Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונה על מוסך על חיוב עבור חלקים שלא הוחלפו

stel4ik
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי 

לפני כמה ימים הכנסתי את הרכב למוסך לטיפול לפני טסט +טסט ,האשרתי את הרכב במוסך בערב אני רושמת הודעה לבעל המוסך האם הרכב מוכן ועבר טסט 

הוא אומר לי שהוא לא עבר טסט כי הוא לא הספיק ,תבואי מחר בבוקר ,אמרתי מה הסכום שאני צריכה לשלם הוא כתב לי שאני אשלח לך יותר מאוחר ולא שלח שום דבר 

בבוקר ישר התקשרתי אליו שישלח לי כמה אני צריכה לשלם ,כשהוא שלח לי את החשבון קיבלתי חום הסכום היה 3291 ש"ח כולל מע"מ בתוך החשבון היה שיפוץ הגה,החלפת אלטרנטור ועוד  כל מיני דברים 

כשהגעתי למוסך ובאתי אליו בטענה למה הוחלפו החלקים ולמה הוא לא ביקש ממני הסכמה לתיקון הוא אמר שבטסט אמרו לא שההגה לא בסדר (בדרך אליו התקשרתי למכון הטסטים ושאלתי ואמרו לי שהרכב שלי עבר טסט מפעם ראשונה ). בקיצור הבנתי שהוא עקץ אותי אמרתי לו אני לא משלמת לו שום דבר ןשיחזיר לי את החלקים שהחליף לי, הוא אמר שהוא זרק אותם .בסופו של דבר שילמתי לו את כל הסכום ועד שחיכיתי שיוציא לי חשבונית הוא אמר טוב אני אוציא לך זיכוי ע"ס 1463 ש"ח,אז יצאה ששילמתי על טיפול 10000 1828 ש"ח !!! במוסך מורשה זה לא עולה ככה .  אחרי זה נסעתי למוסך אחר שאני מכירה והתחלנו לבדוק לפי החשבונית מה הוא החליף וגילינו שבכלל הוא אפילו לא נגע בברגים ולא פירק שום דבר ,אבל הקטע הכי מזעזע שהוא אפילו את הטיפול לא ביצע לא החליף פילטרים ולא החליף שמן הדבר היחיד שהוא עשה זה שטיפת רכב+מנוע והבריג את הבורג של החגורה של האחטרנטור זהו  !!! צילמתי את הכל , ואני רוצה להגיש תלונה על הבן אדם הזה אני פשוט רותחת ! 

לאן אוכל להגיש עליו ועל המוסך שלו תלונה ?

תודה על ההמלצות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תפני לאיגוד המוסכים ותגישי תלונה. יש תיעוד להכל?
מה רשום בחשבונית?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

מה תועיל לה פניה לאיגוד המוסכים?
אלו "שיניים" יש להם כנגד בעלי המוסכים?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא כל המוסכים חברים באיגוד המוסכים.

2. גם אם בורר מטעם האיגוד יקבע כי בעל המוסך הונה את בעלת הרכב, לאיגוד אין שיניים והוא לא יכול לכפות את החלטת הבורר.

3. את יכולה להגיש תביעה קטנה בביהמ"ש ולדרוש הוצאותיך(חובה להצטייד בחוו"ד של מומחה).

4. ניתן להגיש תלונה באגף הרכב - משרד התחבורה.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי 

כן יש לי תמונות שאני צילמתי 

היום התקשרתי לכמה מוסכים ,אם הם יכולים לבצע בדיקה לתת לי חוות דעת בכתב 

אז מוסך אחד הסכים 

השאלה המכתב לאיגוד המוסכים עדיף מעורך דין ?

תודה

image.thumb.png.85832dbe9343dd8c579863f904e3a808.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך "בוטיק".
מעניין מה התכוון עבודת אנטרנט לפי דעתי במאה ה 21 זה נקרא האלמנט.

לא מצליח להבין עסק שגונב מהלקוחות שלו במיוחד בעידן של האינטרנט וששם המשחק הוא קודם כל שירות ומקצועיות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות 

הוא בטוח לא באיגוד המוסכים 

אני גם לא בטוחה שהחשבונית הזאת אמיתית ולא פקטיבית 

כשהתחלתי לצלצם הוא הזמין לי משטרה וכשהמשטרה הגיע בדקה תעודת זהות ואמרה שאני לא יכולה להיות בשטח פרטי ולצלם 

מחקתי את הוידאו ,אבל חברה שלי במשטרה אמרה שאם יהיה לי הוכחות ומכתב עם חוות דעת ויש את תעוד מהמצלמה של השוטר 

אני יכולה להגיש עליו תלונה במשטרה גם ,למרות שאני בטוחה שגם הפ לא יעשו כלום , המוסכניק שבדק ששום דבר לא הוחלף אמר תגידי תודה שיצאת בנזק ל 2000 ש"ח 

אבל אותי זה לא מנחם בכלל 

אטרנטור = זה אלטרנור הוא רק חיזק לי את החגורה זה בורג ביחיד שהוא נגע חחחח הזוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,

היי 
כן יש לי תמונות שאני צילמתי 
היום התקשרתי לכמה מוסכים ,אם הם יכולים לבצע בדיקה לתת לי חוות דעת בכתב 
אז מוסך אחד הסכים 
השאלה המכתב לאיגוד המוסכים עדיף מעורך דין ?
תודה
image.thumb.png.85832dbe9343dd8c579863f904e3a808.png

פותחת השרשור, בהנחה שאלו העובדות, המקרה מזעזע.
בכל מקרה כדאי שתהיה בידך אסמכתא ממכון הרישוי שמעידה כי הרכב לא נכשל במבחן.
בנוסף להקליט את כל השיחות על בעל המוסך, לא ניתן לדעת מה יפלוט תוך כדי דיבור.
ממליץ לך לפנות לבעל המוסך ולדרוש את כספך, תסבירי לו כי את לא מתכוונת לוותר וכי יש בידייך הוכחות חותכות שהוא שיקר ואם הכסף לא יושב את תפרסמי את המקרה ברבים כולל שמו ושם המוסך מלווה בתמונות ובחוות הדעת.
בתביעות קטנות במקרה הטוב תקבלי את מה ששילמת, אחרי הרבה מאמץ.
לפני שאת מוציאה נשקים למלחמה (עו"ד, כספים ועצבים...) את צריכה להחליט מה המטרה אליה את מכוונת.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לעבור לכתוב ולא דיבורים.

אני הייתי מתחיל בבדיקה  עם מכון הרישוי שהרכבב עבר בפעם הראשונה ומתי עבר. על הקבלה של מכון הטסטים צריכה להיות גם השעה שהרכב עבר (אם אין את הקבלה יוכלו בטח להוציא העתק במכון). כשיש לך שעת מעבר אולי תוכלי מיד להוכיח שלא עשה את מה שטען ולו מפאת חוסר זמן. 

אחר כך לכתוב לו שהרכב נבדק ולא נעשו הדברים שנטענו יחד עם מועד מסירת הרכב למוסך ושעת הטסט עם דרישה להחזר (לשלוח בפקס ולשמור את האישור) כולל העתק למשרד התחבורה.

אם לא יסכים אז תביעות קטנות.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזעזע זה לא מילה 

כן יש בידי מסמך שהאוטו עבר טסט ,ואפילו גם הגעתי אליהם והמזכירה בדקה במחשב האוטו היה אצלהם בבדיקה רק פעם אחת ועבר טסט בפעם הראשונה 

מחר אני נוסעת למוסך שיעשה לי את הדיקה ויתן חוות דעת ואז אולי באמת אני ארשום לו הודעה ...

המטרה להעניש את הבן אדם הזה ,כבר הרבה עצבים בוזבזו 

אני אתלונן בכל מקום אפשרי ,כי נראה לי גם שהמוסך שלו זה קומבינה אחת גדולה -שנה שעברה היה לו שם אחד וכתובת אחת

השנה כשהתקשרתי אליו הוא שלח לי פרסומת עם שם מוסך אחר שהגעתי אליו לתיקון וכשנתן לי את החשבונית זה היה שם אחר עם ת.ז שלו אבל הכתבות וטלפונים של המוסך משנה שעברה 

ושוב תודה רבה על ההמצלות 

שלא יקרה לאף אחד 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה בחיפה?.

לפי מס' תעודת זהות תוכלי לבדוק אם בכלל ואיך הוא מופיע ברשויות המס, כאן:

https://www.misim.gov.il/gmishurim/frmInputMekabel.aspx?cur=0

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, רפי לין כתב:

האם זה בחיפה?.

לפי מס' תעודת זהות תוכלי לבדוק אם בכלל ואיך הוא מופיע ברשויות המס, כאן:

https://www.misim.gov.il/gmishurim/frmInputMekabel.aspx?cur=0

בברכה  -  רפי לין

לא זה בתל אביב

בדקתי לפי מס' ת.ז אין לו אישור ניכוי מס 

יכול להיות הוא מדווח אחרת -אם בכלל חחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרי הדברים קרו כמתואר, מדובר פה בהונאה ובגניבה של בית העסק.

אספי כל תיעוד שיש בידך.

1) אישור מעבר על טסט תוך ציון יום ושעה.

2) אישור בדיקת מוסך מורשה על החלפים שלכאורה הוחלפו.

3) חוות דעת מוסך מורשה שאומרת במפורש אם הרכב היה עובר טסט ללא החלפה של כל החלפים שהמוסך החליף.

תראי מדובר פה באישורים שיעלו לך כסף ובלי האישורים הללו אין לך מה ללכת לתביעות קטנות.

אז יש לך פה שתי אפשרויות..

לבלוע את האגו ולעבור הלאה ולא לראות אותו יותר.

או להוציא עוד כספים כדי אולי לקבל ממנו פיצוי (מה שאני לא מאמין שיקרה).

לדעתי.

תתקדמי ותוציאי את זעמך בביקורות באינטרנט על בית העסק.

לא בטוח שאת יכולה לומר כאן את שם העסק, אבל את כן יכולה לתת לינק לביקורת שאת רושמת עליו בגוגל..

תקנו אותי אם אני טועה.

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, roy007 כתב:

אם הרי הדברים קרו כמתואר, מדובר פה בהונאה ובגניבה של בית העסק.

אספי כל תיעוד שיש בידך.

1) אישור מעבר על טסט תוך ציון יום ושעה.

2) אישור בדיקת מוסך מורשה על החלפים שלכאורה הוחלפו.

3) חוות דעת מוסך מורשה שאומרת במפורש אם הרכב היה עובר טסט ללא החלפה של כל החלפים שהמוסך החליף.

תראי מדובר פה באישורים שיעלו לך כסף ובלי האישורים הללו אין לך מה ללכת לתביעות קטנות.

אז יש לך פה שתי אפשרויות..

לבלוע את האגו ולעבור הלאה ולא לראות אותו יותר.

או להוציא עוד כספים כדי אולי לקבל ממנו פיצוי (מה שאני לא מאמין שיקרה).

לדעתי.

תתקדמי ותוציאי את זעמך בביקורות באינטרנט על בית העסק.

לא בטוח שאת יכולה לומר כאן את שם העסק, אבל את כן יכולה לתת לינק לביקורת שאת רושמת עליו בגוגל..

היי 

כן יש לי את כל ההוכחות 

היום היתי במוסך שנתן לי חוות דעת בכתב שילמתי לו 280 + מע"מ 

רק לגבי החלפת אלטרנטור הוא לא בטוח אם החליפו או לא כי יש עליו מדבקשה שעבר שיפוץ ,אבל בגלל שהאוטו הזה נקנה מבאדגט -אפשר יהיה לבדוק את זה -אם הוחלף כשקנינו אותו 

אין פה אגו בכלל ,פשוט אנשים כאלה אמורים להיענש

ביקורת אין לי איפה לכתוב ,כי המוסך שלו (מה שרשום בחשבונית) מופיע רק בלינק אחד שזה פרסומת בגוגל :( 

זה החוות דעת של המוסך

image.thumb.png.acfb1f6269de5d70eea94f107a3c5e8c.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לפי החשבונית אפשר להבין שמדובר במקום מאוד לא רציני שזורק מחירים איך שבא לו. 

מאחל לך בהצלחה, לא יהיה פשוט להוציא מהם את הכסף. מומלץ בכל מקרה לגשת עם המסמכים ולהגיש תלונה במשטרה. בשלב זה הם לא יעשו דבר אבל יהיה רישום לעתיד שכן מוסך כזה יעשה זאת שוב ושוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...