Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

stum

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

Recommended Posts

פורסם (נערכה)

אפשרי בהחלט, אבל במרחק שעה וחצי נסיעה מההורים לכל כיון. 

זה פותח עולם אחר לגמרי של סוגיות. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רק במדינה שלנו אונסים את הילדים לעזוב את ההורים לא בגלל שהם רוצים, לא בגלל קריירה או עבודה, אלא בגלל שפשוט אי אפשר לקנות בית.

ולא מדובר על לב תל אביב, אלא גם על ראשון לציון רמת גן או פתח תקווה.

הזייה

Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא וכל הדיבורים של עולם אחרי הקורונה יתבררו כשטויות

אני אף פעם לא אוהב לעשות את ההכללות של נתב"ג מלא או הכבישים מלאים אז לכולם טוב.

וברור לכולם שברגע שיפתחו את הטיסות שזה כנראה יקרה בעוד חודש(דיברו על חופשות רק בתחילת 2021!!!) המונים יטוסו לחו"ל

גם למעמד הביניים הנמוך, אלו שמרוויחים מינימום זה רק מכה בכנף. אולי צמצום הוצאות למשך חודשים והכל חוזר להיות כרגיל, הכל היה היסטריה

מי שנפגע זה רק המסכנים שיהפכו עוד יותר מסכנים, ואני מדבר על הקשישים, על הנכים שלא יכולים לעבוד, על אנשים שלא שפר מזלם ונתקלו בכל מיני בעיות בחיים, הם יהיו עוד יותר מסכנים, ועל המסכנים האלו פשוט לא שומעים

היה ברור לי שהכל היסטרי ולא קניתי לשנייה את דמעות התנין של כל מיני אנשים, אבל מה שכן אני מבין למה אנשים הלכו לקיצוני ביותר כי כשזה באמת יקרה להם(אם וכנראה שלא) אז גם אז הממשלה לא באמת תעזור

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רון, אני חושב שמה שאתה אומר פה לא מחובר בכלל למציאות.

הכלכלה במצב רע מאוד, זה הרבה יותר ממכה קלה בכנף, רק ה-100 מיליארד ששפכו פה במשרד האוצר והפסד המיסים הפוטנציאלי כתוצאה מהיעדר הכנסות יביא עלינו גזירות כלכליות אדירות.

עוד מיסים, עוד נטל על מעמד הביניים.

הולך להיות הרבה יותר רע לפני שיהיה יותר טוב

Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 16 דקות, רון18 כתב:

לצערי לא וכל הדיבורים של עולם אחרי הקורונה יתבררו כשטויות

אני אף פעם לא אוהב לעשות את ההכללות של נתב"ג מלא או הכבישים מלאים אז לכולם טוב.

וברור לכולם שברגע שיפתחו את הטיסות שזה כנראה יקרה בעוד חודש(דיברו על חופשות רק בתחילת 2021!!!) המונים יטוסו לחו"ל

יטוסו לאן בדיוק? הם יאלצו לשהות 14 ימים בבידוד במדינה אליה הם טסו ואחר כך 14 ימים בבידוד בישראל. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 15 דקות, yuvalganim כתב:

רון, אני חושב שמה שאתה אומר פה לא מחובר בכלל למציאות.

הכלכלה במצב רע מאוד, זה הרבה יותר ממכה קלה בכנף, רק ה-100 מיליארד ששפכו פה במשרד האוצר והפסד המיסים הפוטנציאלי כתוצאה מהיעדר הכנסות יביא עלינו גזירות כלכליות אדירות.

עוד מיסים, עוד נטל על מעמד הביניים.

הולך להיות הרבה יותר רע לפני שיהיה יותר טוב

מעמד הביניים(הנמוך והגבוה כי יש שתיים) יספוג את זה

כמו שהוא סופג עליות בכל שנה שקשורות לכל מיני נושאים

לא יהיה שום צעד דרסטי

מי שיפגע כרגיל זה המסכנים שסופרים כל שקל

עריכה אחרונה על ידי רון18

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מעמד הביניים לא ספג כלום אלא רק נשחק יותר ויותר משנה לשנה. תבדוק כמה אנשים יכולים להביא 10,000 שקל מהיום למחר בלי לקחת הלוואות. התוצאות יפתיעו אותך. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
Just now, ChemGuy85 כתב:

יטוסו לאן בדיוק? הגבולות סגורים, הם יאלצו לשהות 14 ימים בבידוד במדינה אליה הם טסו ואחר כך 14 ימים בבידוד בישראל. 

ראית חדשות בשבוע האחרון?

הכל כבר ערוך, מלונות בכל העולם ערוכים להיפתח, עוד חודש פחות או יותר יאפשרו טיסות כל עוד לא יהיה גל שני שדומה לשיא של כל מדינה וזה כנראה לא יקרה

הגבלות הבידוד יוסרו בעתיד הקרוב

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

עוקב כל הזמן אחרי חדשות ואתה משלה את עצמך. ראשית צריך להבדיל בין תיירות פנים ובין תיירות נכנסת. אף מדינה לא תאפשר לייבא חולי קורונה מחו"ל. שנית, אם תבדוק מה המגבלות באותם בתי מלון זה די יוצא לך את החשק לנסוע לאנשהו. שלישית, בתי מלון יכולים להתכונן למה שהם רוצים זה לא אומר שאנשים יסעו. 

לפני 25 דקות, רון18 כתב:

מי שנפגע זה רק המסכנים שיהפכו עוד יותר מסכנים

בישראל יש מעל מיליון מובטלים. בינתיים 100 אלף חזרו לעבודה. מה עם השאר? כמה זמן יקח להם להשתלב חזרה במעגל העבודה?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

@רון18 גם טרנספורטר משוכנע שאוטוטו פותחים ארועים של 1000 איש. אז זה אומר שהם יתקיימו?

בינתיים ענף התעופה סופג הפסדים של מאות מיליארדי דולרים ועל הנזקים לענפים כמו מלונאות ואתרי תיירות בכלל לא מדברים. וגם כאשר יחזרו לפעילות מבחר הטיסות יצטמצם והמחירים יעלו כי יהיה צורך בריחוק. ומי יודע לאן תרצה לנסוע, כי האתרים יהיו, במקרה הטוב, מוגבלים ובמקרה הרע סגורים.

חזרה לשגרה? האומדן שלי - מינימום עוד שנה. וגם זה אופטימי. 

עריכה אחרונה על ידי sperial

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, sperial כתב:

@רון18 גם טרנספורטר משוכנע שאוטוטו פותחים ארועים של 1000 איש. אז זה אומר שהם יתקייצו?

אנילא אמרתי 1000 

אמרתי 300-500 יהיה בקרוב

סביב יולי אוגוסט

אירועי ענק בפארק הירקון לא יהיו כרגע

לפני 2 שעות, yuvalganim כתב:

600 אלף שקל לא יספיקו

במחיר של 2.5 מיליון צריך לשים מיליון וחצי שקל דאון פיימנט רק כדי לקחת משכנתא של מיליון שקל ולהתאבד כלכלית

למה משכנתא של מליון שקל זאת התאבדות ?

אני מכיר המון שלקחו מליון ומליון וחצי

אני מכיר אנשים שלקחו משכנתא יותר גדולה אפילו בשביל בית פרטי

מחזירים 6000-10,000 בחודש, 30 שנה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
לפני 10 דקות, Transporter כתב:

למה משכנתא של מליון שקל זאת התאבדות ?

אני מכיר המון שלקחו מליון ומליון וחצי

אני מכיר אנשים שלקחו משכנתא יותר גדולה אפילו בשביל בית פרטי

מחזירים 6000-10,000 בחודש, 30 שנה

אנשים שהתחייבו לסכומים האלה יצאו מנקודת הנחה שבמשך 30 שנה הם תמיד יעבדו, המשכורות תמיד יעלו, המצב הבריאות שלהם תמיד יהיה טוב ואף פעם לא יהיו  משברים בלתי צפויים בדרך. ופתאום הגיע משבר הקורונה. חודש וחצי בלי עבודה וכבר נטישה המונית של דירות בתל אביב, חזרה להורים, בכי בתקשורת, כתבות על "הדור האבוד" ועוד. 

תראה זה לא מפתיע המשבר הכלכלי הרציני האחרון שפקד את מדינת ישראל היה ב-2001-2002. הדור של היום הוא דור שלא ידע משברים כלכליים אז קל להם לאמץ תפיסת עולם אופטימית שכזאת. 

• מעניין 1
  • עצה טובה! 4

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זו התאבדות כי אם תסתכל על השכר החציוני, תראה שרוב האנשים חיים מעל הפופיק.

כלל האצבע הוא שהמשכנתא צריכה להיות עד 28% מההכנסות נטו של משק הבית.

היום רוב הצעירים לוקחים משכנתאות גבוהות יותר מהאחוז הזה ועל כן הסיכוי שלהם להיכנס למעגל העוני במסגרת 30 שנות חיי המשכנתא - גבוה.

משכנתא של 5,000 שקל זה אומר שצריכים להכניס כמעט 18,000 שקל נטו לפחות, אין הרבה משקי בית שמכניסים סכום כזה, בטח לא זוגות צעירים שהם הרוכשים העיקריים.

• עצה טובה! 1

Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הקושי הוא לתחזק רמת הכנסה כזאת במשך 30 שנה. 

• עצה טובה! 2

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, ChemGuy85 כתב:

אפשרי בהחלט, אבל במרחק שעה וחצי נסיעה מההורים לכל כיון. 

זה פותח עולם אחר לגמרי של סוגיות. 

לא רק.

כשאנחנו היינו ילדם אי שם בשנות השבעים אנשים קנו דירות בקומה שלישית בלי מעלית ורק כשהתבססו עברו לדירות יותר טובןת (מי שיכל להרשות לעצמו).

גם היום לא יקרה כלום אם זוגות צעירים יגורו 4-5 שנים ראשונות בשכונות הפחות טובות, בבניינים ישנים ובדירות 3 חדרים ובזמן הזה יחסכו וישפרו דיור.

בשום מקום בעולם כולם יכולים להרשות לעצמם לגור בעיר המרכזית בדירת 4-5 חדרים חדשה. רק אצלנו מי שגר שעה מהעיר הגדולה נחשב למסכן שגר בחור.

• עצה טובה! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...