Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רטוב

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי.יש פה מישהו שעובד עם שואב אבק רטוב /יבש לריפודים/שטיחים ויכול להמליץ? ועד כמה זה באמת יעיל לעומת רק מגבת מיקרופייבר לחה. בבקשה דגם ועלות. תודה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוודאי שיש הבדל, אתה הרי לא רוצה את הלכלוך מרוח ( לאחר ניקוי) על הריפודים, שנותן תחושה שזה נקי. 

השתמשתי כמה פעמים בעבר בשואב אבק רטוב פשוט, זול ויעיל שהצליח להפתיע אותי ביכולות שלו. ( חזק אבל מרעיש, אבל למי אכפת)

https://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=20521

מזמן רוצה לרכוש אחד עבורי, לצערי אין לי מקום בבית, ולא חצר/חניה מקורה. ( אם היה, הייתי מזמין מזמן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שיש, לחברת Karcher למשל יש שאבי אבק רטובים טובים אך מחירם גבוה יותר.

מבחינת עלות תועלת, Gold Line הפתיע אותי ביכולת השאיבה והכוח שלו, למרות שאני בדרך כלל רוכש מוצרים יקרים/איכותיים. 

שוב, בתור שואב אבק רק לרכב עבור שטיחים/ריפודים, הייתי רוכש שואב אבק כזה כדי לא להרוס שואב אבק איכותי ביתי. ובנוסף רוכש ( מזמן רוצה) שואב אלחוטי של דייסון לניקוי אבק/חול כולל מהרכב. אבל ברגע שארצה נניח לעשות ניקוי יסודי ברכב ( כמה פעמים בשנה כבר עושים את זה) הייתי לוקח את Gold Line וקורע לו את הצורה בלי לפחד. ( והוא שואב כמו שואב של מכוני שטיפה -להפתעתי)

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Karcher wd3

שואב רטוב מצויין. יש לי אותו 4 שנים והוא פשוט שואב מעולה. אני משתמש בו גם לבית (יש לנו גם דייסון,  יגידו שאני הוזה אבל אני מעדיף את הקארשר בהרבה).

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לא מזמן את הדגם הקטן של גולדליין ATL-2350, שואב הכל מבלי להתלונן ושווה כל שקל.
קניתי אותו בגלל שרכשתי רכב מטונף ורציתי לנקות את הריפודים אחרי שעברו התעללות של 8 שנים אצל משפחה עם ילדים, אחרי העבודה איתו הגעתי לתוצאה מושלמת. 
יש לנו גם דייסון DC52 בבית ואני כמעט בטוח שעוצמת השאיבה בגולדליין חזקה יותר.

עריכה אחרונה על ידי zivk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הקראצר וגולדליין עם האביזרים? אפשר לשאוב מהמושבים וגם מהתקרה? יש לי קצת לכלוך התקרה בצד של הנוסע. ניקיתי עם apc ואומנם הלכלוך יצא אבל נוצרו גם מריחות מעצבנות. לכן חייב שואב רטוב כדי להרטיב שוב ולמשוך הכל החוצה.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הצלחתי לנקות את תקרת הרכב עם האביזרים הבסיסיים המגיעים עם השואב (ראש צר וראש רחב. עדיף שיסתכל בגוגל איך הם נראים). 

אתה תמיד יכול לקנות אביזרים נלווים באינטרנט.

עריכה אחרונה על ידי Gal Atun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עבור תחזוקה חודשית, שואב אבק אלחוטי יעשה את העבודה בצורה מעולה, נקיונות פסח תלוי ברמת הקפדנות, אבל ברור שאין כמו שאיבה עם חיבור לחשמל למי שיש לו האפשרות.

אני משתמש באלחוטי של שיאומי והוא עושה עבודה מעולה, יותר משואב לאבור 12PT שקיבלתי בעבר מתנה, אחרי הניקיון של פסח אשתקד מסרתי אותו באהבה.

אבל אם מישהו מוצא שואב קומפקטי וחזק אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקל גם לרכוש שואב אחרי שהיונדאי הלאחוטי שלי כנראה הגיע לסוף דרכו. בשביל ההפרש היחסית שולי במחיר, הקרשר נשמע לי יותר נכון, ולו בגלל היכולת למצוא לו אביזרים ומתכלים יחסית בקלות.

נשאלת השאלה: האם שווה להוסיף עוד סכום לא מבוטל (~100 ש"ח) בשביל לקנות מהיבואן הרשמי? מישהו ניסה פעם לממש אחריות על שואב כזה?

ועוד שאלה: בהתחשב במצב ובבעייתיות של משלוחים מחו"ל, מאיפה כדאי לקנות בארץ אביזרים? למשל, ראש לריפודים שלא מגיע איתו בחבילה הבסיסית?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.4.2020 בשעה 16:32, Gal Atun כתב:

Karcher wd3

שואב רטוב מצויין. יש לי אותו 4 שנים והוא פשוט שואב מעולה. אני משתמש בו גם לבית (יש לנו גם דייסון,  יגידו שאני הוזה אבל אני מעדיף את הקארשר בהרבה).

יש לי כזה כמעט 5 שנים, מעולה. עצמת שאיבה פנטסטית, ערכת אביזרים קניתי באיזה מבצע שהיה בארץ , 20 שקיות + פילטר+מטהרי אוויר עלו 60 שקל ב ebay

הגוף ממתכת קל לניקוי. השארתי בחוץ ימים שלמים בלי שום בעייה. משמש גם לניקוי בחצר של עלים, ניתן להשתמש כמפוח ולנקות בתא המנוע להעיף עלים מהתעלת ניקוז תחת השמשה הקידמית.

שואב שערות של הכלבה מהריפודים בקלות.

IMG_0597.thumb.JPG.b1347a9faa4243953888c6555ddfde0d.JPG

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, pooh-bear כתב:

שוקל גם לרכוש שואב אחרי שהיונדאי הלאחוטי שלי כנראה הגיע לסוף דרכו. בשביל ההפרש היחסית שולי במחיר, הקרשר נשמע לי יותר נכון, ולו בגלל היכולת למצוא לו אביזרים ומתכלים יחסית בקלות.

נשאלת השאלה: האם שווה להוסיף עוד סכום לא מבוטל (~100 ש"ח) בשביל לקנות מהיבואן הרשמי? מישהו ניסה פעם לממש אחריות על שואב כזה?

ועוד שאלה: בהתחשב במצב ובבעייתיות של משלוחים מחו"ל, מאיפה כדאי לקנות בארץ אביזרים? למשל, ראש לריפודים שלא מגיע איתו בחבילה הבסיסית?

https://www.bali-buy.co.il/product/שואב-אבק-תעשייתי-karcher-wd3-קארשר?aff=GoogleMerchant&aff_a=1&gclid=CjwKCAjwhOD0BRAQEiwAK7JHmL58MBztuGJF2rnQ0ki0nAAOh_WoDfim60AW1Eu1izjxmWSxy65vqhoC48oQAvD_BwE

פה ראיתי במחיר זול ורשום שזה עם אחריות יבואן. אני לא יודע אם זה שונה מתקנות ישירות מהיבואן.

בארץ המחירים של האביזריםיקרים ואין אפשרות לקנות לא מקורי אם רוצים הממש זול (איכות בהתאם כנראה)

האמת שהשרשור הזה עשה לי חשק להתחדש קצת. נראה שאפשר להזמין עדיין מאיביי (הזמנתי אפציר שאני מחכה שיגיע עדיין).

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים של קרשר לא זולים בהשוואה למותגים אחרים. אבל מגוון האביזרים שלהם מאוד גדול וניתן להשגה ברשת. יש גם מתאמים שמאפשרים לחבר כל אביזר 35מ"מ לצנרת שלהם.

אני משתמש "כבד" של השואב גם החצר גם ברכת וגם בבית על הספות. עצמת האיבה דבוהה משל כל שואב אלחוטי. החיסרון העיקרי, המכשיר מסורבל, מיכל של 17 ליטר זה לא בקבוק של ליטר כמו בשואבים אלחוטיים. אבל הביצועים מצויינים, עצמת יניקה גבוהה, יבש או רטוב, אבק, עלים, חול, גרגירים הכל נשאב בעוצמה. למי שעושה גם קצת DIY יש מתאם לכלי עבודה חשמליים, אפשר לקדוח וללטש עם מינימום אבק. 

ליבואן הרישמי (דן-שלדן, בפתח תקווה) יש מלאי חלפים גדול. יש גם משווק שלו שמוכר צחת השם קרשרסטור, שם המחירים נוחים יותר והשרות מצויין. 

שקיות ופילטרים כדאי לקנות ברשת ebay או אתרים סיניים. המחירים כאן לא אטרקטיבים למשל 5 שקיות עולות יותר מ 110 שקל בעוד שאני השגתי 20 שקיות ב 60 שקלים ברשת. וכל מקרה ניתן להשתמש ללא שקית כלל.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרשר יש דגם WD3 שמשאיר עודף מ400 ש"ח וWD3 פרמיום שעולה כ500 ש"ח. מלבד מיכל נירוסטה, יש ביניהם הבדלים נוספים?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, deltaHF כתב:

לקרשר יש דגם WD3 שמשאיר עודף מ400 ש"ח וWD3 פרמיום שעולה כ500 ש"ח. מלבד מיכל נירוסטה, יש ביניהם הבדלים נוספים?

הפלסטיק שביר. אם תשאב אבנים קטנות ללא שקית אתה עשוי לסדוק את המיכל. מעבר לזה הם זהים.

לפני 2 שעות, zaf כתב:

המחירים של קרשר לא זולים בהשוואה למותגים אחרים. אבל מגוון האביזרים שלהם מאוד גדול וניתן להשגה ברשת. יש גם מתאמים שמאפשרים לחבר כל אביזר 35מ"מ לצנרת שלהם.

אני משתמש "כבד" של השואב גם בחצר גם ברכב וגם בבית על הספות. עוצמת שאיבה גבוהה משל כל שואב אלחוטי. החיסרון העיקרי, המכשיר מסורבל, מיכל של 17 ליטר זה לא בקבוק של ליטר כמו בשואבים אלחוטיים. אבל הביצועים מצויינים, עצמת יניקה גבוהה, יבש או רטוב, אבק, עלים, חול, גרגירים הכל נשאב בעוצמה. למי שעושה גם קצת DIY יש מתאם לכלי עבודה חשמליים, אפשר לקדוח וללטש עם מינימום אבק. 

ליבואן הרישמי (דן-שלדן, בפתח תקווה) יש מלאי חלפים גדול. יש גם משווק שלו שמוכר תחת השם קרשרסטור, שם המחירים נוחים יותר והשרות מצויין. 

שקיות ופילטרים כדאי לקנות ברשת ebay או אתרים סיניים. המחירים כאן לא אטרקטיבים למשל 5 שקיות עולות יותר מ 110 שקל בעוד שאני השגתי 20 שקיות ב 60 שקלים ברשת. וכל מקרה ניתן להשתמש ללא שקית כלל.

המקור המתוקן, מצטער על הניסוח העילג הקודם 🤒

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...