Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה .fr 2016

Arteko
שימו לב! השרשור הזה בן 1461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אני מחפש לקנות איביזה fr אני מחפש שנתון 2016 בצבע לבן.

אני רוצה משהו מאוד ספציפי ומחפש גם נתונים טובים ולא ממש ממהר לקנות.

הבעיה שאני שם לב שיש היצע יותר גדול של האוטו בגיר ידני מאשר אוטומט.

עד עכשיו לא שקלתי אפילו את האפשרות הזאת אבל לאחרונה התחלתי לחשוב על זה.

אני בן 25 סטודנט נוסע כל יום באוטו והאמת שאני כמעט לא עומד בפקקים. אני מתכנן לקנות את הרכב ל3-4 שנים לפחות והפחד שלי שידני יתסכל אותי ומה שיותר גרוע זה שיהיה לי קשה למכור את האוטו אחכ,  מניסיון של אנשים פה עד כמה רכב ידני סחיר? במיוחד בדגם הספציפי הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של לאון FR ידנית והלכתי על זה כי לא רציתי להתעסק עם הDSG ואני נהנה מכל רגע, לדעתי איביזות ולאונים גם בגרסאות הידניות נמכרות כמו לחמניות ותמיד יש ביקוש של צעירים אז אין לך מה לדאוג בקשר לזה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון לנו יש שני רכבים במשפחה, לי יש קליאו ידנית ולאישתי ספייס סטאר אוטומטית.

אם אני יודע שיש עומס תנועה/פקקים אני לוקח את הספייס, הייתי פחות נהנה עם ידנית.

אבל כשמדובר בכבישים פתוחים יותר הידנית מהנה יותר.

במקרה של האיביזה הידנית אמינה יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא חי בפקקים אין לך מה לחשוש מידנית, בטח כאלטרנטיבה לDSG שמאוד מפחיד אנשים במכירה.

מעבר לזה אם יש רכב שיהיה לו יתרון כידני זה סיאט כלשהי עם התווית FR בחזית והתדמית הספורטיבית שהגיר הידני משלים לה את הפוזה. 

יתכן מאוד שאפילו תהיה פופולרית יותר בקרב צעירים כשתנסה למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בעלים של איביזה 3 דלתות FR ידנית 2017 אחרי שנים רבות של נהיגה ברכבים אוטומטיים. החזרה לגיר ידני לא הייתה בעייתי והצריכה ימים בודדים של הסתגלות כדי לנהוג בצורה נוחה. אחרי כמה חודשים ההעברה כבר מבוצעת בצורה אוטומטית כשלא חושבים עליה. יש לציין שגם אני לא נהגתי בפקקים.

הרכב עצמו כיפי, נראה מצוין ושמר ערך בצורה טובה. המחירון עמד על 75% ממחיר הרכישה אחרי שנתיים וחצי כשעשיתי טרייד אין אצל יבואן (אחר). המודעה של הרכב במגרש שקיבל אותו הוסרה אחרי חודשיים (עקבתי) - לדעתי הרכב נמכר הרבה לפני כן אם לשפוט לפי קצב התחלופה ביד2.

עריכה אחרונה על ידי itaimoto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את השוק של האיביזה הידנית,

אני כן יכול להגיד לך שמכרתי רכב ידני עם שם פחות טוב מזה של סיאט (פיאט 500) תוך כשבועיים מעל המחירון של יצחק לוי, בסוף החודש. (בפועל הקונה היה יכול לחכות יומיים או שלושה ולקבל את הרכב במחירון של דצמבר)

ממה שאני רואה אצל חברים ומכרים שמחפשים סיאטים (או אפילו VAGיות בכללי), רכבים טובים נחטפים, בין אם מדובר ברכב ידני או ברכב עם DSG.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק עם רכב סיאט איביזה 2016 FR ידנית שקניתי לפני שנה. אני אפילו "הרחקתי לכת" והתקנתי עליה תוכנת ניהול מנוע (בסדנת רכב כמובן). 

הרכב ללא ספק חסכוני מאוד בתוך העיר, מחוץ לעיר קצת קשה לי להגיד לך כי אני לא ממש נוסע. 

מבחינת ביצועים, אמנם לא נהגתי על רכבי ספורט (הרכב הקודם שלי היה איביזה ידנית 2008), אבל יצא לי להשאיר חצץ ברמזור להונדה סיוויק חדשה, ואפילו רנו פלואנס. ובכללי כל הרכבים בכביש פתאום נראים לך כמו קופסאות פח שפשוט מפריעות לך בדרך אז אתה עוקף אותם בלי בכלל להתכוון. צריך לשים לב לא לעבור מגבלות מהירות כמובן :)

אתה מוזמן להתייעץ איתי אם יש לך עוד שאלות

עריכה אחרונה על ידי Yossi dashti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה fr אוטומטית בשנתון שאתה מחפש יש במרכב 3/5 דלתות.
חבר טוב רכש ב2016 אחת 5 דלתות אוטומטית שהתבררה כיחסית נדירה כיוון שאין הרבה כאלה שנמכרו, הרוב 3 דלתות.
לרכב שוק מעולה, בשנה האחרונה הושארו על האוטו 4 פתקים אם מעוניין למכור.
אדם אחד אפילו הגדיל ראש והגיע אליו לפלאפון, לא היה מעוניין להגיד איך, ולבציע לו מחירון פלוס 2000 החבר לא מעוניין למכור, שאלתי אותו בשבילך ממש לפני כמה דק.
בנודע לפוסט חפש לך ידנית, יש שוק פחות טוב וגם תהנה יותר לדעתי.
המעבר מידני לאוטומט הוא שטויות, אשתי לא נהגה על ידני מאז שהוציאה רישיון, אחרי 13 שנה לקח בדיוק שבועיים עד שהתרגלה לרכב הידני, ומדובר על 206 ידנית

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם על התגובות רק עשיתם לי עוד יותר חשק לקנות כבר אבל אין כלום ביד 2😫

עכשיו שידני זה אופציה מבחינתי חשבתי אולי אני אפילו אצליח להכניס במסגרת התקציב איזה לאון 14/15 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.4.2020 בשעה 17:58, Arteko כתב:

קודם כל תודה לכולם על התגובות רק עשיתם לי עוד יותר חשק לקנות כבר אבל אין כלום ביד 2😫

עכשיו שידני זה אופציה מבחינתי חשבתי אולי אני אפילו אצליח להכניס במסגרת התקציב איזה לאון 14/15 

לא רשמת בדיוק מה התקציב שלך... אבל לדוגמה אני רואה עכשיו בפייסבוק איביזה קופרה 2014 שדורשים עליה 68K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.4.2020 בשעה 17:58, Arteko כתב:

אני ממליץ לך שאם תמצא דוגמאות תשתף אותנו לפני שתקנה. יש רכבים כאלה עם מנועים בעייתיים כמו ה- 1.4 150 כ"ס המוקדמים עם twin turbo שלא היו מוצלחים והיו להם המון תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.4.2020 בשעה 10:36, avnercohen כתב:

לא רשמת בדיוק מה התקציב שלך... אבל לדוגמה אני רואה עכשיו בפייסבוק איביזה קופרה 2014 שדורשים עליה 68K

תקציב עד 65 מקסימום בתקווה לא להגיע לשם, אני חייב לקנות שנתון 2016 בגלל שבכל האיביזות בשנים שלפני 2016 אין כפתורים בהגה וזה משהו שאני לא מוכן לוותר כליו

לפני 19 שעות, ntd כתב:

אני ממליץ לך שאם תמצא דוגמאות תשתף אותנו לפני שתקנה. יש רכבים כאלה עם מנועים בעייתיים כמו ה- 1.4 150 כ"ס המוקדמים עם twin turbo שלא היו מוצלחים והיו להם המון תקלות.

הלאון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...