Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני שונא את ההגה החדש של מרצדס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Just now, yohai71 כתב:

^

בטח ענק. בזמנו אפילו במרצדס לא היה תגבור כח בכל הדגמים- היית חייב שיהיה לך "מנוף" בשביל הסיבוב.

ה W201 שלי הייתה מסוף המודל, שנת 1993. היה תגבור, היה סאנרוף מקורי. ופטנטים שרק מרצדס עשו כמו נעילה מרכזית על ידי ואקום. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כן, אני התכוונתי שהם לא יצרו הגה ספציפי למכוניות בלי תגבור והגה אחר למכוניות עם תגבור. השתמשו באותו הגה וחסל.

היום זו חברה אחרת מבחינתי. לכן אני גם לא אומר "למה הם לא עושים כמו פעם?" אין יותר "פעם", מתקדמים עם מה שהם חושבים שהוא הכי מתקדם-טכנולוגית = מוצלח (שאני לא מסכים עם זה כלל, אבל אני לא מחליט, כמו שאומרים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לאסקונה 1994 היה הגה מטיפוס Armstrong 😉 שהיה קטן יותר מזה של ה W201.

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, SlowRide כתב:

משעממים, אין אפילו הגה אחד עם 4 צלעות.

לא יודע מה גורם לך עניין. בגדול 4 צלעות זה למכונית שנוסעים בה. מכונית שנוהגים בה מסתפקת ב 3...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.5.2020 בשעה 09:01, yohai71 כתב:

^

כאחד שתפס כרגע את משבצת ההסטוריון (נגיד) של הפורום, אני אזכיר לכולם את ההגה האלמותי של מרצדס, מושלם בעיניי וכבר עבר את גיל 45:

27855848176_b9e98c7d6a_b.thumb.jpg.928f18478f49e9099eba72c79a7e21d9.jpg

כמה פשוט, המבנה שלו מנחה את הידיים להיות מונחות בדיוק איפה שצריך. ואתם יודעים מה? יש אפילו "מקום" לכפתורים, אם צריך... 

יש לי מרצדס SL עם ההגה הזה.

אם בדגמים האחרים הוא מרגיש גדול, אז בשילוב הישיבה הנמוכה ב-SL הוא מרגיש ענק.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, שנה שעברה ג'נסיס הוציאו גרסה ידנית לG70

וואו, מדהים!

רכב נוסף שעלה לראש כאשר צפיתי בעוף הזר שהעלת פה, שברולט SS מנוע 6.2 LS3. עם תיבה ידנית 6 הילוכים!

35318b48c6c20c9f2fca6b5d8f8b2c00.jpgc8eee78a9d8b222a20339492b88807a4.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

ברור, כי זה לא שברולט. זה ההולדן קומודור האחרון (כולל הסמל של הולדן בתמונה שהעלית). אוסטרלים פתוחים יותר לתיבות ידניות מאמריקאים, מה גם שזה מתבקש בדגם הספורטיבי שלו.

ובכל מקרה, הייצור הופסק ב-2017 והשנה מחסלים את הולדן בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולדן קומדור (VF) ושברולט SS הן אותה מכונית, והיא נמכרה עם גיר ידני גם בארה"ב. בתמונת הפנים ש-Pecan אפשר אפילו לראות את הסמל של שברולט על ההגה. 

• מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני יודע, וברור שבתמונת הפנים זה שברולט- ההגה שמאלי... 

כוונתי שבמקור, זה הולדן- תוכנן ואפילו יוצר באוסטרליה (ה"שברולטים" יוצאו משם לארה"ב, וגם לבריטניה כווקסהול VXR8). לא יודע אם הייתה לרכב תיבה ידנית לו במקור הוא היה אמריקאי. בכל זאת זה לא קורבט (אני עדיין הייתי לוקח אחד כזה בשתי ידיים על פני כל קורבט שבעולם). 

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס ידעו לעצב הגאים. כבודם של המתגים במקומם.

4640365544_64cd13125e_b.jpg

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^
ברור, כי זה לא שברולט. זה ההולדן קומודור האחרון (כולל הסמל של הולדן בתמונה שהעלית). אוסטרלים פתוחים יותר לתיבות ידניות מאמריקאים, מה גם שזה מתבקש בדגם הספורטיבי שלו.

ובכל מקרה, הייצור הופסק ב-2017 והשנה מחסלים את הולדן בכלל.
לא צריך להיתפס על קטנות, כוונתי הייתה לשברולט SS.d85c8e6f049cdc3807cb998bc1252235.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...