Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזו רשת סלולרית היא הטובה ביותר?

gabif
שימו לב! השרשור הזה בן 1463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, gabif כתב:

אגב מה עם רמי לוי שרוכב על רשת פלאפון , גם שם עובדים שירותי ה volte? wificalling?

VoLTE  זה שרות קצה לקצה, לא בטוח שליבת הרשת של רמי לוי תומכת. 

כנ"ל לגבי שאר הוירטואליים. (לא מותגי המשנה כמו 012)

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, zaf כתב:

VoLTE  זה שרות קצה לקצה, לא בטוח שליבת הרשת של רמי לוי תומכת. 

כנ"ל לגבי שאר הוירטואליים. (לא מותגי המשנה כמו 012)

בפלאפון אני מקבל איכות שיחה hd אפילו ללא ה volte בתנאי שגם הצד השני בפלאפון ועם מכשיר תומך.

כאשר אני מפעיל את ה volte האיכות אפילו טובה יותר (בתנאי שהצד השני גם הפעיל את ה volte)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, gabif כתב:

בפלאפון אני מקבל איכות שיחה hd אפילו ללא ה volte בתנאי שגם הצד השני בפלאפון ועם מכשיר תומך.

כאשר אני מפעיל את ה volte האיכות אפילו טובה יותר (בתנאי שהצד השני גם הפעיל את ה volte)

ליבת הרשת של פלאפון תומכת בטכנולוגיות עדכניות , והתכונה פועלת קצה לקצה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לפי שהבנתי סלקום זכתה במכרז של אספקת סלולרי לחיילים - כלומר אמורה להיות קליטה טובה של סלקום בכל שטח צבאי (זה גם חלק מתנאי המכרז)

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3736113,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...