Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה מקרי רצח בזוגיות תמיד מצד הגברים?

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאור שתי מקרי הרצח שהתפרסמו לאחרונה בארצנו, שמתווספים לעשרות מקרים כל שנה  שבו זה תמיד הגבר שרוצח את האשה, ואני פעם באף פעם לא שומע על מקרה הפוך,  רציתי לשאול כאן, בפורום שרובו מאוכלס על ידי גברים, מה לעזאזל הבעיה שלנו? 

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא אהיה פוליטקלי קורקט אבל 90 אחוז ממקרה הרצח הם של אתיופים .ערבים ועולים מחבר העמים.

ילידי הארץ רצחו לעיתים רחוקות.אגב המשטרה  לא מפלחת או לא מפרסמת פילוח ומתייחסת לכל הגברים כמכלול אחד שלם.במקרי גירושים הגברים מקבילים  תלונות שווא ועוברים גהינום של ניתוק מהילדים וכדומה.אגב 150 גברים מתאבדים בשנה בעקבות גירושים.

ועוד משהו .נשים רוצחות את הילדים שלהם יותר מגברים.

אז מי פה הקורבן?

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 2
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנשים.

שנרצחות.

שנאנסות.

בגלל שהן חלשות יותר פיזית.

הן הקרבן.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה "שלנו" נקראת כרומוזום Y שאחראי בין השאר ליצירה מוגברת של טסטוסטרון בהשוואה לנשים - מה שגורם, בין השאר, בהכללה הכי גסה שיש, למבנה גוף חזק יותר ולעוד אלף ואחת תופעות, אחת מהן היא... אלימות מוגברת.

אני לא ממציא את זה, זה מדוד. ויקיפדיה לשירותך.

זה כמובן לא תירוץ לכלום, כל אחד חייב להתמודד עם הקשיים הפרטיים שלו, בין אם הם נובעים מגנטיקה או מעיצוב בגיל הרך. אבל זאת נקודת הפתיחה, בהכללה גסה.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Bob Ross כתב:

אני פעם באף פעם לא שומע על מקרה הפוך

זו אחת הבעיות העיקריות - הדיווח. יש נרטיבים שהמדיה אוהבת לחזור עליהם משיקולים מסחריים, בדיוק כמו שהוליווד אוהבת לצלם סרטים על גיבורי על וסדרות על רופאים ועורכי דין וכמו שרוב השירים הם על אהבה. כל זה מיועד לגרום לפעולה מצד הקורא/צופה/מאזין שתכניס כסף לקופה.

כן, סטטיסטית יש יותר גברים שנוקטים באלימות במשפחה מנשים, כמו שיש יותר נשים שלוקחות חופשה ארוכה מהעבודה בשביל לשבת בבית עם ילדים קטנים מגברים. זה לא אומר שאין מקרים הפוכים, פשוט לא מרבים לדבר עליהם. אנשים אינטליגנטיים יודעים לקחת את כל הדיווחים בע"מ ולעשות את המחקר שלהם באופן עצמאי אם הנושא מספיק מעניין אותם.

עריכה אחרונה על ידי Derish
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, hans כתב:

יצירה מוגברת של טסטוסטרון בהשוואה לנשים - מה שגורם, בין השאר, בהכללה הכי גסה שיש, למבנה גוף חזק יותר ולעוד אלף ואחת תופעות, אחת מהן היא... אלימות מוגברת.

מעניין מה שאתה אומר הנס. אתה בעצם טוען שהכל ביולוגי? "חווטנו" ביולוגית להיות אלימים יותר מהמין השני?

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק שיותר גברים רוצחים את נשותיהם מהמקרה ההפוך.
אבל אני חושב שההפרש לא כזה ענק כמו שאתה חושב. 
אני די בטוח שרוב המקרים ההפוכים קראו על ידי "תאונות" כמו להזיז לו את הסולם, להרעיל אותו או לתת לו דחיפה קלה כשהוא ניסה לסדר את המזגן בקומה השביעית. דברים הרבה יותר קשה להוכיח כרצח.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשים נרצחות, אבל הרבה יותר גברים מתאבדים ועל זה אתה לא שומע

כשהאישה מחליטה להעיף אותך מהבית ושלא תראה את הילדים שלך ותחייה כמו כלב בחובות זה על הפנים והכי גרוע שזה הכל בחסות החוק.

** להדגיש שאני לא מצדיק אלימות משום סוג - לא פיזית ולא נפשית

עריכה אחרונה על ידי mh53
  • מעניין 1

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Alkash כתב:

אני די בטוח שרוב המקרים ההפוכים קראו על ידי "תאונות" כמו להזיז לו את הסולם, להרעיל אותו או לתת לו דחיפה קלה כשהוא ניסה לסדר את המזגן בקומה השביעית. דברים הרבה יותר קשה להוכיח כרצח.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
  • מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Legend כתב:

מותר להניח את זה כאן?

אלימות נגד נשים

מעניין מה גרם לעלייה ב-2018 ולאחר מכן לירידה ב-2019 (ב-50%)? האם סתם טעות סטטיסטית או משהו אחר?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, Bob Ross כתב:

מעניין מה שאתה אומר הנס. אתה בעצם טוען שהכל ביולוגי? "חווטנו" ביולוגית להיות אלימים יותר מהמין השני?

ברירה טבעית, מי ששרד היה מי שיכל להביא אוכל, שזה אומר לאורך אלפי שנים לצוד.

היום אתה מביא אוכל מהסופר, לא הייתה פריווילגיה כזו עד לפני כמה מאות שנים במקרה הטוב (לא סופר במשמעות הנוכחית, אלא קצביה וכאלה).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, ניקו פ. כתב:

הנשים.

שנרצחות.

שנאנסות.

בגלל שהן חלשות יותר פיזית.

הן הקרבן.

פחחחחחחחחחחח 

אישה בעולם המודרני יכולה לרסק חיים של גבר ב-5 דקות שיחה טלפון. 

• אהבתי 3
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...