Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט שיפוץ מאזדה מיאטה (בצל הקורונה)

מרכז שירות שי-לי
שימו לב! השרשור הזה בן 1290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מרשים מאד. אמשיך לעקוב.

שמתי לב ש ה NA היתה במקור אדומה? כלאמר תא המנוע כבר היה אדום, ואז נצבע לבן?  ועכשיו אתה מחזיר עטרה למקומה? 

פח החזית של ה NB הכולה נראה שונה לחלוטין מזה של הNA. ניתן להחליף בינהן?

שאפו. 

ובכלל הקורונה מסייעת לאנשים לשתף 🤔 זה כבר הפרוייקט השלישי שאני שם לב שמתעדכן בזמן האחרון.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו ממש פרוייקט מרשים.

הרכב למכירה ?

אה קראתי בשנית שהרכב הולך להיות צמוד אליך.

כייף לך :-)

עריכה אחרונה על ידי or tesler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 12 דקות, zaf כתב:

מרשים מאד. אמשיך לעקוב.

שמתי לב ש ה NA היתה במקור אדומה? כלאמר תא המנוע כבר היה אדום, ואז נצבע לבן?  ועכשיו אתה מחזיר עטרה למקומה? 

פח החזית של ה NB הכולה נראה שונה לחלוטין מזה של הNA. ניתן להחליף בינהן?

שאפו. 

ובכלל הקורונה מסייעת לאנשים לשתף 🤔 זה כבר הפרוייקט השלישי שאני שם לב שמתעדכן בזמן האחרון.

לא, הרכב היה לבן.

צבענו את תא המנוע ואת תא המטען כדי שנוכל להרכיב את המנוע לפני שנצבע מסביב כדי שלא יפגע הצבע בהרכבה.

לגבי פח החזית, נגלה בהרכבה ;-)

לפני 5 דקות, or tesler כתב:

וואוו ממש פרוייקט מרשים.

הרכב למכירה ?

לימדו אותי שלכל דבר יש מחיר ;-)

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 1 דקה, מיץ פטל כתב:

סופית - סבלנות ומטרה יביסו את הקורונה.

שאפו!

היא תובס רק כי הרגנו אותה עם 3 שכבות של צבע :)

• מצחיק 2

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה הישראלית לריצ'רד רולינגס.  גם בלבנט אפשר לבנות כלי רכב ברמה גבוהה.

שאפו.😍

• מצחיק 1
  • מעניין 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 2 דקות, zaf כתב:

התשובה הישראלית לריצ'רד רולינגס.  גם בלבנט אפשר לבנות כלי רכב ברמה גבוהה.

שאפו.😍

מחמיא :) הלוואי ויצא ברמה הזו.

לפני 1 דקה, מיץ פטל כתב:

אין ספק ששכנעתם שבמרכז השירות שלכם אוהבים מכוניות. זו נקודה שחסרה ביותר מדי מקומות...

גם אופנועים יש פה ;-) גם בתחום הזה בוצעה רכישה חביבה לאחרונה, אבל היא שמורה לפורום אחר :)

ובהחלט, חיים את זה.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, מרכז שירות שי-לי כתב:

מחמיא :) הלוואי ויצא ברמה הזו.

ברור שיצא ברמה, סבלנות. קח את הזמן. אתה רץ להציג אותה ב SEMA  ? לא נראה לי 😜

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 1 דקה, zaf כתב:

ברור שיצא ברמה, סבלנות. קח את הזמן. אתה רץ להציג אותה ב SEMA  ? לא נראה לי 😜

סבלנות יש, בשפע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...