Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה ורסו 2011 - החלפת שמן גיר

אליעזר
מעבר לפיתרון נפתר ע"י vladclar,
שימו לב! השרשור הזה בן 773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מנסה לברר מולם, עוד לא קיבלתי תשובה ברורה..

הסיכון גדל לדעתך אם זו החלפה מלאה ומילוי בלחץ ?

בנוסף אשמח אם תוכל לענות לי על כמה שאלות אחרות על הרכב (לא בנושא הנ״ל) כי בתחילת החודש הבא אחסם מלפתוח שרשורים כאן.

1. כל המודלים של הורסו תוצרת תורכיה ? האם תוצרת תורכיה אומר משהו על האיכות ? 
  2. בתחילת נסיעה יש לי נעילת דלתות אוטומטית, ניתן למנוע זאת ? או לפתוח אוטומטית בעצירה ?
  3. אני שומע חריקה לפעמים בעת ההנעה, דורש התיחסות ?

תודה רבה בינתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יכול לענות לגבי גובה הסיכון - אין לי ניסיון עם עשרות רכבים כאלה שהחליפו להם שמן גיר בשיטה הזאת.

נעילה לא מפריעה לי, לכן לא ניסיתי לבטל אותה. ברכבים אחרים הביטול מתבצע בלחיצה ארוכה מאוד על כפתור נעילה מרכזית.

כל הדגמים תוצרת תורכיה, אין לזה השפעה על אמינות הגבוהה של הרכב. יש ורסו שעברו חצי מיליון קילומטרים.

לגבי חריקה בהנעה - תבדוק את מצב רצועת המנוע ( אביזרים ) והמותחן שלה. אולי צריך להחליף.

למה תיחסם מלפתוח נושאים? זה לא רק באוף טופיק?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vladclar כתב:

למה תיחסם מלפתוח נושאים? זה לא רק באוף טופיק?

כנראה חוסר הבנה שלי...

לפני 3 שעות, vladclar כתב:

כל הדגמים תוצרת תורכיה, אין לזה השפעה על אמינות הגבוהה של הרכב. יש ורסו שעברו חצי מיליון קילומטרים

היתה לי קורולה 97 גיר רגיל במשך 8 שנים, משום מה הורסו נראית רמה אחת פחות. 

סתם לדוגמא ואולי טפשית כי זה לא בנושא מכני, הדשבורד לא מורכב אצלי בצורה מדוייקת, משהו בגימורים, לא יודע..

אגב, שכחתי לשאול עוד משהו: הפלוס והמינוס של הגיר על ההגה, זה בסדר להשתמש בו ? מישהו פעם אמר שלא כדאי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה יותר מדי שימוש. בטח לא בתדירות גבוהה.

אבל במצב של ירידה תלולה אני כן משתמש בהורדת הילוך ( אפשר גם מידית הילוכים ) כדי לא לחמם בלמים.

אפשר גם להוריד הילוך בעליות, אבל בגיר רציף לא חייבים.

סתם לשחק עם המנופים האלה באמת לא כדאי ולא תורם לאריכות ימי הגיר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ בעקבות עדכון חשוב:

ביצעתי החלפת שמן ולאחר כמה ימים הבעיה חלפה -אני מקווה- כליל.

רק מסייג כי בימים שבין לבין הספקתי להחליף גם פלאגים, אני לא יודע אם זה קשור, אבל מציין.

@vladclar תודה!

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
לפני 5 שעות, אליעזר כתב:

בינתיים מקסים. לפעמים, פעם ב- אני עדיין מרגיש קפיצות קלות. אבל קלות ממש.

דבר איתי בכיף אם זקוק למידע נוסף.

אני יכול לדבר איתך פרטני? 0529202879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...