Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי קרמי/ננו לרכב לרכב חדש.

שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני צריך לקבל חודש הבא אאודי A3 שחור מטאלי,

חשבתי לעשות לה ציפוי ננו.

האם שכבה אחת מספיקה או שעדיף 2 שכבות?

כמה זמן זה מחזיק?

האם יש דבר נוסף שמומלץ בשביל להגן על הרכב בנוסף לננו?

מכירים מישהו מומלץ במחיר סביר שיעשה זאת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהלן,

אני עשיתי לבד ציפוי לפני כמה שבועות. רכשתי cquartz uk 3.0 שנחשב מעולה מכאן. עולה כ 300 ש"ח.

בציפוי הזה היצרן ממליץ בין 1-2 שכבות כשהמקסימום הוא 3. הציפוי מחזיק כשנתיים פלוס מינוס במידה ושמרת עליו כמו שצריך. כמו שצריך אומר להשתמש אחת לכמה חודשים ב carpro Reload (כמות קטנה מצורפת בערכה) ושטיפה ב carpro Reset שמפו (לא מצורף).

עשיתי לבד את הציפוי. צריך לקרוא טוב טוב את ההוראות ולהבין מה לעשות. מתי להחליף מטלית, מתי לנגב את החומר וכו'.

ברגע שמבינים את התהליך זו לא בעיה, מה שכן, זו עבודה לא קלה.

כיוון שהרכב שלך חדש וכנראה יגיע בלי יותר מדי סווירלים (כנראה...) עבודת ההכנה שלך לפני הציפוי תהיה:

1. שטיפה עם שמפו, עדיך עם כזה ללא Gloss enhancers

2. פלסטלינה

3. אולי Ironx

4. IPA

אם אתה לא רוצה ציפוי, יש לך גם אוטמי צבע ורמה אחת מעל ציפוי ננו אלו כבר ציפויי PPF אבל זה כבר מאוד יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אני עשיתי לבד ציפוי לפני כמה שבועות. רכשתי cquartz uk 3.0 שנחשב מעולה מכאן. עולה כ 300 ש"ח.

בציפוי הזה היצרן ממליץ בין 1-2 שכבות כשהמקסימום הוא 3. הציפוי מחזיק כשנתיים פלוס מינוס במידה ושמרת עליו כמו שצריך. כמו שצריך אומר להשתמש אחת לכמה חודשים ב carpro Reload (כמות קטנה מצורפת בערכה) ושטיפה ב carpro Reset שמפו (לא מצורף).

עשיתי לבד את הציפוי. צריך לקרוא טוב טוב את ההוראות ולהבין מה לעשות. מתי להחליף מטלית, מתי לנגב את החומר וכו'.

ברגע שמבינים את התהליך זו לא בעיה, מה שכן, זו עבודה לא קלה.

כיוון שהרכב שלך חדש וכנראה יגיע בלי יותר מדי סווירלים (כנראה...) עבודת ההכנה שלך לפני הציפוי תהיה:

1. שטיפה עם שמפו, עדיך עם כזה ללא Gloss enhancers

2. פלסטלינה

3. אולי Ironx

4. IPA

ם אתה לא רוצה ציפוי, יש לך גם אוטמי צבע ורמה אחת מעל ציפוי ננו אלו כבר ציפויי PPF אבל זה כבר מאוד יקר.

תודה אבל מהנסיון שלי האישי אני מעדיף שמישהו שעשה זאת כבר כמה פעמים יעשה את זה ולא אני :-P

PPF זה כבר יקר מידי בשבילי.

אשמח בכל מקרה על המלצות של מישהו שעושה זאת עם חומרים איכותיים ומחיר סביר ל2 שכבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

רכשתי רכב חדש, טויוטה קאמרי, וברגע שאני אקבל אותו מהסוכנות אני מעוניין לקחת אותו ישירות לביצוע ציפוי ננו.

הצורך העיקרי הוא שהחרא של הציפורים "יחליק" מהרכב בזמן אמת ככל שניתן, ולא חסר במקומות בהם אני חונה ונוסע.

ועל הדרך שגם מי גשם יחליקו למטה וכך לקבל ראות טובה יותר תחת גשם חזק.

ואני רוצה שהציפוי יחזיק כמה שיותר זמן, וכמובן לא יפגע בצבע הרכב (לבן).

על אילו מקומות או בעלי מקצוע אתם ממליצים לצורך ביצוע המשימה?

אני מאזור הרצליה, יכול להגיע לכל מקום במרכז לשם כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפוי PPF לא נועד להחליק חרא.

הוא נותן הגנה אחרת.

אם אתה רוצה שהלשלשת תחליק יפה אז תוסיף בסוף אוטם שומני כלשהוא רצוי על בסיס סיליקון. זה מקשה מאד על הלשלשת להדבק ועדיין באמצע הגג ומספיק שמש היא תשאר במקום ולא תחליק בקיץ.

אין מנוס מלעבור עם מטלית בבוקר ולנגב את הגוש הלבן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שדיבר על ציפוי PPF.

ציפוי ננו בהחלט עוזר עם לשלשת, ונותן לך קצת יותר זמן להיפטר ממנו לפני שיעשה נזק, אבל זה לא ברמה של להחליק מהרכב...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום רב,

ברשותי seat ateca xcellence החדשה.

מעוניין לעשות ציפוי לרכב אך אני לא מבין בזה כלל.

מהמלצת חברים המליצו על ציפוי ננו קרמי, אך איני יודע האם באמת הציפוי מתאים לרכב.

מדובר ברכב לבן, חדש מהחברה (אחרי שבועיים כבר הספיקו לדפוק את הרכב וזה ממש עצבן)

השאלה אם הציפוי הזה מגן גם מפני השריטות הבאות בנוסף להגנה מנזק סביבתי?

האם בכלל מומלץ לבצע כזה ציפוי? במידה ולא מה כן כדאי (במסגרת המחיר השפוי).

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ברצוני לצפות את הרכב בחומר קרמי אז בדקתי אצל כמה דיטיילרים מחירים וחלקם הציעו חומרים שונים

ושיטות ציפוי שונות.

אחד אמר שמספיק חצי יום, השני אמר יום שלם והשלישי אמר להשאיר את הרכב לשלושה ימים מלאים בשביל לעשות

כמה שכבות.

שלושתם ביקשו סביבות ה3000 אלף על כל הרכב, כולל חלונות.

אם לבדוק מדריכי דיטלייניג ביוטיוב אז הם בכלל מצפים את החומר כמו ספריי ומנגבים וזהו.

אז איך עדיף לצפות את הרכב הציפוי קרמי?

לקנות חומר ולמרוח לבד על הרכב אחרי פוליש? או לתת את הרכב לדיטיילר לשלשה ימים בשביל לקבל תוצאה טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני לצפות את הרכב בחומר קרמי אז בדקתי אצל כמה דיטיילרים מחירים וחלקם הציעו חומרים שונים

ושיטות ציפוי שונות.

אחד אמר שמספיק חצי יום, השני אמר יום שלם והשלישי אמר להשאיר את הרכב לשלושה ימים מלאים בשביל לעשות

כמה שכבות.

שלושתם ביקשו סביבות ה3000 אלף על כל הרכב, כולל חלונות.

אם לבדוק מדריכי דיטלייניג ביוטיוב אז הם בכלל מצפים את החומר כמו ספריי ומנגבים וזהו.

אז איך עדיף לצפות את הרכב הציפוי קרמי?

לקנות חומר ולמרוח לבד על הרכב אחרי פוליש? או לתת את הרכב לדיטיילר לשלשה ימים בשביל לקבל תוצאה טובה?

יום עד שלושה ימים זה הזמן שנותנים לעבודה כזו בד"כ לא פחות, היות ומדובר על פוליש וציפוי שצריך החלמה של בערך 24 שעות בשמש, כמו כן תלוי בכמה פוליש צריך עדין גס בינוני וכמה שלבים וכו'.

אם כבר משלמים מחיר כזה לך על הרציני יותר

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

אהלן,

הרכב שלי נשרט על בסיס קבוע ע"י חתולים ושריטות מטיולי שטח, לגבי חתולים ניסיתי כל אופציה, החל מתבלינים, עד לנייר כסף, 2 כיסויים שנקרעו תוך יום, כולל תכשירי הרחקה וכלום לא עוזר,

בנוסף הוא נשרט שריטות שטחיות בשטח מעצים/ ענפים

אשמח להמלצה על ציפוי או חומר שיכול למנוע או להפחית את הנזק

20190921_161438.jpg

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...