Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 2008 החדש בישראל - החל מ-128,000 שקלים.

eyalkar
שימו לב! השרשור הזה בן 1470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המנועים ( הן הדיזל והן הבנזין )  הן עם הספק 130 כ"ס. מה שטוב ל-3008 כנראה יעבוד לא פחות טוב ב-2008.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, dani666 כתב:

אתה בטח מתכוון לירידות המחיר של ה 3008.  מתי זה קרה?

יותר בכיוון של הירידת מחיר שהיתה לפיג'ו 308, או סיטרואן c1 שיובאה במחיר התחלתי של 70 אלף וצנחה עד ל-50 אלף, או c3 איירקרוס, או פיג'ו 208 שבתקופות מסויימות הגיעה למחירים של 80 אלף.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות שלי על מה שכתבו:

העדר פתחי מיזוג אחוריים זה חבל אבל אולי עוד סביר ברכב קטן יחסית (פתחי האוויר האחוריים מוציאים זרם אוויר חלש בסך הכל).

הארונה לדעתי לא התמורה הטובה ביותר למחיר, פשוט כי התמורה שלה נמוכה יותר. היא צפופה ובעלת חומרי פנים נמוכים.

לא חושב שהמחיר של ה- 2008 יצנח, כנראה ששמירת המחיר תהיה טובה כמו של ה- 3008.

ה- 2008 נראה מרשים מאד חיצונית ופנימית (בתמונות) ונראה שיכול להוות אפילו תחליף ל- 3008 ובמחיר נמוך יותר.

בכמה דברים יש אפילו יתרון ל- 2008 על ה- 3008:

ב- 2008 פרימיום יש בקרת שיוט אדפטיבית עם זחילה בפקקים (למרות שזה מוזר כי נראה שאין פונקציית "אוטו הולד" שהיא זאת שחשבתי שמאפשרת זחילה בפקקים). ב- 3008 אין.

ב- 2008 יש בקרת סטיה מנתיב אקטיבית עם אפשרות לקבוע את מיקום הרכב בתוך הנתיב (נראה מעניין, שכן עדיף למקם את הרכב בחלק הימני של הנתיב ולא במרכז). ב- 3008 אין שמירה על נתיב.

המתחרה הישיר הוא סקודה קאמיק שבגירסת ה- 1.5 סטייל (הגירסה המפוארת) יקרה יותר מה- 2008 ועולה 141 אלף ₪.

ה- 2008 פרימיום (הגירסה המפוארת) עולה כאמור 135 אלף ₪ ועכשיו נמכרת במחיר של 130 אלף ₪.

גירסת ה- 1 ליטר סטייל של הקאמיק עולה 135 אלף ₪, אבל לא מוצלחת מבחינת שילוב מנוע גיר לפי ביקורות של חלק מהנהגים לגבי יחידת ההנעה הזאת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, zvit כתב:

המנועים ( הן הדיזל והן הבנזין )  הן עם הספק 130 כ"ס. מה שטוב ל-3008 כנראה יעבוד לא פחות טוב ב-2008.

מנוע בנזין 1.2 טורבו בהספק 130 כ"ס זה נמצא בפיג'ו 5008 שנוסע ברחבי הכבישים באירופה ולאחרונה גם בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, green כתב:

המתחרה הישיר הוא סקודה קאמיק שבגירסת ה- 1.5 סטייל (הגירסה המפוארת) יקרה יותר מה- 2008 ועולה 141 אלף ₪.

ה- 2008 פרימיום (הגירסה המפוארת) עולה כאמור 135 אלף ₪ ועכשיו נמכרת במחיר של 130 אלף ₪.

גירסת ה- 1 ליטר סטייל של הקאמיק עולה 135 אלף ₪, אבל לא מוצלחת מבחינת שילוב מנוע גיר לפי ביקורות של חלק מהנהגים לגבי יחידת ההנעה הזאת.

מפתיע מה שאתה אומר לגבי יחידת ההנעה של הקאמיק שכן לא מדובר ביחידה חדשה ורוב הביקורות עליה די טובות. אפילו כשהיא הייתה אופציה לקארוק אמרו שהיא מוצלחת.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מצוין, מתומחרת בצורה אטרקטיבית, פשוט המצב הנוכחי יגרום לכמות הזמנות נמוכה.
משהו שהפריע לי- יש אפשרות להוסיף מצלמת דרך לרכב שתותקן בארץ.
מחיר מצלמת A119 הוא לא פחות מ-1500 ₪.
מחיר של מצלמת A129 הוא 2000 ₪. זה לדעתי יקר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי שאין בגרסאת הפרימיום התראה על שטח מת ותנועה חוצה מאחור. לטעמי זו מערכת סופר חשובה. מעבר לזה, האם בעיית חגורת הטיימינג נפתרה במנוע ה 1.2 ליטר ? האם הגירסא העדכנית פתרה את הצרה הזו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זול, על אף שיש לא מעט מתחרות בתקציב הזה, אבל עם שם ומוניטין יותר טוב בשוק היד השניה.

לצערי הרב, התדמית על הצרפתיות בארץ לא מספיק טובה, מה שעלול לגרום לבעיות במעמד המכירה.

הדגם הבסיסי לא כולל בקרת שיוט אדפטיבית ובלימה אוטונומית במהירויות גבוהות, מה שיש אפילו בארונה סטייל שעולה 110 אלף ש"ח (ובשאר המתחרות מבית VAG, גם ברמת הגימור הבסיסית) - חבל.

לדעתי, היו צריכים לתת תמחור תחרותי יותר כדי להחדיר את הרכב לשוק.

וחבל, אני חושב של-PSA יש רכבים מצוינים להציע, אבל התמחור לא מספיק תחרותי, כל זה בנוסף לקושי עתידי שעלול להתעורר במעמד המכירה. (אני מודה שזו הסיבה העיקרית שלא רכשתי רכב צרפתי, כי היה לנו ניסיון טוב עם רכבים צרפתיים במשפחה, גם של רנו וגם של PSA)

יש להם יתרונות כמובן, כמו גיר אוטומטי פלנטרי, משהו שכבר לא רואים כמעט היום בקטגוריית הסופר מיני (ובגרסאות המוגבהות למיניהן), המון יצרנים עברו לגיר רובוטי כפול מצמדים (קליאו, איביזה, פולו, פאביה, ריו, i20) או שנשארו עם גיר רציף (ג'אז, מיקרה ויאריס).

למעשה הסופר מיני היחידה עם אוטומט פלנטרי שעולה לי לראש כרגע, היא המאזדה 2.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החכמים שמתבכינים על המחיר

ועל ירידת ערך חדה

תסתכלו על ה 3008 - הרכב כמעט הכי יקר בקבוצה שלו ויש לו שוק ער כחדש וכיד 2

אין שום סיבה שב 2008 זה לא יהיה אותו דבר.

המתחרה הישירה שלו זה הקאמיק

מעניין מי מהם תנצח 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לפיג'ו 208 \ 2008 גרסאות לעניים.

בטח יגיעו לליסינג יותר מאוחר.

יש אותם באתר הפולני של פיג'ו.

ה 208  like עם 75 כ"ס ובלי שום דבר מודרני בפנים, מסך 5 אינץ שלא נראה צבעוני בתמונה

spacer.png

ב 2008 השקיעו יותר.

המנוע הקטן עם 110 כ"ס ועם מולטימדיה צבעוני 7 אינץ (אין מחזיקי כוסות)

עדיין הרבה יותר מפואר מסיאט ארונה

spacer.png

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Yondalar כתב:

הרכב שמשווק בארץ מגיע עם צביעה דו גוונית לגג ולרכב?

לא. אני חושב שבפיג'ו זה מוצע רק עם דגמי GT ליין או דגם GT. 

הפנסים הרגילים ממש מכערים את החזית. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, green כתב:

העדר פתחי מיזוג אחוריים זה חבל אבל אולי עוד סביר ברכב קטן יחסית (פתחי האוויר האחוריים מוציאים זרם אוויר חלש בסך הכל).

הארונה לדעתי לא התמורה הטובה ביותר למחיר, פשוט כי התמורה שלה נמוכה יותר. היא צפופה ובעלת חומרי פנים נמוכים.

לא חושב שהמחיר של ה- 2008 יצנח, כנראה ששמירת המחיר תהיה טובה כמו של ה- 3008.

ה- 2008 נראה מרשים מאד חיצונית ופנימית (בתמונות) ונראה שיכול להוות אפילו תחליף ל- 3008 ובמחיר נמוך יותר.

בכמה דברים יש אפילו יתרון ל- 2008 על ה- 3008:

ב- 2008 פרימיום יש בקרת שיוט אדפטיבית עם זחילה בפקקים (למרות שזה מוזר כי נראה שאין פונקציית "אוטו הולד" שהיא זאת שחשבתי שמאפשרת זחילה בפקקים). ב- 3008 אין.

ב- 2008 יש בקרת סטיה מנתיב אקטיבית עם אפשרות לקבוע את מיקום הרכב בתוך הנתיב (נראה מעניין, שכן עדיף למקם את הרכב בחלק הימני של הנתיב ולא במרכז). ב- 3008 אין שמירה על נתיב.

מעבר להעדפות אישיות קרי: עיצוב , מיצוב ושאר ירקות, הקאמיק 1.5 בגרסה ה"פשוטה" יותר עולה אותו דבר ולטעמי טובה בהרבה מה 2008 ולו רק בגלל מנוע ה1500 4 צילינדרים החזק/חלק/ שקט שמותקן בה. אישית מנוע+גיר הם בראש הטבלה בעת בחירת רכב. כמובן שלא מזלזל חלילה במערכות בטיחות שאותן יש גם לקאמיק ובשפע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר בפג'ו עם 8 הילוכים, משמע הילוך אחד יותר מה-DSG7, בנוסף לזה שהוא פחות רגיש.

ה-DSG7 כנראה מגיב מהר יותר, אבל לא הייתי מתנגד לקבל את הארונה שלי עם גיר אוטומטי פלנטרי של 8 הילוכים במקום ה-DSG7.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...