Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס c240 שנת 1998 - לא מניע אחרי חנייה של חמש שנים

Nir_3
שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הניעו את הרכב 5 ומשהו שנים כאשר אני מנסה להניע (כמובן לאחר החלפת מצבר) הרכב מנסה להניע המנוע מסתובב עם הסטרטר אבל לא מניע. ריססתי ספריי קרבורטור והניע אז הפלגים בסדר. חשבתי אולי אין דלק כי המד הראה שהמיכל ריק, מיליתי 14 ליטר וניסיתי להניע ולא עבד. אמרתי נבדוק אולי המשאבה, בדקתי והיא מקבלת זרם ושמפעילים סוויץ' שומעים את המשאבה. אחרי זה החלטתי לנתק את הצינור שמזרים דלק למנוע וניסיתי להניע ושמתי לב שבכלל לא יוצא דלק. מה זה יכול להיות? המשאבה עובדת המנוע גם אבל ביחד אין תגובה. חשבתי לנסות להביא קומפרסור אולי יש סתימה באחד הצינורות? ומישהו אמר לי שאולי יש נזילה במיכל\בצינור שדרכו הדלק עובר בגלל ששמתי דלק לפני שבוע (אתמול הלכתי לשם לבדוק את המשאבה, ביום ששמתי דלק רק ניסיתי להניע בגלל זה עלתה המחשבה אולי יש נזילה מהמיכל)

אם מישהו יכול לתת לי הצעות למה אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Haim_gds כתב:

אתה שומע את המשאבה מסתובבת? (מאחורי המושב הימני אחורי) אם כן אז נראה נראה שהפילטר דלק שלך סתום.

כן אני שומע את המשאבה וגם בדקתי היא מקבלת זרם. אני אבדוק את זה אחי אני אחזור עם תשובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלק בוודאות לא תקין אחרי תקופה כזאת.

יש לבדוק פעילות משאבת דלק, להחליף מסנן דלק ודלק כמובן עם ניקוי מיכל דלק יסודי. 

אם כל זה לא יעזור אז כנראה תצטרך גם להחליף מזרקים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, danniel כתב:

הדלק בוודאות לא תקין אחרי תקופה כזאת.

יש לבדוק פעילות משאבת דלק, להחליף מסנן דלק ודלק כמובן עם ניקוי מיכל דלק יסודי. 

אם כל זה לא יעזור אז כנראה תצטרך גם להחליף מזרקים. 

ברור שהדלק אינו תקין אחרי תקופה כזאת שאבנו אותו לפני ששמנו חדש אחי. אבל הבעיה לא כאן, הבעיה שלא זורם דלק בכלל. ניתקנו את הצינור שמזרים דלק למנוע והפעלנו סטרטר ולא נשפך דלק בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה סתימה של פילטר דלק, תנסה לראות אם את יכול לנתק את הצינור שלפני הכניסה לפילטר ותראה אם יש זרימה, אם אין אז הסתימה עוד לפני, אולי אפילו המשאבה עצמה סתומה או מסתובבת אבל לא שואבת.

ככה תעבור שלב שלב מהמשאבה למנוע אחרי הצנרת עד שתדע מאיפה הסתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...