Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמכרויות בזמן קורונה; בואו לשתף

DareDevil

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, בנצי כתב:

תן עוד קצת פרטים על התרופה, אני חובב תרופות.

טל"ח

שלחתי בפרטי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, בנצי כתב:

שמות בעברית, אני מאוד אוהב קטמין, אדרול, מורפיום...
אני צריך לעסוק בתחום.

טל"ח

קראתי שכדור קלונקס בשאיפה מעניק אחלה הרגשה

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסניף דבק מגע יותר זול

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא מומלץ. אתה יודע כמה הR12 של המזגנים הישנים עולה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מכל השטויות של עשירים, 3 שקל אתה קונה חצי ליטר 95, ומסניף כמה שבא לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בערך שנה ושבועיים, מרגיש טוב עם עצמי. לפי האפליקציה שאני משתמש בה לעקוב אחרי מדדים, זמנים וכדומה, אני רואה שהצלחתי לחסוך פחות או יותר מה שכתוב בה. קרוב ל25 אלף שקל. 

המטרה עכשיו זה הסיגריות. משהו שבאמת מציק ומיותר. עם הסיגריות צריך פשוט להחזיק שבוע שבועיים ונראה לי שעברנו את זה. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

סמים לזה סוף

סמים ונהנים

סיפור קצר מעברי שמדגיש הבדלים בגישות בין מדינות.

הרבה שנים עבדתי עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים במסגרות יומיומיות.

5 שנים היו בנורווגיה. במסגרת הזאת הייתי גם צריך לחלק תרופות פסיכיאטריות מכל הסוגים/מינים/צבעים.

עכשיו בנורווגיה כדאי שתוכל לחלק תרופות לאנשים, וגם לסדר אותן מראש באוגדן הולך ככה:

יש לך שבוע למידה מלא, כל יום 9 ש'. עם אחות מורשת מטעם המדינה, לומדים על תרופות, על מצבי חירום, על תהליכים בגוף, תופעות לוואי(והכול בנורווגית כמובן).  אחרי השבוע יש בחינה בעל פה של חצי שעה על החומר, שצריך לעבור. ואז מקבלים תעודה חתומה עם השם שלך והמספר האישי שלך. שמותר לך לחלק תרופות רק במקום שאתה עובד.

נעבור קדימה. בישראל גם עבדתי במסגרת דומה, שהצריכה חלוקה של אותן תרופות

יודעים איך זה עובד פה?

באה האחות המקומית של הישוב, מדברת איתך אחד על אחד שיחת חולין של חצי שעה, וזהוא הוסמכת! אתה יכול לחלק תרופות לאנשים.

לפחות פעם הייתי צריך לקחת בעצמי כדור מהמשפחה לאיזו תקופה, הייתי מוסמך של 2 מדינות! לחלק לעצמי 

עריכה אחרונה על ידי לירון .ה.
  • מעניין 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

בערך שבוע בלי סיגריות

כל הכבוד, באמת

בקרוב תתחיל להרגיש טעמים וריחות, זה לבד שווה את זה

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.8.2021 בשעה 00:18, לירון .ה. כתב:

יודעים איך זה עובד פה?

באה האחות המקומית של הישוב, מדברת איתך אחד על אחד שיחת חולין של חצי שעה, וזהוא הוסמכת! אתה יכול לחלק תרופות לאנשים.

אינני יודע איך זה בחו"ל, אך בארץ זה דבר לא חוקי.

רק אדם בעל הסמכה רשמית של אחות מוסמכת או רופא רשאי לחלק תרופות למטופלים.

זה שהאחות המקומית החליטה לחסוך מעצמה עבודה - זה לא תקין.

(אני אח מוסמך עובד בתחום בריאות הנפש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, guya72 כתב:

אינני יודע איך זה בחו"ל, אך בארץ זה דבר לא חוקי.

רק אדם בעל הסמכה רשמית של אחות מוסמכת או רופא רשאי לחלק תרופות למטופלים.

זה שהאחות המקומית החליטה לחסוך מעצמה עבודה - זה לא תקין.

(אני אח מוסמך עובד בתחום בריאות הנפש)

לא עבדתי במוסד סגור.

החלוקה הייתה למגשיות, על פי המרשם, והתרופות הגיעו למקום על ידי האחות למשך השבוע. האחות של הישוב אמורה לפקח על זה, אבל כן זה מראה את ההבדל רצינות בין המדינות. זו ההקצנה של ההבדל בגישה בין מדינות 

וכן זה לא הרגיש הכי תקין, אבל ישראל, מעגלים פה הרבה פינות.

במאמר מוסגר אחרי שנה הספיק לי מה שראיתי וחוויתי ועזבתי בצער את התחום.

מה ש 5 שנים בנורווגיה הרגישו שונה לגמרי

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 3.2.2021 בשעה 20:00, DareDevil כתב:

אני כמעט 7 חודשים סאחי (לדיוק 6 חודשים ו27 ימים). בזמן האחרון יש לי חשק אדיר להפסיק עם הטבק. לא כל כך מצליח אבל מאמין שאני אצליח לשחרר את טבק כמו ששחררתי את הוויד.

בערך חצי שנה אחרי  והשורה הזו כל כך נכונה, יש הרבה שאומרים שהם קמים יום אחד ופשוט מפסיקים. כנראה זה אני (אחרי הרבה ניסיונות - שלא תשלו את עצמכם). בנתיים מחזיק חודש וקצת בלי סיגריות.

עליתי במהלך השנה הזו 10 קילו, מחיר קטן לשלם. יש עוד דברים שהייתי שמח לעשות אבל זה לוקח זמן להיות ולמצוא את הדרך הנכונה לפעול - הכי חשוב שיש לי רצון לעשות את המטרות שיש לי ברשימה - עבודה חדשה, כושר ותזונה, דירה חדשה וכו'. 

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 5
  • רעיון טוב! 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עברו כבר יותר מ100 ימים מאז שהפסקתי לעשן סיגריות, אפשר להגיד שאני מרגיש "נורמלי". אני לא מת על הריח של הסיגריות. זה לא נעים בכלל.

"אני לא יודע איך עישנתי בעבר" היה משפט מוזר שרציתי לדעת איך זה מרגיש להיות ככה ולהגיד אותו. בפה מלא הגעתי לזה. טבק זה נו נו נו בשבילי עכשיו. מסתכל על מעשנים ולא מבין איפה הייתי ולמה שרפתי אלפייה או יותר בחודש על סיגריות. 

לעדכונכם - עם הקנאביס יושב כבר על שנה ו5 חודשים. הריח של הקנאביס משכר אבל ידוע לי שהוא גם משקר. 

בין 2 החומרים לא ציפיתי שדווקא הטבק יהיה זה שיהווה טריגר יותר "רגשי" בכל הנוגע לדברים שמסביב. עבודה, משפחה וחברים. 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...