Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים מקוריים סקודה ראפיד ספייסבק

שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי לאחרונה סקודה ראפיד ספייסבק 2015.

אני קצת מאוכזב מאיכות השמע ברכב.

הבעלים הקודם הוסיף להם  2 רמקולים 6*9 של רוקפורד במגש האחורי ועדין האיכות די גרועה.

מישהו יודע עם איזה רמקולים מקוריים הרכב מגיע?

או שאולי הבעיה בעצם במערכת מולטימדיה שמותקנת ברכב שהיא עם 2 אופציות כיוון בלבד (באס וטרבל)?

ברכב הקודם היה מותקן לי

סט קומפוננט של מורל טמפו

מגבר jbl gto804ez 

וסאב מורל פרימו 12 אינצ'

הקומפוננט נמכר עם הרכב, הסאב והמגבר נשארו אצלי והתכנון להתקין אותם ברכב הנוכחי אחרי שאבין אם אני צריך לשדרג את הרמקולים המקוריים או את המערכת מולטימידה שגורעים את איכות השמיעה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים מקוריים הם בדר"כ לא "שיא השיאים" ולא משהו שיעזור לדעת "באילו רמקולים מדובר".

מערכת המולטימדיה מקורית? תואמת מקור בהתקנה מקומית או אפטרמרקט כלשהו? יש דגם/תמונה?

אם כבר יש לך מגבר וכוונה להתקינו, אז יכול ללכת על זה קודם.

אתה יכול להגביר תחילה את הרמקולים המקוריים, בעדינות, ולראות אם יש שיפור עבורך ומשם להחליט הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תום,

תודה על המענה הענייני

מצרף תמונה של המערכת, זו המערכת שהותקנה פה דרך רדיו מילאנו אם אני זוכר נכון כשהרכב הוזמן ע"י הבעלים הראשון.

הרעיון לחיבור המגבר תחילה יכולה להיות באמת מעניין לניסיון ראשוני.

אומנם לא יתן לי אופציות כיוון נוספות אבל אולי באמת יכול לשנות מעט את האיכות הראשונית..

20200519_183757.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל יחידת הראש(המסך) משפיע המון על איכות הסאונד

איכות הסאונד הטובה ביותר זה בפיונר/קנווד

ואחר כך במסך אנדרואיד

ולאחר מכן מסכים פשוטים כמו הקיימים ברכב שלך

ללא ספק מגבר אם יש לך מאוד מומלץ מכיון שתוכל להגביר את ההספק הרמקולים (6X9) שיש לך וגם לכוון אותם ישמעו נקי במידה והם תקינים

הדרך הנכונה בתור התחלה היא התקנת קומפוונט בדלתות מקדימה וסאב

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ברור לי שהאיכות נגזרת מאיכות המסך עצמו.

בגלל זה אני מחפש פתרונות..

חושב שאלך על הכיוון של המגבר והסאב בתור התחלה ואז אם לא יהיה שיפור אנסה להחליף גם את המסך עצמו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...