העלות של תענוג כזה? האם הביטוח מאוד יקר?
מעבר לזה איפה מטפלים בפורשה כזאת? יש אלטרנטיבה למוסכי היבואן?

חוץ מזה הצבע הכסוף על הספליטר הקדימי מקורי?

• עצה טובה! 1

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Land Rover Discovery TD5

VW Golf MK4 1.6 Manual

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. נשמע כמו הרכב המושלם לפרמטרים שציינת.

מצטרף לבקשה שתמשיך לשתף על החיים עם פורשה משומשת בארץ ציון ירושל-אים.

• עצה טובה! 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף כמה טוב ימי הקורונה הביאו לפורום! תתחדש! תשתף!

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 47 דקות, shakedi כתב:

וואו תתחדש!
איזה רכב מהמם.
אני גם אוהב ממש כחול כהה מבחוץ עם ריפודי קרם מבפנים - קלאס אמיתי!

הייתי שמח לשמוע עוד קצת פרטים על הרכב, אם לא איכפת לך לשתף פחות או יותר מה העלות של תענוג כזה? האם הביטוח מאוד יקר?
מעבר לזה איפה מטפלים בפורשה כזאת? יש אלטרנטיבה למוסכי היבואן?

חוץ מזה הצבע הכסוף על הספליטר הקדימי מקורי?

תודה!

ביטוח זה משהו שתלוי בהמון פרמטרים, לי מקיף זה באזור 7-8, חובה+ג זה כ 3000.

יש לפחות מוסך פרטי אחד שמתעסק רק בפורשים.

הרכב מקורי לגמרי.

סה"כ אמור להיות רכב אמין וסולידי באחזקה, יש מעט TLC ואני כבר מטפל בכל מיני דברים קטנים, בכל זאת רכב בן 14.

טיפולים שותפים מתכנן לעשות לבד, לא ממש מסובך ויש המון מדריכים ברשת.

• YAMAHA FZR1000EXUP+SUZUKI RGV250+
    DUCATI PASO+האסקי דו"פ+ג'יקסרים+
    קקטוס+קאיימןS 987

•  

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה!

נראה כמו הרכב המושלם (טוב, מהמושלמים...) לכבישים בצפון.

אגב אעריך מאוד אם בעתיד, בעת צילום היפיוף הזה, תרחיק את קקטוס-בצבע-בננה-אובר-בשלה. סתאאאאאם... 😆

• מצחיק 1

Today is a great day!

Just like every day...

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב יפייפה, תהנה ממנה !

• עצה טובה! 1

Chevrolet aveo 2006 - sold, Seat leon fr 2014- sold, abarth 500c 2015

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. מעניין איך ההרגשה לעבור מקקטוס לפורשה

עריכה אחרונה על ידי צפוניאא
  • לא הבנתי... 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי. מקווה שתמשיך לשתף על התהליך. חווית בעלות ותחזוקה.

שאפו!

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, זה נראה כמו שירשור של אחד שגר בארצות הברית. וזו מחמאה אדירה

שאפו לך על זה שאתה מצליח במדינתנו הקטנה להגשים חלומות 

• תודה 2
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
  • עצה טובה! 2

STI 2004

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, זה רק נראה ככה או שהפנסים הקדמיים עכורים קצת?

• מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מהמם. יש לי חבר קנה כזו אבל לא s לפני בערך 4 שנים אוטומטית . רכב סופר אמין וכיפי. תתחדש ותהנה.

• מעניין 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...