Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לבחור קטנוע בין עירוני?

NimLord
שימו לב! השרשור הזה בן 1438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני כרגע בתהליך הוצאת רשיון a1. 

אני גר במרכז תל אביב ועובד בראשון לציון, נסיעה של בערך 25 דקות, ומחפש קטנוע שיקח אותי בנוחות לעבודה בבוקר וחזרה בערב. התקציב שלי הוא 25k. חשבתי בינתיים על xmax 300/400. מה דעתכם? איזה עוד קטנועים יכולים להתאים לי? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, אורח לרגע כתב:

התקציב כולל מיגון וביטוח?

ביטוח זה עניין יקר, יחסית. שים לב שקטנוע 250 נמצא במדרגת ביטוח נמוכה יותר, מה גם ש250 יספק את צרכיך.

לא כולל מיגון וביטוח. הבנתי שהפער הוא 1000 שקל בשנה. האם לא כדאי להשקיע את זה בשביל נוחות נסיעה בכביש מהיר? וגם, על איזה דגמים להסתכל? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקול רכישת אופנוע/קטנוע חשמליים... עלויות אחזקה נמוכות מאוד ועם טווח שמותאם בדיוק למטרה שלך.

עריכה אחרונה על ידי TT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולבחור ללא ניסיון כלל על דו"ג בכביש לא הייתי ממליץ על כלי חשמלי. לא שומעים אותך ולא יודעים שאתה נמצא על הכביש. 

כן לעבור על כלי חשמלי לאחר שנה או שנתיים של רכיבה וקבלת ניסיון. 

לגבי קטנוע בנזין- ג'וי מקס כמו כולם יעשה אחלה עבודה. 250 סמ"ק יספיק אבל ה300 יהיה עם מרווח נשימה עדיף מעט, אבל זכור שאתה רוכב כנראה בשעות העומס ככה שזה לא כזה משמעותי והמרחק איננו כזה גדול. יש גם את הדאון טאון 350 שהוא מעולה. הייתי ממליץ להתמקד על כלים עם ABS כדי להיות רגוע יותר בבלימות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

250 יספיק לך, גם הביטוח יהיה יותר זול. 

חפש קטנוע עם abs.

קח בחשבון שאקס מקס מקס ממש צפוף עם מושב קשיח במיוחד, אבל נהנה מתא מטען הגדול בקטגוריה, הייתי מחפש קטנוע עם רצפה שטוחה כמה שיותר (המחיצה הזו בין הרגליים בקטנוע זה פשוט הדבר הכי מיותר שיכול להיות) 

ממליץ ללכת לשבת על הקטנועים ולראות שהגודל מתאים לך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...